Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Килограмите!?нови [re: vesi1]  
Автор danii (търсеща)
Публикувано21.07.03 16:05



Въпрос на избор. Аз и с двете бременности исках предварително да знам какъв ще е пола - за да се настроя психически, да си изберем име, да си накупя подходящите в цветово и друго отношение дрешки. Моята кумица например не искаше и да чуе какъв ще е пола - влизаше в кабинета за консулатция и първата реплика "не искам да зная пола", че да не се обърка някой да й каже

А за килограмите - поне до сега съм си късметлийка Ама преди да стана на 16 години на какви диети съм се подлагала..... .... ама не свалях .... След това хормоните се "разскачаха" и всичко си дойде на мястото.



Тема Re: Килограмите!?нови [re: danii]  
Автор klamerche (бременно)
Публикувано21.07.03 16:14



:) Най-важното е дечицата ни да са добре. Поне за мен това е на първо място. За килцата ще мисля после (тези от преди да забременея). Дано Дани е права и хормоналният ми дисбаланс да се е балансирал... Дай боже да родим здрави бебчета, а другото са само бели кахъри....

п.с. Чакам момиченце, за радост на бъдещият татко.... което живот и здраве ще носи името Виктория

Редактирано от klamerche на 21.07.03 16:16.



Тема За Каллинови [re: kalli]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано21.07.03 16:18



Добре, успокои ме!
Аз не повръщшам, но общо взето ми е едно такова, дискомфортно. Нямам особен апетит още, но има някои неща, които вече не са ми вкусни - като кафето, например. Не ми се спи много, много. Надявам се да е все така, защото ще заминавам на море и ще е тъпо непрекъснато да ми се спи там.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: За Каллинови [re: Kлep]  
Автор kalli (непознат )
Публикувано21.07.03 17:13



И аз вече не мога да пия кафе
И нямам особен апетит, защото имам чувство, че храносмилането ми е с много бавни темпове...

Е, и аз ще ходя на море и се притеснявам за сънливостта, но какво да се прави... като знам причината, поради която ми се спи, ми става едно хубаво...
И нямам нищо против



Тема Re: Спанетонови [re: klamerche]  
Автор Biba (модератор)
Публикувано22.07.03 10:04



Аз пък съм нещо средно между теб и vesi1: Цял ден ми е сънливо, все гледам как по- бързо и по- съкратено да си свърша работата, че да мога да се наместя на дивана (особенно сега когато съм в отпуска), а през ноща не мога да спя, събуждам се през 1-2 часа- или ми е горещо, или ми се ходи до тоалетна или някоя друга простотия и най-късно в 6:30 съм на крак, защото не ме свърта в леглото, направо да се пукнеш от яд, когато свърши отпуската сигурно хич няма да ми се става по това време....




Тема Re: А нормално ли е?нови [re: Kлep]  
Автор malkata (непознат )
Публикувано22.07.03 11:04



Аз знам че при такива болки които приличан на менструални е добре да се пие Но-Шпа.Не е добре да имаш такива болки това значи че матката ти прави контракции и винаги е добре да имаш под ръка Но-Шпа, той предотвратява болките




Тема Да, да.нови [re: malkata]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано22.07.03 11:30



И аз съм чувала за Но-шпа.
Така или иначе в четвъртък ще съм при гинеколожката си. Тогава ще я разпитам за абсолютно всичко, даже ще си запиша въпросите предварително, че да не ги забравя. Ох, веднъж да мина първите 3 месеца, че да се поуспокоя!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Спанетонови [re: Biba]  
Автор !dama (s !!!)
Публикувано22.07.03 15:42



Това със спането май е общо състояние на бременността
До 4-я месец бих казала, че си спах както преди обаче послеее......ето оная вечер бебе ме събуди в 3 през нощта и не съм заспивала до сутринта....и толкова ми е трудно на работа, само чакам да стане Петък и да си почивам...но....естествено няма почивка...май вече край с нормалното спане и за напред, а? Вие какво ще кажете?



Тема Re: Килограмите!?нови [re: klamerche]  
Автор !dama (s !!!)
Публикувано22.07.03 16:02



Аз какво да кажа!!?? Вече с цели 3 кг. повече от таткото..представяте ли си??!! Станах 65 кг. а съм в 28г.с. като си помисля че най много се качва от тук нататък и изпадам в...депресия ....ужас! а и с такъв слаб татко???!!!



Тема Re: Килограмите!?нови [re: !dama]  
Автор Jmuche (новак)
Публикувано22.07.03 16:36



А мойте килца вече станаха 67 Аз съм в 29 г.с. Хубаво поне, че таткото е 100 кг и няма да мога да го стигна - аз с това се успокоявамНо в момента аз съм с по-голям тумбак
Иначе почнаха да ми се подуват ръцете и краката, а и от време на време ми и изтръпват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.