Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Как се справяте финансово,работите ли в къщи?нови  
Автор sany (непозната)
Публикувано12.06.03 11:12



Мили мамчета,как се оправяте с тия 110 лв.майчински?На нас ни е доста трудно,сигурно защото таткото е на държавна работа.Наистина-малко свободно време остава в къщи,но все-пак-работите ли нещо надомно,моля споделете опита си.




Тема Re: Как се справяте финансово,работите ли в къщи?нови [re: sany]  
Автор axa ()
Публикувано12.06.03 13:46



Да, работя. Работата, която имах ми позволява да работя и у дома, на компютъра. Честно казано не бих отказала още работа,свързана с това, което мога да правя добре. А и това е начин да не се вманиячавам в гледането на децата и къщата и да се чувствам разнообразена и полезна.



Тема Re: Как се справяте финансово,работите ли в къщи?нови [re: axa]  
Автор edna_mama ()
Публикувано13.06.03 01:27



Аз не работя и това много осезателно се отразява на семейния бюджет (четирима сме!). С една заплата е много трудно, въпреки, че мъжът ми се води "добре платен" - 840 лв. Добре, че той изкарва отвреме навреме допълнително, защото иначе незнам как щяхме да се оправим. Чувала съм за различни държавни учреждения, които си качват архива на компютър и дават надомно да се набира материала, като плащат на страница. Ако знаете кой предлага такава работа - и мен ме интересува!



Тема Re: Как се справяте финансово,работите ли в къщи?нови [re: edna_mama]  
Автор sany (непозната)
Публикувано13.06.03 08:34



Мила edna_mama ,
Мъжът ми работи за 220 лв...
Повече нямам какво да ти кажа!



Тема Re: Как се справяте финансово,работите ли в къщи?нови [re: sany]  
Автор ET (Dementor)
Публикувано13.06.03 08:48



търси работа, аз работя от вкъщи на две места - PC CLub + TV притурките на повечето ежедневници още откакто Галя беше бебе

освен това правя коректурите на сп. Панорама и издаваните от тях книги и ще се занимавам с това още поне година, после малкият евентуално ще го дам на градина и ще търся друга работа - задължително по-добре платена, писна ми да се занимавам със сто неща само за да се съберат нормални пари

работата вкъщи може да бъде и скапваща, особено като ти се пречкат децата, а бързаш, е ужасно, викаш им, после те е срам и така...

при първа възможност ще излизам да работя някъде



Тема Re: Как се справяте финансово,работите ли в къщи?нови [re: sany]  
Автор sany (непозната)
Публикувано13.06.03 08:59



Държа да отбележа,че от една година аз и мъжът ми търсим непрекъснато всякаква надомна работа.Няма и няма!Ако някой от вас може да подскаже нещо...



Тема Re: Как се справяте финансово,работите ли в къщи?нови [re: sany]  
Автор _magi_ (me)
Публикувано13.06.03 11:32



i as rabotya. i otvakshti ot kompa i isvan kashti dva pyti sedmichno vodya Englsih chasove, kato beba ya gleda edno momiche na pochasovo saplashtane.
da ne te rasocharovan no povecheto obyavi sa nadomna rabota i v Bg, i tuk v De sa si chista proba mente.
uspeh!



Тема Re: Как се справяте финансово,работите ли в къщи?нови [re: sany]  
Автор MM (za mama)
Публикувано13.06.03 12:03



Aз работя но не от вкъщи. Анна тръгна на ясла когато беше на 7.5 месеца, а аз тръгнах на работа месец преди това (майка ми я гледа през това време). Понякога работя от вкъщи, когато Анна е болна например, но само защото напоследък е по-спокойно и нямам много работа. Но в идните седмици се очертават много нови проекти и ще ми е почти невъзможно да работя от вкъщи ако и Анна е с мен - тя си изисква постоянно внимание когато не спи, а иначе трябва да работя през нощта за да наваксам, което не е много практично защото мойте колеги и агенции с които работя, не са на 24 часов работен ден.
Бях с много смесени чувства преди да се върна на работа но сега съм много доволна - естествено че ми липсва Анна, но гледам да прекарвам времето с нея сутрин, вечер и през уикендите максимално качествено и наистина оценявам всяка минутка прекарана с нея. А някак си след тръгването на работа, въпреки че съм уморена през цялото време се чуствам отново малко по-пълноценна и способна да говоря за неща различни от бебета, памперси и т.н. Така че недей да мислиш единствено за надомна работа, не знам колко е голямо бебето, но ако имаш начин да уредиш някой да се грижи за него, защо да не работиш и извън вкъщи. Аз засега съм на пълно работно време, но се надявам в скоро време да можем да си позволим да премина на 4 дни. Това ми е сега целта! Един дълъг уикенд от петък до понеделник.

Редактирано от MM на 13.06.03 12:05.



Тема Re: Как се справяте финансово,работите ли в къщи?нови [re: edna_mama]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано13.06.03 13:04



Ние сме с общо 400 лева тримата и честно казано вече ми е смешно...Омръзна ми да се ядосвам и притеснявам Но и аз бих работила нещо такова.

хапещо


Тема Re: Как се справяте финансово,работите ли в къщи?нови [re: sany]  
Автор axa ()
Публикувано13.06.03 13:33



Всъщност момичета, хрумва ми идея- можем да си бъдем взаимно полезни в това отношение.
Тук сме най- различни, с най- различни професии и възможности. Можем към темата за обяви да добавяме интересни предложения за работа, която да се върши от в къщи/или пък извън/. Информацията е ценно нещо, та ако някоя от нас научи или има идеи за нещо - може да го пуска като обява и съответно тези, на които това допада- да се позаинтересуват.

Надомните работи, които се предлагат в България често са голяма партенка-" 5лв. в плик и т.н.", но има фирми, които предлагат работа по проекти, работа с текстове, преводи, редакции, коректури и т. н., които са подходящи за хора като нас.








Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.