Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Шейново......нови [re: cveti]  
Автор lva Guzgunova (napulnqla)
Публикувано17.05.03 17:49



Аз лично ползвам безплатните консултации на поликлиниката (Младост3) и съм много доволна от моята акушерка (Софиева). Прегледите си ги правя веднъж месечно в частен кабинет, но и там не ми съдират кожата. Не съм си правила изследвания в скъпи частни лаборатории и не съм се записвала на абонаментни консултации в конкретна болница. Като дойде моментът, ще реша в коя точно да родя и при кой лекар, но определено смятам, че плащането допълнително е порочна практика, макар че често пъти е продиктувано от благодарност. Ако все пак бъда принудена от обстоятелствата да си платя, ще го направя, защото става въпрос за детето ми, а то няма цена.



Тема Re: Не раждай там!нови [re: Zenda]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано17.05.03 18:50



Наистина ли такива приказки ти е говорил тоя?!?!?!?! Ауууууууу зверски съм възмутена

Тези които не умеят критикуват


Тема Re: Не раждай там!нови [re: Zenda]  
Автор Di5 ()
Публикувано17.05.03 19:13



И моето мнение е, колкото се може по-далеч от там. АЗ раждах на 10 януари, само че една година май преди теб, но както виждам абсолютно нищо не се е променило за тази една година - гадните тоалетни, мръсотията, отношението на лекарите.



Тема Re: Шейново......нови [re: cveti]  
Автор Дeлфин (търсеща)
Публикувано17.05.03 19:55



Аз съм доволна единствено от лекарите. Нямах уговорка,държаха се чудесно и ми се паднаха големи професионалисти, но дотук!
1. на втория етаж е една тоалетна за всички стаи и е отвратително току що родила жена да чака на опашка, стараеш се да си адски бърз, за да не караш другите момичета да чакат, което е много трудно за родилка и ти е притеснено, да не говорим, че не можеш да се отпуснеш като бял човек под душа, с една дума - мизерия

2.Татковците на могат да се качат, защото не са стерилни, но пък ако си във ВИП стаята могат, а тя е точно да твоята и онзи ВИП татко не е по-стерилен от твоя...не си стерибна и ти, защото излизаш до кафето със същите тези чехли, с които се прибираш в стаята, обаче...няма лабаво, важен е принципа

3. За да не се повтарям виж



4.

5. И



Тема Re: Шейново......нови [re: cveti]  
Автор mali (happy)
Публикувано18.05.03 00:40



Като чета другите мнения направо не мога да повярвам. Аз раждах там и беше СУПЕР. Раждах при д-р Валери Нецов, с когото имах уговорка и ми следеше бременността. Като ме приеха през нощта с изтекли води той не беше на смяна, но всички се държаха много добре и то преди да им кажа, че съм му пациентка. На смяна май беше д-р Антони Ненов. По това време израждаше една жена(без уговорка), която после беше в моята стая и беше много доволна. Докато бях там(3 дни) ми беше много добре.Всички се държаха много добре с изключение на някои лаборантки и една акушерка. Докторите там наистина са мнага дабри, както и родилните акушерки. Мои приятелки, които родиха там също са много доволни.Да ти кажа Шейново е сто пъти по-добре от Майчин дом, където наистина се държат ужасно. Лично аз не мога да кажа една лоша дума за Шейново. Но в една предишна тема писах, че всичко е много индивидуално. Аз съм много благодарна на д-р Нецов, защото седмица след раждането нито ме болеше, нито имах някакви странични проблеми.
Даже като отидох на контролен преглед след 40 дни ми каза, че не ми личи въобще, че съм раждала.
Бебе Калина
04.07.2002г.

Редактирано от mali на 18.05.03 00:58.



Тема Re: Шейново......нови [re: mali]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано18.05.03 10:43



Най-после една добра дума за тва Шейново! Вече бях започнала кошмари да сънувам , а няма мърдане вече - там ще раждам...

Тези които не умеят критикуват


Тема Re: Шейново......нови [re: cveti]  
Автор lina_ (непознат )
Публикувано18.05.03 13:51



az rodih tam predi mesec i sum mnogo dovolna. vsi4ki sa profesionalisti . mozesh da budesh napulno spokoina. uspeh!



Тема Re: Шейново......нови [re: Чeтa]  
Автор mali (happy)
Публикувано18.05.03 20:47



Успех при раждането. При кой ще раждаш?

Бебе Калина
04.07.2002г.


Тема Re: Шейново......нови [re: mali]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано18.05.03 21:12



Благодаря ти!
Ами нямам уговорка с лекар, а само с акушерка. При който доктор се падна. Надявам се да не е при този Зарев, който споменаха малко по-нагоре.


Тези които не умеят критикуват

Редактирано от Чeтa на 18.05.03 21:13.



Тема Re: Шейново......нови [re: Чeтa]  
Автор mali (happy)
Публикувано18.05.03 21:22



Ами аз да ти кажа не го познавам този Зарев, даже сега за първи път чувам за него. Но щом имаш уговорка с акушерка даже е по-добре, защото така или иначе тя върши цялата работа.Една приятелка, която роди там преди три месеца каза, че вече имало кабелна телевизия. Не разбрах обаче дали говори за ВИП стаите. Кога ти е термина? Спокойно всичко ще мине добре.Много важна е нагласата и да правиш това, което ти казва акушерката и доктора

Бебе Калина
04.07.2002г.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.