Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:10 26.10.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Термин - м. ноемвринови  
Автор smg (непознат )
Публикувано21.05.03 14:55



Терминът ми е определен за 05.11. В момента съм в 16 г.с. и за сега се чувствам много добре. Имах известни проблеми с изследванията на урината, но ги повторих и всичко се оказа О.К. В неделя усетих бебчо за първи път да мърда. Тогава не бях сигурна дали е точно това, но вече съм, защото всеки ден го усещам.
За сега не ми пречи, че ходя на работа. Надявам се, че ще е така и за напред. Ще се радвам да разбера има ли други бъдещи майки, с които да обменяме информация.



Тема Re: Термин - м. ноемвринови [re: smg]  
Автор queenmabb (на сънищата)
Публикувано21.05.03 15:06



Ох, нямам търпение да се появи тема - термин декември!
Моят е тогава! Много се радвам за теб, че си усетила бебчо! Пожелавам на всички, всичко най-хубаво и след няколко седмици очаквайте нова тема - т. декември!



Тема Re: Термин - м. ноемвринови [re: queenmabb]  
Автор smg ()
Публикувано22.05.03 11:17



Много се радвам за теб. Желая ти лека бременност и прекрасно декемврийско бебче!



Тема Re: Термин - м. ноемвринови [re: queenmabb]  
Автор Katrin (непознатa)
Публикувано22.05.03 14:32



а аз нямам търпение да се появи тема с януарски термин..:-)))) но и на това ще му дойде времето
междувременно се чудя в коя болница да се запиша за консултация...мислех си за шейново, защото имам позната акушерка там, ама като прочетох тук отзивите за там се разколебах...въпреки че то консултацията няма нищо общо с раждането. пък и ми казаха да изчакам до 12-та г.с. и при вас ли е така?

чудя се - дали солариума има вредно влияние?

лека бременност на всички и повече усмивки напук на лошото време!



Тема Re: Термин - м. ноемвринови [re: smg]  
Автор ralichka (непознат )
Публикувано22.05.03 18:30



Не мога да повярвам! Моя термин е определен за 05.11 и разбира се също съм в 16г.с. Много бих се радвала да обменяме информация. Вече те чувствам много близка. Прочетох ти и питането как да си изчисляваш седмицата и месеца. Аз самата до скоро също не бях наясно. Много се радвам, че ще си общуваме. Имам много въпроси! Чакам с нетърпение отговор.



Тема Re: Термин - м. ноемвринови [re: Katrin]  
Автор ralichka (непознат )
Публикувано22.05.03 18:40



И аз бях толкова нетърпелива, така, че те разбирам. Според мен не е рано да се поинтересуваш и да си намериш консултация и лекар, с които да си спокойна. Аз съм се регистрирала в женската консултация в Шейново и лекаря ми е там. В консултацията претупват, но пък не е чак толкова зле, а от доктора съм много доволна за сега- д-р Тончев - много е мил и търпелив.
Относно солариума те разбирам напълно, че ти се ходи, но мисля, че не е много добре. Всичките ми приятелки ходят, а аз за първа година няма да съм с тен, но бебето ми е много по-важно. все пак има алтернатива - изкуствен тен.



Тема Re: Термин - м. ноемвринови [re: ralichka]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано22.05.03 19:23



Момичета, внимавайте с тена! Аз не съм се пекла, защото бременността ми премина през зимата, но за това пък лицето ми е кафяво като на негърка, при това съм на петна...следствие от бременността.

Тези които не умеят критикуват


Тема Много се радвамнови [re: ralichka]  
Автор smg ()
Публикувано23.05.03 09:56



Нямаш представа колко се радвам, че терминът ти е определен на същата дата. Разбрах от другите ти бележки, че си от София. Аз също, но ходя на консултации в Студентска поликлиника, при Събева. Ще се радвам, ако мога да ти бъда полезна с някаква информация.



Тема Re: Термин - м. ноемвринови [re: smg]  
Автор Flamendialis (непознат )
Публикувано23.05.03 10:53



Здравей,
Моят термин също е през ноември- 07.11. Въобще не съм спряла да работя, т.к. ако си остана в къщи ще подивея. Слава на бога, че съм добре и нямам оплаквания.
Първите три месеца бяха сравнително спокойни, с изключение на няколко периода от по 2-3 дни, в които се чувствах ужасно- исках да умра, за да спре това усещане за неистова преумора и сънливост
В момента живо ме интересува в коя болница да си направя абонамент и живот и здраве да родя. Ти имаш ли представа за себе си?



Тема Re: Термин - м. ноемвринови [re: Flamendialis]  
Автор smg ()
Публикувано23.05.03 11:15



Не съм се насочила към някоя конкретна болница за раждане - все още събирам информация. Сравнително доволна съм от консултациите, при моята лекарка. Само се моля всичко да е наред и да се радваме всички на прекрасни бебета през ноември.
На теб това първа бременност ли ти е? При мен е за първи път. И съм много щастлива, защото няколко месеца чакахме случката да се случи, и съм много объркана, защото всичко е ново за мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.