Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:08 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: ааанови [re: saskia]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано03.05.03 12:32



Направо ми се изправя косата като си мисля за това, та ще гледам да се разсейвам пък каквото сабя покаже...то се е видяло, че ако сима да става ще стане...
Благодаря за мненията и стискайте палци



Тези които не умеят критикуват

Тема Re: ааанови [re: Чeтa]  
Автор saskia ()
Публикувано03.05.03 16:05



Спокойно бе , то ако се стигне до там, тогава ще си казваш каквото щете правете, само го извадете .



Тема Re: ааанови [re: saskia]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано03.05.03 18:04



Ха ха ,тоЧно така си е...Моя разрез беше огромен-от влагалището поЧти до ануса.Но по време на раждането,когато нещата се закуЧиха едиственото дето си мислех беше:Дано излезе с този форцепс ,Че не исках да ми правят секцио на финалната права и даже и не ми трепна окото,като ми направиха разреза.Важното е,Че бебето успя да се роди живо здраво и без наранявания от форзепса.В такъв момент, май последната ти грижа е дали ще ти направят епизиотомия или не.

[


Тема Re: ааанови [re: KAMELlA]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано03.05.03 22:10



Вероятно си права, но да видим. Старая се да преодолея страховете си, макар че не ехич лесно


Тези които не умеят критикуват

Тема Re: ааанови [re: Чeтa]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано03.05.03 23:21



Да ти кажа и мен много ме тормозеше тази епизиотомия и много исках да ми се рамине,но късмет.Ти не се плаши,не е толкова страшно,колкото звуЧи.Малко е неприятно и Честно казано мен не ме боляха толкова шевовете,колкото хемороидите,които ми се образуваха от напъните, и се възпалиха ужасно.Важното е да си спокойна в този момент и да правиш тоЧно това,което екипът иска от теб.Както ти казах имам приятелка родила 2 деца без епизиотомия или шевове.А майка ми е родила голямата ми сестра с много разкъсвания,а после мен и малката сестра без нито един шев.

[


Тема Re: ааанови [re: Чeтa]  
Автор Vache ()
Публикувано04.05.03 00:54



Чета, не се притеснявай, не толкова страшна епизиотомията. Аз на втория ден си сядах нормално, нямам вътрешни шевове, но понеже бях със спинална, Александра беше 3,900 кг и главата й почти не беше деформирана, та се наложи да ме резнат. Доктора така ме заши, че сега не можеш да кажеш че съм имала шев. Освен това много зависи от еластичността на тъканите, не само от воденето на раждането, макар то да е по-важното.
Успех и леко раждане!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.