Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 05.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Най-сетне у доманови  
Автор lskrica Nadejda (плачеща)
Публикувано24.06.03 00:22



Днес ни изписаха вече от болницата и за първи път Калоянчо ще си спи в собственото креватче.Мъжа ми вчера най-изненадващо след всичко,което беше решил,каза,че ще го вземем в къщи,а аз бях най-щастлива.Сега спи сладко.Яде сам от биберон,макар и все още много бавничко,но той започна едва от една седмица и мисля,че лека -полека ще се научи по-добре.Лекарите казаха да го храня 8 пъти по 100мл,но на него това количество му е много.По колко изяждат вашите бебчовци?Научи се вече и да реве и се упражнява,като дори се учудва от гласа си...
От утре ще викам рехабилитатор в къщи,за да му прави всеки ден гимнастика и масажи,за да се стимулира двигателния апарат,аз също му правя масажи и го друскам,а на него много му харесва....Сега повече от всякога вярвам в чудеса и продължавам да се моля постепенно от диагнозата му да не остане и следа.Батковците подскачаха от радост,че си е в къщи и само се суетят около него.Бебчо се заслушва,като му говоря и ме гледа ококорено,прави едни муцунки,прозява се и си мрънка....Не мога да му се нагледам и нарадвам,че си е у дома...А колко плаках,като гледах празното му креватче,след като ми казаха,че ще почине до два месеца
Утре ще ходя да му избирам количка,за да излизаме на разходки.Има също и колики и му давам Саб.Толкова ми е хубаво да говоря за такива нормални покрай едно бебе неща.Вярвам,че някой там горе чува молитвите ми и се надявам детенцето ми да порасне,като всяко друго дете,без последствия от така поставената диагноза....За съжаление продължава да има потрепвания на мускулите поради повишен мускулен тонус и е на поддържаща доза Фенобарбитал,но сега го прави по-малко от преди...Рехабилитацията му влияе добре.
Ами това е за сега-днес просто не съм на себе си от радост.
Дано всички чудеса,за коити се моля денем и нощем станат реалност!
Обичам ви всички и ви прегръщам.



Тема Re: Най-сетне у доманови [re: lskrica Nadejda]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано24.06.03 00:29



Искрено се радвам!Най-сетне наистина добри новини!!!Сигурна сьм,че баща му ще се привьрже кьм малкия Калоянчо не по-малко от теб!!!
Успех и пиши редовно как се развиват при вас нещата!
П.С.не се притеснявай за количеството на млякото-моят син до 3м. вьзраст пиеше максимум по 50-60мл на хранене.

[


Тема Re: Най-сетне у доманови [re: lskrica Nadejda]  
Автор River_ (Eliniki)
Публикувано24.06.03 00:31



Боже каква новина!
Станало е наистина чудо, ох, дано от тук нататък Калоянчо да се оправя с шеметни темпове. Ама това, което разправяш направо не е за вярване, ето че майчината любов прави чудеса.
Пожелавам ви само радостни мигове покрай Калоянчо и горещо се моля за малкия и цялото ви семейство. Бъдете щастливи!



Тема Re: Най-сетне у доманови [re: lskrica Nadejda]  
Автор миз (член)
Публикувано24.06.03 00:38



каква прекрасна новина! браво! искрено се радвам за вас! чудесно е, че семейството ви е отново сплотено. сега освен майчината обич ще помага и бащината и братската и нищо чудно чудесата, за които мечтаеш, да станат! всички тук се надяваме заедно с вас! и да разкажеш за количката и първата разходка! целувки на малкия голям борец!



Тема Re: Най-сетне у доманови [re: lskrica Nadejda]  
Автор arrows (оранжева)
Публикувано24.06.03 00:42



Много добра новина.
Пожелавам всичко да остане като един лош спомен,а оттук нататък да ви се случват само хубави неща.
Целувки на малкият голям мъж.

... оранжевите майки с оранжеви дечица, оранжеви китари-оранжево звънят...


Тема Re: Най-сетне у доманови [re: lskrica Nadejda]  
Автор Mamma (щастлива)
Публикувано24.06.03 01:33



Страхотна новина! Искрено се радвам за всички вас - за теб, за мъжа ти, за батковците и най-вече за малкия Калоянчо.
Толкова мило и хубаво звучат думите ти.
Стискам палци Калоянчо да продължава да се подобрява все по-бързо и ви желая истинско семейно щастие на всички заедно.
Ако имаш нужда от каквото и да било - ще помагаме с каквото ни е по силите!

Never cared for what they do
Never cared for what they know
But I know


Тема Re: Най-сетне у доманови [re: lskrica Nadejda]  
Автор Taнчe (майка)
Публикувано24.06.03 01:51



Боже!
Каква радост! Наистина, ти си майка героиня, пълна с обич и благородство! Убедена бъди, че все по-добре ще се развиват нещата с Калоянчо! Аз съм убедена и силно вярвам в това!
С тебе сме!!!!



Тема Re: Най-сетне у доманови [re: lskrica Nadejda]  
Автор Nevena (приземих се)
Публикувано24.06.03 02:12



Браво! Радвам се, че всичко е наред и Калоян си е у дома с мама, татко и батковците. Няма да ти е лесно. Аз съм била в подобно положение, и въпреки че при нас бяха само съмнения и преходни проблеми зная колко е трудно. За храненето- наистина е повече, но предвид високия мускулен тонус той има нужда от повече калории. Давай му колкото може. Първоначално синът ми само спеше и не можех да го събудя и не ядеше и половината от нужното количество, но като поотрасна пиеше по 250 мл при норма 100!!!!!! Рехабилитацията много помага, също и да го държиш долепен до кожата ти. Този форум е много хубав, но мисля, че ще ти е от полза да посетиш и други, по-специализирани, където родители и специалисти, които имат опит с вашето състояние. Знаеш ли английски? Мога да опитам да потърся такива форуми и сайтове с информация. Успех и пиши пак!



Тема Re: Най-сетне у доманови [re: lskrica Nadejda]  
Автор _magi_ (me)
Публикувано24.06.03 02:32



chestiti!bydete jivi isdravi i tijelaya mnogo shastie. a chudesa naistina stavat.



Тема Re: Най-сетне у доманови [re: lskrica Nadejda]  
Автор Birdy (птица проклета)
Публикувано24.06.03 07:38



Лелеее, това направо ме уби (положително).
Мила Искрице, представа си нямаш колко се радвам за вас!
Браво на Калоянчо, юнак ти е той!!!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.