Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Януарските мами....  
Автор Gudrun (непознат )
Публикувано18.06.03 14:23



Къде сте....и най виче КАК сте....???? Утре трябва "да си ходи" жълтото тяло от мен и вече да не ми е лошо и да не ми се гади, но все още сме днес и ми е мноооого кофти.... Само когато ям, ми е що годе добре, ама щом спра - става страшно! Сладобед сме на преглед и се надявам бебчо да е добре...




Тема Re: Януарските мами....нови [re: Gudrun]  
Автор Biba (модератор)
Публикувано18.06.03 15:02



Здравей,
аz не мога да се оплача, днес влиzам в 12 седмица и оЩе не съм раzбрала какво е нераzполжение, чувставам се отлично (чак ме е страх да се хваля вече). Дано да се zадържи така до края, че да мога и аz тогава да се похваля, че съм иzкарала лека бременност. Единственото, което не ми допада е че прекалено много ми се спи. Мога да си спя по всяко време на деноноЩието, даже и сега усеЩам, че ми пада клепача.
Свалила съм даже 1-2 кила, въпреки че си хапвам нормално, само дето месо хич не ми се поглежда (може и да е от жегите) карам повече на плодове и zеленчуци.
Ние сме в понеделник пак на преглед (zа трети път вече). Кога най рано се вижда пола на бебчо? Аz нямам търпение вече да раzбера.
Лека бременност


Редактирано от Biba на 18.06.03 15:06.



Тема Re: Януарските мами....нови [re: Gudrun]  
Автор An4e (непознат )
Публикувано18.06.03 15:10



Здравей. Аз съм горе долу добре, вечер ми става по-лошо, но през деня се понася. Би ли ми обяснила, какво означава "жълто тяло" и колко често ходиш на прегледил. Аз досега съм ходила само веднъж на преглед - съвсем в началото и докторката ми каза да отида чак към 01.07 на втори преглед след което да отида при личния си лекар и от там може би ще ме насочи той към женската консултация.



Тема Re: Януарските мами....нови [re: Gudrun]  
Автор Darra (непознат )
Публикувано18.06.03 15:29



Аз също много искам да знам пола на бебето и не съм наясно кога горе долу мога да го разбера. Ако някой знае нещо по въпроса да пише!!!!



Тема Re: Януарските мами....нови [re: Gudrun]  
Автор _OZZY (dreamer)
Публикувано18.06.03 15:36



Моята бебка я познаха че е момиче в 21 седмица, гледахме я и в 18, но тогава нищо не се видя...

Така като гледам темите за януарските, октомври не ми се вижда толкова далечен:)
Поздрави момичета!



Тема Re: Януарските мами....нови [re: Gudrun]  
Автор Katrin (непознатa)
Публикувано18.06.03 17:41



ПРИВЕТ И ОТ МЕН!!!
Радвам се, че вече се "появиха" повече януарски!
аз съм на 2-ри преглед на 28-ми, след като установиха че съм бременна ми записаха чак тогава час, не можело по-рано....
Аз не разбирам обаче друго - по мои сметки аз съм във 9-та седмица, но те упорито ме водят 11-та. Не е ли по-важно бебчо колко е голям, отколкото тяхната проформа статистика?
А иначе съм добре, освен сънливостта и апетита (което не е похвално ) не мога да се оплача от друго...
това е засега

Много усмивки на всички!



Тема Re: Януарските мами....нови [re: Gudrun]  
Автор BV (непознат )
Публикувано18.06.03 23:27



Zdraveite momisheta!
Stana mi mnogo milo kato vidyah temata za yanyarskite mami!
Moya sin se rodi na 3.01.2003. Kogato byah w 18g.s hodih na pregled pri d-r Mazneikova v "Sveta Sofia", togava tya bez vsyakakvo sumnenie mi kaza, tshe shte si imam oshte edin muj....i pozna!Ta sega sa trima vkushti ( s tatkoto,de )
Ot surze vi jelaya leka i bezproblemna bremennost, i jivi i zdravi dechiza!



Тема Re: Януарските мами....нови [re: Gudrun]  
Автор Aglaiya (mama)
Публикувано19.06.03 00:22



Здравейте, момичета! Аз родих момиченцето си на 6 януари 2003 г. и този постинг ме върна една година назад. Спомням си, че се регистрирах на 19 юни 2002 г. и бях в 10-11 г.с. Непрекъснато ми се спеше и се чувствах много уморена. От горещините ми ставаше зле. Когато влезех в помещение с климатик изведнъж живвах. Нямах търпение да се прибера в 17 ч и да се излегна под климатика. Иначе ходех непрекъснато на плаж и ми беше много добре. Известно време ме дразнеха всякакви миризми. През август се "оправих". Имах изключително лека бременност и се радвах, че ще раждам зимно време. Радвайте се на всеки ден от бременността си! Това време никога няма да се върне.



Тема Re: Януарските мами....нови [re: Aglaiya]  
Автор Gretta (непознат )
Публикувано19.06.03 00:34



Hey momicheta i pomnete che parvoto trimestrie triabva da napalneete okolo okolo 1,2 kg. Ne pravete kato men - az kato razbrah che sam bremenna zapochnah da iam kato razprana, za da poraztne bebeto i rezultatat beshe 5 kg parvite 3 mesetza i 18kg v kraia na bremennostta. I sega e tolkova trudno da gi stopia boje.... nai-trudni za stopiavane sa tezi slojeni v parvite mesetzi.

Leka bremennost na vsichi ,
Gretta



Тема Re: Януарските мами....нови [re: An4e]  
Автор Gudrun (непознат )
Публикувано19.06.03 09:05



От жълтото тяло се храни бебчи, преди да се образува плацентата и към 12 -13 седмица изчезва.... Именно то произвежда някакви хормони, от които не става лошо понякога..... А за прегледите - ходи се всеки месец по веднъж при нормална бременност, е който иска да си ходи по-често, може да си ходи и на частен прием..... Имай предвид, че видеозонът не е много полезен .... И на мен ми се ще да си гледам бебчо по-честичко, на уви ... като е вредно за него....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.