Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:15 06.10.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема ТЕРМИН МАЙ-новнови  
Автор Kitke (Bube)
Публикувано07.04.03 11:14



Какво ще кажете да продължим тук че сме много приказливи и едвам се отваря темата вече



Тема Re: ТЕРМИН МАЙ-новнови [re: Kitke]  
Автор Чeтa (Шишка)
Публикувано07.04.03 11:32



Много добра идея!

Аз утре ще ходя на консултация и ще ме гледат на ехограф и се надявам да ми кажат със сигурност пола на бебенце




Тема Re: ТЕРМИН МАЙ-новнови [re: Kitke]  
Автор mammy6 (най-мама)
Публикувано07.04.03 11:56



то времето ви дойде-за кога отваряте нова тема
шегувам се- желая ви безпроблемни финални месеци и се радвайте на спокойствие в къщи още малко!


ЩАСТЛИВА СЪМ !!!!


Тема Re: ТЕРМИН МАЙ-новнови [re: Чeтa]  
Автор Kitke (Bube)
Публикувано07.04.03 12:30



Е хайде ще стискаме палци да го видите.
И аз трябва да ходя да видим дали сме се обърнали, че с това дупе напред как ще я караме незнам



Тема Re: ТЕРМИН МАЙ-новнови [re: mammy6]  
Автор Kitke (Bube)
Публикувано07.04.03 12:31



ЕЙ не бързаме има априлки преди нас
И все пак малко остана



Тема и от меннови [re: Kitke]  
Автор Taнчe (трудна)
Публикувано07.04.03 13:43



Хайде и аз да се похваля:
Вчера бях на бейби шауъра за моето бебе Виктор, който беше любезно организиран от моя приятелка в нейния дом и страхотно ме изненадаха с голямото приготовление и организация, за която са помагали и другите ми приятелки, които присъстваха. Много съм развълнувана и беше истински трогателно за мен и мъжа ми. Получихме много подаръци за бебето, играхме интересни игри с награди, снимахме се, пяхме, танцувахме, хапнахме и се посмяхме. Партито беше само за жени (изкл. прави бащата) и беше много приятно. Пожелавам на всяко майче такова празненство, знам, че в България се прави като дойде бебчето на бял святи мисля се казва "погача".
Ето ги и снимките:




термин 7 Май - Виктор


Тема Re: и от меннови [re: Taнчe]  
Автор Kitke (Bube)
Публикувано07.04.03 14:03



Изглежда много готино!
Да знаеш тук какъв сняг вали! все едно е януари




Тема Re: ТЕРМИН МАЙ-новнови [re: mammy6]  
Автор suni75 (непознат )
Публикувано07.04.03 15:05



Здравейте! От няколко месеца следя клуба,но все си намирах претекст да не питам нещо, което много ме интересува.Много искаме да имаме второ дете,но се притесняваме от голямата разлика на двете деца-почти 10 години.Някой можели да ми помогне със съвет и опит?



Тема Re: ТЕРМИН МАЙ-новнови [re: suni75]  
Автор mammy6 (най-мама)
Публикувано07.04.03 15:24



че какъв ви е проблемът?голямата разлика има недостатъци но и много предимства! щом сте решили-смело напред! аз със сестра ми също имам 10 години разлика и много си я обичам- приемам си я почти като мое дете...е;лошото е че наистина ми е по-скоро дете отколкото приятелка но когато и тя стане семейна вече ще имаме много общи неща...


ЩАСТЛИВА СЪМ !!!!


Тема Re: ТЕРМИН МАЙ-новнови [re: suni75]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано07.04.03 15:29



Разликата между мен и брат ми е 13 години, а между него и сестра ми е 10 и нямаме никакви проблеми. Даже когато беше малък ние със сестра ми се грижехме основно за него през деня, за да може майка да започне работа. Можеш да бъдеш сигурна, че голямото ти дете ще ти е неотменим помощник.
Моят съпруг пък има сестра по-голяма от него с 10 години - са и продължават да бъдат в прекрасни отношения и много си помагат. Ако искаш бебе, това че разликата между двете ти деца ще е 10 години не трябва да те притеснява ни най-малко
Успех!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.