Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:16 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: малко встрани от тематанови [re: Laydee]  
Автор cveti (непознат )
Публикувано19.05.03 17:05



Когато разбереш ми пиши задължително, ти впрочем в Шейново ли си?



Тема Re: малко встрани от тематанови [re: cveti]  
Автор Laydee (defender)
Публикувано19.05.03 17:11



Да, в Шейново съм. Обещавам да ти пиша, ако разбера. Проблемът е, че не съм сигурна как точно трябва да задам въпроса... За момента лекарката отговаря на всеки въпрос който задам, но честно казано ми е малко неудобно да задам такъв въпрос директно...

He may lay the queen of spades


Тема Re: Шейново......нови [re: cveti]  
Автор bamby (sladur)
Публикувано19.05.03 17:14



Az rajdah noemvri mesec tam.Pri d-r DIMITROV!Mnogo e tochen:rajdah bez lichna ugovorka s nego i rodih normalno.Sled kato me svaliha v staiata(obiknovena,ne VIP)idva niakolko pati da me vijda,a i vseki den ot prestoia mi tam.Mnogo sam dovolna i ot ekipa mu.Lichno az uchakvah da e mnogo po-gadno(mrasno i da ne ti obrashtat vnimanie)no poluchih savsem obratnoto.Vav vsiaka staia ima TV s kabelna.Daje pusnaha maja mi pri men(v staiata)tai kato biah s mnogo nisak hemoglobin i mi se varteshe vsichko kato stavah.Taka che mnogo zavisi kak shte se naglasish.Jelaia ti uspeh,dano da ti se padne Dimitrov!Ako iskash saberi oashte inf. za nego i ako reshish moga da te svarja(za da si 100% pri nego)!oshte vednaj uspeh i gore glavata!



Тема Re: малко встрани от тематанови [re: Laydee]  
Автор cveti (непознат )
Публикувано19.05.03 17:17



Ми това са си обикновенни човешки неща,на мен не ми беше неудобно нито когато бях с гъбичките, нито с бактериалната вагиноза, нито от кондиломите.Всъщност си нямаш на представа тея неща колко често срещани са...



Тема Re: малко встрани от тематанови [re: cveti]  
Автор Laydee (defender)
Публикувано19.05.03 17:38



Знам, че е така, но докторката е една такава.. достолепна дама... ;-)

He may lay the queen of spades


Тема Re: малко встрани от тематанови [re: Laydee]  
Автор cveti (непознат )
Публикувано19.05.03 17:43



Какво като изглежда така, да не мислиш, че е светица, не забравяй, че и тя все пак е жена още повече лекарка, така, че нищо женско не и е чуждо....



Тема Re: малко встрани от тематанови [re: cveti]  
Автор Laydee (defender)
Публикувано19.05.03 17:46



О, в това съм убедена :-)

He may lay the queen of spades


Тема Re: малко встрани от тематанови [re: Laydee]  
Автор cveti (непознат )
Публикувано19.05.03 18:03



Тогава не се притеснявай,горе главата и смело напред, нали знаеш,тъпо звучи, но с питане и до Цариград.....



Тема Re: Шейново......нови [re: Чeтa]  
Автор mali (happy)
Публикувано19.05.03 22:07



Спокойно, по-добре си почивай, отколкото непрекъснато да мислиш как ще мине раждането

Бебе Калина
04.07.2002г.


Тема Re: Шейново......нови [re: eternity]  
Автор mali (happy)
Публикувано19.05.03 22:15



Здрасти. Ти в коя стая беше? Нищо чудно да се познаваме, аз ако не се лъжа бях в 109. А и щом си ражала при д-р Димитров, той беше и на моето раждане. 2 часа след като аз родих, той изражда една негова пациентка, с която после бяхме в една стая. Мила се казва тя. Аз съм Мая, ако си спомняш нещо пиши

Бебе Калина
04.07.2002г.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.