Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:41 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Тази сладка думичка "мама".....нови  
Автор Пaлмиpa (понякога добра)
Публикувано01.04.03 12:33



моят, малкия, от вчера ми казва с едно мазникаво , сладко - сочно гласче "маммммааа".
Направо подлудяващо мило, и много чаровно, а и като ме погледне с тия бисерно сини очи, с дълги мигли, и ме купува отвсякъде.
Много ми е хубавооооооооо
Кога децата започват да казват целенасочено "мама", щото ми се струва , че моя май е позакъснял?
Големия на 6 месеца ми викаше:"амам", което незнам дали не беше "мама", или си е бил гладен просто, и ме свързваше с ядене

Ако пред теб има много врати – избирай тапицираната


Тема Re: Тази сладка думичка "мама".....нови [re: Пaлмиpa]  
Автор dara (osobena)
Публикувано01.04.03 13:09



Не е закъснял. За съвсем целенасочено и смислено произнасяне според мен си е рано. Но да започва да сглобява срички и да повтаря си му е време.

Ние не знаем какво е самотата
И докъде се простира тя...



Тема Re: Тази сладка думичка "мама".....нови [re: Пaлмиpa]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано01.04.03 14:03



Честито "мама".Аз знам ,че бебетата започват да сглобяват срички и да ги повтарят кьм 8-9 месец.



Тема Re: Тази сладка думичка "мама".....нови [re: Пaлмиpa]  
Автор bubanka (mamka)
Публикувано01.04.03 14:58



честито!
да ти носи още много подобни радости!



Тема Re: Тази сладка думичка "мама".....нови [re: golden]  
Автор Пaлмиpa (понякога добра)
Публикувано01.04.03 15:14



Дейви е точно на 9 месеца, и е малкото ми сладкишче, с тези толкова чаровни опити да ми каже "мама".
просто съм ама много на кеф:-))))
даже го остявям на столчето, и се скривам, за да почне отчаяно да ме "мамосва". много ми е приятно да чувам тази думичка, като, че ли съм си изгубила акъла:-)))))

Ако пред теб има много врати – избирай тапицираната


Тема Re: Тази сладка думичка "мама".....нови [re: Пaлмиpa]  
Автор dara (osobena)
Публикувано01.04.03 15:26



Първата истинска дума на Наталия беше "тати". Ама това, защото аз й бях купила една говореща кукла, на която всяка втора дума й беше "тати". Откъде я бях намерила - не знам. С Крисо не повторих тази грешка и той си каза "мама" както си му е реда. Но не помня кога беше.

Ти сега се радваш на всяко "мама", но после като почне да мамосва нон-стоп, ще ти идва да му "изключиш" копчето. Вечер понякога имам чувството, че са програмирани да вървят след мен и да мамисват. Понякога главата ми гръмва, малко след което гръмвам и самата аз в луд крясък.

Ние не знаем какво е самотата
И докъде се простира тя...



Тема Re: Тази сладка думичка "мама".....нови [re: dara]  
Автор Пaлмиpa (понякога добра)
Публикувано01.04.03 15:29



на мен и без друго от големият ми "горят бушоните" честичко, особено ако иска нещо да му се купи....
ама малкия е прекрасен просто.......все едно за първи път ми викат "мама"......

Ако пред теб има много врати – избирай тапицираната


Тема Re: Тази сладка думичка "мама".....нови [re: Пaлмиpa]  
Автор LiaLia (хонорувана)
Публикувано01.04.03 17:26



Да ви е сладкодумно и да му вървят езиците...Добре те разбирам колко ти е драго на сърцето...
Искам само да ти кажа, че познало силата на словто, след думичката "мама", детето почва да залага основно на "дай"....
Дано Дейви по-късно да се усети за нея, но като цяло и да няма дума, звук, изразяващ искане, ще има съвсем скоро и тогава става още по-забавно и че на моменти даже досадно...

Floss!


Тема Re: Тази сладка думичка "мама".....нови [re: Пaлмиpa]  
Автор saroni (Saroni)
Публикувано01.04.03 20:22



хахах и ани ми вика "мамамммм" уж....ама като е гладна вика "амам" и аз не знам на кое какво вика или просто си го вика
ама се кефя много....



Тема Re: Тази сладка думичка "мама".....нови [re: Пaлмиpa]  
Автор Дeлфин (женски)
Публикувано01.04.03 23:26



Еха, голям кеф! И аз тръпна от очакване да чуя "мама", ама май има доста време до тогава!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.