Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:05 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не мога да обясня !нови [re: dodo_dodo]  
Автор pindy (непознат)
Публикувано25.04.03 11:25



Драга Дудни, не бъди толкова ревнива като проекто модератор. Какво толкова ти пречи темата и особено списанието? По-спокойно, бе... Под слънцето има място за всеки. За такива курсове може да се говори още, тъй като има много бъдещи майки, които не са чували за тях. Не измествай темата към списанията...



Тема Re: Не мога да обясня !нови [re: Leila]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано25.04.03 11:30



Лично темата на мен не ми пречи.
Но не става въпрос за това. А за съвсем друго нещо, което вие или не разбирате или просто така ви изнася!
Нещата са принципни. Зададох въпрос, отговор не получих.
Мисля, че си наясно какво имам предвид.

Имайте уважение към хората които пишат тук, за да ви уважават и те. Това е едно добро начало!

Интригата е силата на слабите.


Тема Ханови [re: pindy]  
Автор Nadin ()
Публикувано25.04.03 11:30



ама то списанието само си е насочило темата към себе си с тоя ник
Що не си избрахте друго именце, а?
И не виждам къде прочете,че някой е против курсовете!!!

Аман от тарикати бееее!!!!



Тема Re: Не мога да обясня !нови [re: Leila]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано25.04.03 11:31



ами вероятно пише, щото както е тръгнало скоро ще почваме да четем направо от втора страница (първата ще е заета от статични теми)

so yes..as we move on as we progress (LTJ Bukem, Progression Sessions)


Тема Re: Не мога да обясня !нови [re: ellion]  
Автор Nadin ()
Публикувано25.04.03 11:36



Да, като дойдат и разни други списаниица и фирмички да си платят по една рекламна темичка и ей ти на пълен клуб с темички само не знам как ще се разберат тогава коя по нагоре да е или то това от тарифата ще зависи



Тема Re: Не мога да обясня !нови [re: pindy]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано25.04.03 11:37



Аз съм ревнива само към съпруга ми
На останалото мисля, че вече отговорих. Разбира се, че под слънцето има място и за всеки, но не и когато това става по пътя на агресивната инвазия!
Темата е интересна, но не повече от всяка друга. Дайте да изпозакачим всичко тогава и да спрем да пишеме....че няма да има къде и защо......

Интригата е силата на слабите.


Тема Re: Курсове за бременни: “ За и Против”нови [re: 9 мeceцa]  
Автор Princess Crocodile (непознатa)
Публикувано25.04.03 12:14



А вие какъв курс бихте препоръчали?

Do you believe you can hide?!


Тема Начини иманови [re: Nadin]  
Автор MM (za mama)
Публикувано25.04.03 12:18



...за това да си подредят 'рекламните теми' - ще наддават, ще се сменят, те си знаят. Само че кой прибира кинтите се питам аз, защото това е май един от най-'оживените' клубове в dir.bg и явно вече разни предприемчиви личности са решили да се възползват от това и да превърнат форума в поле за рекламна дейност??!!! Не съм добре запозната със системата на администриране в тези клубове ама това си е чиста проба наглост....не че някой ме пита де, ама да си кажа все пак



Тема Re: По двете теминови [re: 9 мeceцa]  
Автор lenny (щастлив)
Публикувано25.04.03 12:27



1. Оносно курсовете за бременни - те определено са полезни и съветвам всички бъдещи мами - особено тези на които им е за пръв път да се възползват от тях.
2. Относно това че някой се опитва / и не само се опитва но и го прави / да модерира клуба инкогнито - НЕ СЪМ СЪГЛАСНА!!!!
Нека този човек има добрината да ни се представи и да каже - ето аз съм този който се е нагърбил с нелеката задача - та да знаем на кого да благодарим, и на кого да се оплачем при нужда
3. Относно закованите теми /особено като са с цел реклама - какъвто е случая/ - пак съм против. Освен първите три теми - не виждам защо другите трябва да се заковават - то верно както е тръгнало вече ще почваме да пишем и четем от втора страница.
Ако авторите на сп. 9 месеца искат да се рекламират / между другото до скоро купувах всеки брой и уважавам това списание / - има си ред и начин за това - нека се обърнат към админите на дира и съм сигурна че ще получат съдействие.



Тема Re: По двете теминови [re: lenny]  
Автор Bebina ()
Публикувано25.04.03 14:17



Имаше преди няколко дни реклама на списанието и кампанията, която е поело за бебе 2004-2005 г. на първа страница на dir.bg. Вероятно рекламната им кампания не свършва до тук - решили са да ни напомнят деликатно за съдържателното си творение и тук.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.