Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Тема prepora4aite dobar ginekologнови  
Автор gabi2 (непознат )
Публикувано19.05.03 11:57



Molia prepora4aite dobar ginekilog za proslediavane na bremennost ot sobstven opit



Тема Re: prepora4aite dobar ginekologнови [re: gabi2]  
Автор Merkata (*************)
Публикувано19.05.03 12:02



От София ли си?
Имаш ли предпочитания дали да е мъж или жена?
А и това на бележки ли да го правим? Сега някой да не каже, че правим реклама.
Аз съм много доволна от д-р Джонгова, работи на няколко места, но консултациите за бременност ги прави в мед.център Лора на бул.Хр.Ботев.
Първоначален преглед с консултация беше 15 лв, ехографа е 22лв, изследванията си ги искай от личния леакр за да не ги плащаш - и без това е длъжен. Самата консултация на 2 седмици е само за мерене на тегло и разни там обиколки и беше 5 лв. Докторката е много бъбрива, обяснява и без да я питаш, тя ми издаде болничния лист 45 дни преди термина и направлението за раждане.



Тема Re: prepora4aite dobar ginekologнови [re: gabi2]  
Автор smeshko (Slavi)
Публикувано19.05.03 12:33



Аз горещо ти препоръчвам д-р Мариана Райчева, приема в клиника "Вита" - ул. "Буная" тел. 943 43 98. Тя ми проследи бременността и води раждането ми, добър специалист е и хубав човек, много обяснява и не претупва нещата. Има и други момичета в клуба, които са доволни от нея.



Тема Re: prepora4aite dobar ginekologнови [re: smeshko]  
Автор Merkata (*************)
Публикувано19.05.03 12:40



Да, това наистина също е добра препоръка. Двете с д-р Джонгова, която аз ти препоръчах са приятелки и май са наборки. Джонгова обаче може да ти води и раждането ако решиш да я ангажираш. За д-р Райчева обаче не знам.



Тема Re: prepora4aite dobar ginekolog [re: Merkata]  
Автор boo (непознат )
Публикувано19.05.03 12:42



A bi li mi kazala kude vodi razhdaniata Djongova?
Mersi



Тема Re: prepora4aite dobar ginekologнови [re: gabi2]  
Автор yanita (засмяна)
Публикувано19.05.03 12:52



д-р киров ми наблюдаваше бременността, при него родих преди повече от година и продължавам да ходя на прегледи при него или просто да му се обаждам да го разпитвам за разни неща. завела съм няколко приятелки и всички останаха доволни.
отговаря на ВСИЧКИ въпроси и то така, че да го разбереш. отделя за преглед толкова време, колкото наистина ти е необходимо. цар е на ехографа - дори и мен ме научи да различавам всичко. на всяко ходене при него гледахме бебето (а не както някои майчета казват 2-3 пъти през цялата бременност). за изследвания ме прещаше в бодимед или лора, защото по принцип работи с тях и те му пращаха резултатите по факса, вместо аз да се разкарвам да си ги взимам. не ме е викал по-често от веднъж месечно, освен ако не се е налагало. междувременно се чувахме по телефона - поне веднъж седмично, ей така, за да поддържаме връзка. случвало се е да го търся през почивни дни - винаги се е отзовавал. дори габица се роди в петък късно вечерта и той прекара следобедите събота и неделя при мен в болницата.
доволна съм. продължавам да ходя при него. сравнително млад е. има купища специализации.
май стана като реклама. ама то си е реклама де. тел. в кабинета му е 981 6070

нашето гардже си е най-хубаво!


Тема Re: prepora4aite dobar ginekologнови [re: gabi2]  
Автор Jully ()
Публикувано19.05.03 13:19



Моята бременност я следи доктор Дуковски и родих при него. Аз съм страшно доволна - много добър специалист е, обяснява всичко, разполага с много добра апаратура за следене на бременността, след раждането идваше да ме види всеки денраждането мина много леко).
Има частен кабинет в Студ. град - МЕД РАЛ, бл. 57, тел. 68 72 27. Приемните му часове са понеделник и четвъртък от 15 до 19 часа. Прегледите са малко по-скъпи от обичайните ехографи - 25 лв за черно бяло и 30 лв за цветен ехограф, но това е защото ехографа му е 3-D. Но пък това което виждаш на екрана при него не може да се сравни с нормалният ехограф. На Алекс му видя пола още в края на 3-тия месец. Можеше дори пръстите на ръката да му преброи.
Иначе работи в Майчин Дом. Там и родих.

Лека и успешна бременност




Тема Re: prepora4aite dobar ginekologнови [re: boo]  
Автор Merkata (*************)
Публикувано19.05.03 14:43



Наблюдаваше ми бремеността, но когато наближи времето и седнахме да си говорим за вариантите, й казах, че нямамевъзможностъ да я ангажираме за раждането ми (финансово имам предвид). Мисля обаче, че води раждания в "Райна княгиня" в Княжево.



Тема Re: prepora4aite dobar ginekologнови [re: Merkata]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано19.05.03 14:55



и аз препоръчвам горещо Вяра Дж.
2те бременности тя ми проследи и 2 пъти при нея раждах.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.