Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Структуритане на форуманови  
Автор anaili (непознат )
Публикувано04.05.03 09:10



Аз от скоро открих ценността на форума и не минава ден бед да не надникна в него. Мисля, че е много полезен, но негова огромна слабост , според мен , е че е твърде голям вече .
Мисля нужно е модератора да поработи малко над това.
Това са вече 34 стр само теми. Ами с мненията?
Мисля ще е добре да се раздели на секции примерно Бременни; Раждане ; У дома ( до 3 месеца) ; Растем растем (до 1 година) ; Първи стъпки: Обичам те мамо ... и т.н.т
Не се хващаите за наименованията и праниците .
Какъв е проблема до сега Ако имам проблем с околоплодни води - трябва да преровя 34 страници и видя дали някои не писал по него или му удрям една маина и пускам нова тема. Да ама ако ги преровя тиа 34 може и да срещна нещо дето ще е свързано по някакав начин с моята тема, но понеже това са все пак 34 стр (и ще растат) аз няма да го направя наи вероятно и наи вероятно ще изпусна ценен съвет или предупреждение от някои ..........
А ако са подредени - напрсво влизам в секциа БРЕМЕННОСТ и ще мога да ги изчета всички даже.
Та това ми е идеята

Редактирано от anaili на 04.05.03 09:37.



Тема Re: Структуритане на форуманови [re: anaili]  
Автор tedi_b (мама на Оги)
Публикувано04.05.03 09:23



Страхотно предложение! Так ще си спестим много време за търсене



Тема Re: Структуритане на форуманови [re: tedi_b]  
Автор Bezhy (kотенце)
Публикувано04.05.03 09:46



az sym za, samo che imame li v momenta moderqator, az ne znam



Тема Re: Структуритане на форуманови [re: anaili]  
Автор lva Guzgunova (napulnqla)
Публикувано04.05.03 10:04



На мен също ми допада идеята... не само защото ще се търси по лесно в архива, а и защото дори това да не бъде направено и някой да пусне тема, която вече е била обсъждана, това няма да издразни околните, тъй като ще е в тяхна полза да си я "преговорят"... информацията постоянно се актуализира... така бременните, няма да дразнят вече станалите майки (някои от тях за пореден път) с до болка познати и вече безинтересни теми...

това доста би улеснило комуникацията...
сигурно някой ще каже, че на бремнните им помагат именно майките със съвети и това наистина е така, но доколкото разбирам предложението ти не отхвърля възможността да се чете, в която и да е категория, независимо от фазата, в която се намираш
нали така?



Тема Re: Структуритане на форуманови [re: anaili]  
Автор Taнчe (трудна)
Публикувано04.05.03 10:07



Ами, ако ти си доброволец за целия тоя кански труд на ровене и подреждане ще те разбера, но на мене и така ми харесва форума. Той си е хубав със своите възходи и падения. Няма смисъл да му връзваме панделки, това е форум а не библиотека по азбучен ред.
Справочници има много, ако имаш въпрос задай го и все ще се намери кой да отговори. А, ако наистина е много важно да знаеш всичко и да не изпуснеш нито един съвет можеш да се поровиш. Много ще ми стане мъчно, ако някой изтрие някоя "ненужна" тема, защото заема дисково пространство на сървъра, пък и е вече стара и се повтаря с предишна...
Свиркай си!

термин 7 Май - Виктор



Тема Re: Структуритане на форуманови [re: lva Guzgunova]  
Автор anaili (непознат)
Публикувано04.05.03 10:15



Ама разбира се
Спомнете си за взаимопомощното училище на Петър Берон
На мен това ми е първо бебе ама е на 3 месеца вече и още
На мен проблемите на бременните ме вулнуват доколкото ако имам време мога да надникна в тяхната секциа и да утеша някоя. Проблемите на гърнетоооооо са още далеч пред мен. Савет нито ще искам нито ще давам- т.е работа там нямам.
Ама ела да видиш каква треска ще съм в секцията на 3 месечните - всичко ще е под око
та това е идеята
Наи вече защото убедена сам сабрали сте много и ценна информациа



Тема Re: Структуритане на форуманови [re: Taнчe]  
Автор anaili (непознат)
Публикувано04.05.03 10:23



Не съм мислила, нито споменала думата триене
Има си модератор да му мисли - какво и дали ще се трие изобщо.
А за библиотеките не мога да се съглася
Има много неща които не са в библиотеките, а попаднах например на една маика , която си е направила труда да преведе милата статиа или книжка от испански .......
Аз испански незнам и мога да кажа само едно голямо благодаря за доброто сърце
(макар, че нещата за кооито говореше са вече зад гърба ми )




Тема Re: Структуритане на форуманови [re: anaili]  
Автор Taнчe (трудна)
Публикувано04.05.03 10:32



"Има си модератор да му мисли - какво и дали ще се трие изобщо."
Не съм убедена, че модератор има на този клуб. Пък и не мислиш ли, че задачата, която му възлагаме е един твърде голям и трудоемък проект?
Ако аз бях в позицията на модератора, нямаше да се наема на това - имай предвид, че работата на този човек не се плаща. Вярвам, че времето на всеки е ценно и трябва да се уважава.

термин 7 Май - Виктор



Тема Re: Структуритане на форуманови [re: Taнчe]  
Автор anaili (непознат)
Публикувано04.05.03 10:35



Та нали точно това е в основата на идеята ?



Тема Re: Структуритане на форуманови [re: anaili]  
Автор Taнчe (трудна)
Публикувано04.05.03 10:37



Поправи ме, ако греша - но ти предлагаш един човек - горкия модератор, да запретне ръкави и да направи оборка на форума в името на всички?

термин 7 Май - Виктор




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.