Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема сутиен за кърмене  
Автор riba (непознат)
Публикувано31.05.03 16:32



Здравейте,
от скоро чета клуба като една бъдеща майка.
Терминът ми е на 7 юли и мисля да започвам да пазарувам разни неща за събитието. Дали можете да ме насочите към магазин в София, в който продават сутиени за кърмене. Благодаря ви предварително.



Тема Re: сутиен за кърмененови [re: riba]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано31.05.03 22:03



Не знам точно магазина, но на мен ми подариха сутиен за кърмене на Триумф. Вероятно го има в техните магазини за бельо. Струва 39 лв. Иначе има и в магазина Асита, дето е под колоните на Гарибалди, обаче там мисля е около 50 лв. От този съм страшно доволна. Изобщо не ми стиска, боде и пречи, за разлика от всякакви други сутиени. Не забравяй да купиш един-два номера по-голям, защото след раждането гърдите ти ще се уголемят още малко.



Тема Re: сутиен за кърмененови [re: medusa]  
Автор lorik (непознат)
Публикувано31.05.03 22:21



to4no v magazin asita e no ne struva 50lv a 20.mnogo e udoben i si zaslugava



Тема Re: сутиен за кърмененови [re: lorik]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано31.05.03 22:55



Я, значи са ги намалили. Понеже аз ги гледах на реклама на Асита и беше 49 лв., нещо такова.



Тема Re: сутиен за кърмененови [re: riba]  
Автор Aglaiya (mama)
Публикувано01.06.03 13:44



В магазин Штъркел има и по-евтини!



Тема Re: сутиен за кърмененови [re: riba]  
Автор Svetulka ()
Публикувано01.06.03 19:30



Моят термин е 17 юли,и аз след няколко дена ще тръгна по магазините,макар че незнам къде точно да пазарувам .Сутиени за кърма имаше в магазин "Мамма"на ул."Цар Самуил"№33,до ул."Солунска".



Тема Re: сутиен за кърмененови [re: medusa]  
Автор Maimunkata (непознат)
Публикувано02.06.03 17:14



За първи път влизам в клуба, имам две момчета. В момента кърмя второто, което е на 10 седмици и нося сутиен за кърмачки. Аз го купих от един много закътан магазин на ул.Цар Борис 55, памучен на ф-ма Триола, за 35.00 лв. Сега като пишех си помислих, че този магазин може да го няма, аз съм купувала сутиена 2001 г. и сега за второто дете не се разделям с него.Внимавайте, защото гърдите стават тежки и могат лесно да увиснат. Също така купувам и подплънки за кърмене, които сменям като превръзки - всеки ден или повече пъти на ден.



Тема Re: сутиен за кърмененови [re: riba]  
Автор slavina (непознат)
Публикувано03.06.03 09:36



Аз си купих такъв сутиен от подлеза на Гоце Делчев и България-от павилион за бельо. Чист памук. Струваше под 10 лв.Но беше последния.Можеш да намериш и по-евтини сутиени в магазинчетата за дамско бельо. Важното е да са от памук и да не дразнят.В специализираните магазини са сложили луди цени.
Моят съвет е да си купиш един сутиен като за начало-за родилния дом. После ще ти се промени гръдната обиколка-така че не бързай.
Хайде успех и лека бременност.



Тема Re: сутиен за кърмененови [re: slavina]  
Автор riba (непознат)
Публикувано04.06.03 14:17



Благодаря ви много за информацията. Със сигурност ще ми е от полза.



Тема Re: сутиен за кърмененови [re: riba]  
Автор iasenbedjev@gmail.com (непознат )
Публикувано22.04.14 21:41



Аз бих ти препоръчала да си вземеш от интернет сутиен за кърмене - по са евтини и с добро качество. Не минават през 10 прекупвача и не са им надути цените
http://bstyle.bg/bg/product.php?id=185
това е добро като качество и цена .може да си вземеш няколко и да ги сменяш




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.