Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Шейново......нови [re: cveti]  
Автор dimana (непознат )
Публикувано20.05.03 12:20



Майче, аз родих там миналия април и съм супер доволна.Посещавах платената консултация и се радвах на вниманието и професионализма на акушерките и лекарите. Моят лекар беше Димитър Георгиев.При мен се наложи секцио и всичко беше ОК. После лежах във ВИП-а и си поръчвах бебо, когато имах възможност да ставам. През повечето време си почивах. Разбира се докторът ми беше препоръчан от моя приятелка, която също беше раждала при него и естествено беше останала много доволна. в крайна сметка се разбирате за някаква сума и ти гарантирам, че няма да имаш никакви проблеми с каквото и да било. Успех!!!



Тема Re: Шейново......нови [re: Чeтa]  
Автор Дeлфин (търсеща)
Публикувано20.05.03 12:40



Ами така! Когато ми се препълниха гърдите бях много въодушевена и помолих акушерката, която беше на смяна да ми носи стерилни шишета, защото имам кърма, но бебето не иска да суче от гърдата, а тя ми отговори, че нямали такава практика! Единственото, което трябваше да направят е да ми носят не пълно стерилно шише, а празно! Сега като се замисля ако бях говорила и с още някой и бях настояла може би щях да се преборя, но тогава бях толкова ошашкана и неопитна, че хич не ми хрумна да се боря, успокоявах се, че като се приберем този проблем ще се реши.
Като ми донесат бебчо не ми светят на главата, ама и не мога там сама да си стерилизирам шишетата, нали?!
Не съм го кърмила от гърда, защото не искаше! Мисля, че по-горе го писах това
Хубаво е да сте подготвени за тези проблеми, а не като мен и после да се мъчите вкъщи, докато се закърмите!
Успех!



Тема Днес нещо ме притеснява...нови [re: Чeтa]  
Автор cveti (непознат )
Публикувано20.05.03 12:50



Усещам от време на време от сутринта леки болки съвсем ниско долу и друг път ми се е случвало, но всеки път се плаша от това. Някой знае ли нещо..?



Тема Re: Шейново......нови [re: Griphoncho]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано20.05.03 13:02



Много добре е в Окръжна болница. На 10-ти раждах там (без уговорка) и съм супер доволна. И тоалетните бяха чисти и докторите бяха страхотни. Раждах дълго, та се смениха доста доктори, а понеже раждането беше трудно се събраха де що имаше доктори, акушерки и санитарки и всички бяха много внимателни и загрижени. В стаята ми даже имаше телевизор и хладилник. Незнам дали всички стаи са така, може да съм уцелила хубава стая :) Е, имаше по някоя сопната акушерка, ама няма как да няма. Обикновено санитарките са разни простакеси, обаче аз случих на една възрастна, тъмничка, не й разбрах името, ама толкова мила и внимателна, че нямам думи. Бях оповръщала всичко, а тя гък не каза (иначе крещят като пощурели, сякаш да чистят не им е работата), почиства ме през цялото време, идваше да ме види как съм, а после тя ме заведе в стаята и ме търсеше като бях станала за разходка :)
Раждах при д-р Йоли Братанова (или Братоева, все й бъркам името) - много сърдечна жена, много ми помогна и един доктор с мустаци - Георги му беше първото име, ама не запомних второто :) Изобщо много съм доволна от тая болница. След всичко дето съм чула за Шейново, колкото и пари да съм набутала там, сериозно бих помислила дали да раждам там...



Тема Re: Шейново......нови [re: Дeлфин]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано20.05.03 14:40



Ами ако си взема от тези таблетки или разтвор за студена стерилизация на Чико, дали ще ми свършат работа?

Тези които не умеят критикуват


Тема Re: Днес нещо ме притеснява...нови [re: cveti]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано20.05.03 14:51



Ако много си притеснена отиди на лекар, но иначе си почивай повече и следи за кървене. По принцип се случва по време на бременността, не се шашкай излишно!

Тези които не умеят критикуват


Тема Re: Шейново......нови [re: dimana]  
Автор Jmuche (непознат )
Публикувано22.05.03 14:38



Zdraveite,
Iskam da pitam nikoi 4uval li e ne6to za d-r Chalmanov? Az hodia pri nego, no niamam poznati koito da sa mi go prepora4ali.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.