Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Моля за информациянови  
Автор _tajna_ (но обичана)
Публикувано18.06.03 11:29



Здравейте момичета ,
Много се извинявам за притеснението ,но има един вапрос който ме вълнува и бих искала да ми помогнете.
Случвало ли се е на някоя от вас при правене на тест за бременност до третата минута(както е казано) да се получи само една черта ,след около час да се появи още една савсем бледа черта.Валиден ли е според вас теста ?shte poludeq]Теста е правен на 32 ден от цикала(като на 12 ден ми е бита инжекция прегнил)Единственото друго е 4е ме боли кръста както когато ще ми идва.
Предварително много ви благодаря за отговорите и отново се извинявам за натрапването
Целувки на всички ви!



Тема Re: Моля за информациянови [re: _tajna_]  
Автор Laydee (defender)
Публикувано18.06.03 11:44



Не знам какво е прегнил, но когато разбрах, че съм бременна, мен също ме болеше кръстът все едно че ще ми идва. По мое мнение тестът ти е положителен, но аз не съм специалист. Не се притеснявай, няма смисъл. Рано или късно ще разбереш истината :-) Успех!

Световен бестселър:
Как да открием мъжа на своите мечти и какво да правим после с тоя боклук


Тема Re: Моля за информациянови [re: _tajna_]  
Автор Biba (модератор)
Публикувано18.06.03 11:45



На мен ми се случи подобно неЩо скоро. До 10та минута имаШе само една черта, а след около час се появи втората, каzаха че след толкова време бил невалиден вече, обаче аz наистина иzляzох бременна. Но съм чела много пъти, че след иzвестно време реzултата може да се промени от негативен към поzитивен, но такъв реzултат не е сигурен. Неzнам и каква реакция върху тестовете има прегнила.
Успех




Тема Re: Моля за информациянови [re: Laydee]  
Автор Darra (непознат )
Публикувано18.06.03 11:51



Моят съвет е да си направиш след няколко дни отново тест. Според мен първия път ти е бил невалиден. Би следвало до 3-тата минута ясно да се очертаят 2 линии (в случай че си бременна). Мен също не боляха яйчниците все едно ще ми идва, и за това изчаквах с теста - мислех си че всеки момент ще ми дойде - да ама не :))) Така че дори да си бременна, не се стряскай - когато мине първоначалния шок ще се наслаждаваш на най-прекрасното чувство на света ;))))
Умната и когато разбереш резултата веднага казвай!!!



Тема Re: Моля за информациянови [re: _tajna_]  
Автор Nataliee (Mama na Niki)
Публикувано18.06.03 13:06



Здравей,
Не зная дали на този етап от живота си предпочиташ теста да е отрицателен или положителен, но и в двата случая е най-добре да отидеш при специалист.
Не зная каква марка е бил тестът, който си си правила, но.... ще ти кажа какво ми се случи на мен. Аз си правих тест миналото лято, като ми закъсняваше 10 дни - излезе отрицателен. Толкова много се бяхме ентусиазирали след сватбата да си имаме бебе, та му дръпнах един рев по този повод.... 2 седмици по-късно отидох на гинеколог и се оказа, че съм в края на втория месец и сега Бебо е на 2,5 месеца
При така стеклите се обстоятелства много трудно бих повярвала отново на 3-минутен тест..... Отиди на лекар, така ще знаеш със сигурност дали очакваш бебе. Не зная какво е прегнил, но лекарят който ти е правил или предписал инжекцията, със сигурност ще може да ти даде съвет как да постъпиш в случай че си бременна.
Желая ти всичко най-хубаво и да се обадиш какво е станало




Тема Re: Моля за информациянови [re: Nataliee]  
Автор miroslava (с късмет)
Публикувано18.06.03 13:18



При положение, че си е била Прегнил, според мен предпочита теста да е силно положителен! Както и да е, Тъжна, пуснала съм ти бележка!
Целувка!
Мира



Тема Re: Моля за информациянови [re: miroslava]  
Автор Nataliee (Mama na Niki)
Публикувано18.06.03 13:24



Съжалявам, ако съм засегнала някого в невежеството си Наистина не зная какво е прегнил. Просто исках да й кажа, че не винаги трябва да се вярва на тестовете. Поне аз това установих от опит.
Извинявам се още веднъж.
Желая ви всичко най-хубаво и много усмивки.



Тема Re: Моля за информациянови [re: Nataliee]  
Автор miroslava (с късмет)
Публикувано18.06.03 13:25



Не бе, малко грубо се изразих - Прегнил се бие за да се спука един фоликул и за да настъпи овулация!
Мира



Тема Re: Моля за информациянови [re: _tajna_]  
Автор asinka (непознат )
Публикувано18.06.03 13:26



здравей!
мисля си че е много вероятно да си бременна. Мен също ме болеше кръста, стягаха ме яйчниците и въобще имах всички признаци че ще ми дойде и все изчаквах. Накрая си направих тест втората лентичка беше много светла. Помислих че е невалиден. След 2-3 часа направих нов. Пак беше положителен, по-важно е че двете лентички бяха много по-ясни от първият тест.Гинекологът ми обясни че става дума за покачване на количеството на някакъв хормон, който е определящ за това дали си бременна или не.Ако го има този хормон на теста се очертават две черти, иначе си е само една.И най-важното нещо не се доверявай много на тест който не е с първа урина.Тя е показателната. Освен това има фалшиво положителни тестове, дължащи се на различни причини.
Моя съвет съвпада със другите.Изчакай и направи нов тест и след това отиди на лекар. Ако закъснението ти е по-голямо от 15 дни най-вероятно ще могат да видят на видеозон дали има плод или не.
Пожелавам ти всичко да е ок.И да се случи това което желаеш.
поздрави!



Тема Re: Моля за информациянови [re: miroslava]  
Автор Nataliee (Mama na Niki)
Публикувано18.06.03 13:27



Разбирам Дано всичко да е наред




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.