Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Имената на нашите децанови [re: babaToHka]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано06.06.03 17:36



е да по-скоро не искаш да носи името на свекъра ти
Значи лично мое мнение - ако решиш да кръщаваш на някого - или даваш съвсем същото име или по-добре дай име, което е съвсем различно



Тема предизвикан отговор...нови [re: geryt]  
Автор Xвъpчилo (мечтател)
Публикувано06.06.03 19:38



здравей geryt!
Без да искам да те обидя, желая да направя една малка забележка.
Св. Йоан Рилски по никакъв начин не може да се свързва с така наречената зодия везни. Православната религия и тези астрологични измишльотини нямат нищо общо!

Поздрави!
мечтател



Тема Re: Имената на нашите децанови [re: Shanya]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано07.06.03 01:04



първият е кръстен на баща ми ( Гено) и на свекър ми( Генчо)...и носи нашите две фамилии
Вторият е кръстен на майка ми...(Мария)...Марк( Марко,Марчо..Марийчо...)....



Тема Re: Имената на нашите децанови [re: Merkata]  
Автор Vache ()
Публикувано07.06.03 01:31



И аз имах тези опасения. Сега на Александра й казваме Саша или Алекс, а според мен както се представи детето само така ще му казват. Е, разбира се като й кажат Сашка и настръхвам, но все пак името е много хубаво. Не е кръстена на никой от роднините, дори не се сещам да има Александровци в родовете ни. Смятам, че така се подновява и освежава семейството - с ново име.



Тема Re: защо да енови [re: Shanya]  
Автор dez ()
Публикувано09.06.03 10:15



Благодаря за хубавите думи!!! Пак ще поговорим с таткото и дано да си права.



Тема Re: Имената на нашите децанови [re: klamerche]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано09.06.03 11:11



Аз също не исках пушон да се казва Борис...не знам как да му казвам на галено, а обръщението Борисе или Боре или Борко или Боби хич не ми харесват,но в крайна сметка се примирих. Следващото дай боже ще го кръстя както аз си реша и никой гък няма да може да ми каже.
Принципно съм на мнение, че на когото цепят дупето, той кръщава.
Имам син, някой ден се надявам и свекърва да бъда, но мнението си по този въпрос няма да променя.


]

Тези които не умеят критикуват[/purple


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.