Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Проблеми със спането нощем *DELETED*  
Автор cvete ()
Публикувано07.04.03 14:44



Мнението е изтрито от cwetence

Редактирано от cvete на 07.04.03 17:04.



Тема Re: Проблеми със спането нощемнови [re: cvete]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано07.04.03 14:58



пие ли нещо като се събуди, мляко, водичка? Действително може да е от навика със шишето, ако е такъв случая, след като го отказваш, скоро ще отвикне. И моят се будеше така по няколко пъти на нощ, за да пие вода, после изхвърлихме шишетата от раз, порева 1-2 нощи, но разбра, че нищо не се случва и престана да се буди. Е, разбира се, случва се да ожаднее и сега (то и на мен ми се случва), пие няколко глътки и продължава нататък със съня. Навикът със шишетата нощем е нещо ужасно, според мен, разбива им тотално съня.

so yes..as we move on as we progress (LTJ Bukem, Progression Sessions)


Тема Re: Проблеми със спането нощемнови [re: ellion]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано07.04.03 15:04



и борис пие вода, аз му я оставям в леглото и той сам си я намира - пие и заспива. не ме буди.
не може ли и вашите така?



Тема Re: Проблеми със спането нощемнови [re: ellion]  
Автор cvete ()
Публикувано07.04.03 15:07



Навярно е така!Тази нощ напрово ме плашеше!От няколко нощи сме без мляко,но пие чай,вече доста по малко,но тази нощ се буди няколко пъти и плаче и пищи едновременно,рита с крака блъска ме,при опитите ми да го гушна и успокоя.В същото време не иска нито вода нито чай или мляко.Затова се безпокоя да не би да санува кошмари.Възможно ли е?Толакова малки да сануват кошмари?



Тема Re: Проблеми със спането нощемнови [re: userkata]  
Автор cvete ()
Публикувано07.04.03 15:10



Той понякога си ги взима сам,но в повечето случей иска да отида да легна в неговото легло или да доиде при нас.Сега този номер минава защото е болничак,но аз имах предвид по принцип че се буди.



Тема Re: Проблеми със спането нощемнови [re: cvete]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано07.04.03 15:14



това го обсъждахме скоро, преди 2-3 дни -


дано да ти е полезно

so yes..as we move on as we progress (LTJ Bukem, Progression Sessions)

Тема Re: Проблеми със спането нощемнови [re: ellion]  
Автор Di5 ()
Публикувано07.04.03 20:42



Eliion много ти благодаря. Старата тема съм я пропуснала и сега я изчетох, изчетох и още по старата и сега съм по-спокойна. Защото това се случи и при нас миналата вечер. Диана се събуди със силен рев и нищо не помогна. Като че ли място не можеше да си намери. Носехме я, тя се въртеше само в ръцете ни, но пък оставим ли я да легне почваше още по-силно да реве. Първо мислех че е жадна, ама блъсна шишето, после и направих шише с мляко макар че тя вече от месец не пие мляко нощем, но и него го отхвърли. 40мин силен рев и нищо не помогна. После се успокои, отиде и си взе шишето с млякото, изпи си го, почна да се усмихва и закача, накрая се гушна в мен и си сложи главичката на рамото ми, като да заспива. Занесох я в креватчето и си заспа веднага. До сега такова нещо не ни се беше случвало. Аз го отдадох на това, че вечерта бяхме до късно на гости, тя си игра много с децата, дори не искаше да си тръгваме и се разплака, а се беше уморила много.
Тази нощ си спа спокойно, без да се буди и дори още спи, а вече минава 10:30ч.



Тема Re: Проблеми със спането нощемнови [re: Di5]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано07.04.03 21:23



радвам се, че ти е било полезно аз именно заради това продължавам да пиша по темата, защото мен нямаше какво да ме успокои първия път, когато ни се случи и бях в абсолютен потрес... нали си усетила - как е възможно да не можеш да утешиш собственото си дете?! а после изведнъж да се кротне, сякаш нищо не е било...факт е, че явно много деца го минават този момент и си права, че отключващ фактор би могло да бъде превъзбудата. Въпреки че на Крис му се случи за пръв път когато беше на година и 2 месеца и то след един абсолютно спокоен ден на вилата, без никакви пренапрежения...
не си спомням дали съм пускала този линк, но все пак - ето -

е обяснено много кратко и хубаво

so yes..as we move on as we progress (LTJ Bukem, Progression Sessions)

Тема Мерси за линк'а!нови [re: ellion]  
Автор betanski_patilanski (;-))
Публикувано08.04.03 09:47



ellion, благодаря за линк'а! тамън и нас ни споходи тази нощ подобно изпълнение! бях решила, че е сънувала кошмар, а денят беше съвсем обикновен без особени емоции! единственото нещо, което мисля че е, е факта, че се събуди сутринта много рано и заради това спа само веднъж, но с доста дълъг безсънен интервал преди нощния сън!
интересното е как само се повтарят тези събития при децата! и ние сме на 1год и 2месеца!
хайде сега да ни шушнеш кво се прави в подобни случеи?! на мен ми се струва, че нищо не би могло да се направи, освен да се остави да премине! Вики плачеше неутешимо и със сълзи седнала в кревата, но май не беше много адекватна и даже все едно спеше! плака около 5мин и заспа като пън! за какъв период от време да очаквам подобни изпълнения? кога преминават, защото явно сме както е било при Вас? опитах се сноши да я гушна, но тя се изви в ръцете ми и не пожела да бъде утешавана! да стоя ли в стаята докато плаче? изобщо ти как си процедирала?
много ще ти бъда задължена ако отново споделиш!

п.с. защо мнението на цветето е изтрито? надявам се да е актуална темата, дори и при изтрито първо мнение!



Тема Re: Мерси за линк'а!нови [re: betanski_patilanski]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано08.04.03 10:09



ами как да ти кажа... мисля, че в по-голямата част от случаите си остава инцидентно изпълнение, или поне не се случва по-често от веднъж в месеца примерно
при нас обаче не се оказа така, след първия път, когато се случи на година и 2 месеца имаше известна пауза, или по-скоро, случваше се рядко, веднъж седмично, не точно в определен ден, разбира се. Точно тогава го отказахме от бибероната, и дойде момента със шишето вода нощем, което му давах когато се събудеше и заплачеше, след което той кротко си заспиваше веднага и така - до следващото шише, така че следващите 2-3 месеца не съм забелязвала да плаче по ТОЗИ начин
обаче октомври много се засили цялата работа и ти казвам, че при нас това стана ежедневно... имам предвид, че всяка вечер между 40 и 60 минути след заспиването се случваше, можеш да си представиш какъв ад е
и понеже аз или баща му упорито го гушкахме, само влошавахме нещата - нито можем да го разсъним, нито да го приспим веднага...
сега от 2-3 седмици вече спира да го прави, може би го израства - все пак това е до развитост на нервна система
като най-добър съвет мога да ти кажа - не правете никакви опити за събуждане, гушкане, утешаване, при нас най-добре действа да седя тихичко до него 1-2 минути след което да го сложа да легне, обръщам го на една страна, завивам го, повтарям му тихичко - ДА, миличко, ДА, накрая и той казва ДА, прозява се и заспива веднага ;)) и до сутринта ни гък ни хък ;) трае около 1 минута и не може да се сравни въобще с истериите по половин час отпреди
ако те интересува още нещо, ще ти пратя и други линкове
айде, дано да е било инцидентно при вас

so yes..as we move on as we progress (LTJ Bukem, Progression Sessions)



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.