Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Алргия към белтъка...нови  
Автор _ile_pile_ (малко тъжна)
Публикувано02.04.03 19:50



Може ли да ми кажете как се открива или как се поставя диагнозата алергия към белтъка на кравето мляко.И каде точно мога да заведа Марти за да го прегледат,защото неговата д-рка има съмнения точно за тази алергия?



Тема Re: Алргия към белтъка...нови [re: _ile_pile_]  
Автор Bezhy (kотенце)
Публикувано02.04.03 19:56



а ти киселомляко ли му даваш?


Martin

Тема Re: Алргия към белтъка...нови [re: Bezhy]  
Автор _ile_pile_ (малко тъжна)
Публикувано02.04.03 21:49



Не, адаптирано Нан 1 !



Тема Re: Алргия към белтъка...нови [re: _ile_pile_]  
Автор Eлицa (непознат )
Публикувано02.04.03 21:58



Рали направи алергия към белтъка, а пиеше НАН х.а. Направи страшен обрив по ръцете,краката и корема и когато я заведох при личния и лекар той веднага каза че е аларгия. Изписа Фризопеп и щом минахме на него нещата се оправиха. Дано да не е алергия и при вас.Успех



Тема Re: Алргия към белтъка...нови [re: Eлицa]  
Автор Bezhy (kотенце)
Публикувано02.04.03 22:02



олелеее и ние пием НАН 1


Martin

Тема Re: Алргия към белтъка...нови [re: Bezhy]  
Автор Eлицa (непознат )
Публикувано02.04.03 22:11



Няма страшно то не е от НАН-а. Просто което детенце си е предразположено алергията се отключва в даден момент.Ние пиехме само хипоалергично мляко и пак не ни се размина. Доколкото ми е казвал доктора в родилните отделения ги хранят с обикновено, а не с х.а.мляко и още там ги аларгизират. Разказвал ми е че майки който имат алергично детенце като раждат втори път си носят кутия с х.а.мляко в родилното за да хранят бебето с нея и те /персонала/ пак не го правят. Става дума за бившата Тина Киркова, за другите болници не знам.



Тема Re: Алргия към белтъка...нови [re: Eлицa]  
Автор _ile_pile_ (малко тъжна)
Публикувано02.04.03 22:19



А кога е направила Рали обрива?Защото Марти е на 3м и 1/2.А ходихте ли някаде или само при личния й лекар ?Ох много ми се иска да не е тази алергия!



Тема Re: Алргия към белтъка...нови [re: Eлицa]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано03.04.03 10:30



При нас не е само към белтъка. И сега вторият път си носех Фризопеп (както и първият път, но тогави директно ме отрязаха, че защо да се изнежва детето ) да му дават него. Но те нали носят приготвено шише и на няколко пъти не беше моето мляко Много се ядосвах и вдигах скандали... И го изливах в мивката
Иначе ние ходим при д-р Мустаков, той е моят лекар и сега и на децата. Правят кръвните тестове, но са скъпи, към 100 лв за 20 алергена. Ако решиш, че искаш координати - кажи.

А при вас как точно стоят нещата?

Милена



Тема Re: Алргия към белтъка...нови [re: _ile_pile_]  
Автор Eлицa (непознат )
Публикувано03.04.03 11:43



Точно на вашата възраст и ние направихме алергията - 3мес и половина. Ходихме само при личн.лекар и понеже това което той каза ни помогна не сме правили нищо друго. Всъщност водих я и при една лекарка в детски център Здраве или нещо такова, но тя само потвърди това което вече ни бяха казали.



Тема Не губи разсъдък! Моля те!нови [re: Eлицa]  
Автор lnner (добронамерен)
Публикувано03.04.03 12:04



Бъди сигурна, че е от NAN-а !!!
Ние на 4 месеца направихме същата алергична реакция и то точно когато за пръв път дадохме NAN. До тогава бяхме на кърма и Фризолак. Около месец бяхме само на кърма, а след това продължихме на Милумил. Имахме под ръка една кутия Фризопеп, но не се наложи да го ползваме. След доста консултации и прегледи се установи, че не е алергия към белтъка на кравето мляко! Какво точно от NAN-a е предизвикало алергична реакция незнам и не искам да знам ! А и не искам да си спомням за тоя кошмар!
Знам само, че NAN - никога вече няма да ползвам !!!

Надявам се никой да не започне да ми обяснява колко е хубав NAN и колко е евтин !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.