Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:37 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Никнещи зъбки - червено дупенови  
Автор Пaлмиpa (понякога добра)
Публикувано19.03.03 13:38



От една седмица , наред с радостта от първото поникнало зъбче, се тормозим и с многооо червеното и вече с обрив дупе на бебето. Мазах го с какво ли не, няма и няма минаване! Не си спомням, или съм забравила по-скоро с големия какво съм правила в такава ситуация, но с какво да му мажа дупето, и до кога продължава това? ами те зъбите има бая дълго да му никнат, ако все така си продължава....ще стане като маймунско дупе:-(((

Post nubila lux, post nubila jubila


Тема Re: Никнещи зъбки - червено дупенови [re: Пaлмиpa]  
Автор _original_ (непознат)
Публикувано19.03.03 13:46



Na edna moia priatelka (holandka) bebeto i imashe sushtia problem , i tia go majeshe s niakakvo bebeshko olio.



Тема Re: Никнещи зъбки - червено дупенови [re: Пaлмиpa]  
Автор Lav (val)
Публикувано19.03.03 13:46



Samo da ne mi se smeesh, hei?
Az moiat go maja s edin gel za gubichki v ustata. neshto kato Daktarin mai beshe...
Prosto vednuj mi go izpisaha kato imashe gubichki v ustata i az mu go dadoh i ot tova i zachervenoto dupe mu mina.
i sega maja directno na dupeto
moje i da e smeshno no na nas ni pomaga.



Тема Re: Никнещи зъбки - червено дупенови [re: Lav]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано19.03.03 13:55



хич даже не е смешно при последните ни кътници и на моя мъж му се беше така зачервило дупето, и обрив имаше даже, кожната ни лекарка каза твърдо, че това е от зъбите (прегледа обрива със силна лупа), и ни предписа крем Дактакорт - точно за гъбички и известно време трябваше да го мием не с обикновена вода, а със соден разтвор, за смяна на Рн-то, както се изрази тя. Наистина мина за няколко дни, а преди това беше така поне 2-3 седмици и а да мине... ама не минаваше.

If only u can hear your soul and when u do you'll find the one u need is u(MA`03)


Тема Re: Никнещи зъбки - червено дупенови [re: Lav]  
Автор Пaлмиpa (понякога добра)
Публикувано19.03.03 13:57



Вал, мила, сега и ако ме светнеш от къде тук го изкопа тоя Дактарин, или по чудо невиждано ви го изписа джипито?

Post nubila lux, post nubila jubila


Тема Re: Никнещи зъбки - червено дупенови [re: ellion]  
Автор Пaлмиpa (понякога добра)
Публикувано19.03.03 14:02



Раполагам само с Нистатин. Незнам дали е еднакъв по съдържание с дакта-макта, или каквото беше там, но дали да не взема да го намажа и с него?
Майка ми каза да мажа с мас. Имам патешка, обаче знам ли дали няма пък да пламне целия?

Post nubila lux, post nubila jubila


Тема Re: Никнещи зъбки - червено дупенови [re: Пaлмиpa]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано19.03.03 14:04



ми то нистатин-а е пак противогъбично нали... няма да стане по-зле сигурно, но няма как да знам
при нас за всеки обрив все са ни изписвали различни неща, но аз този дактакорт си го пазя и се оказа ефективен и при други по-слаби зачервявания

за патешката мас понятие си нямам, аз въобще такива биологични продукти избягвам да употребявам върху кожата на детето

If only u can hear your soul and when u do you'll find the one u need is u(MA`03)


Тема Re: Никнещи зъбки - червено дупенови [re: Lav]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано19.03.03 14:10



а дали този диктарин може да се използва при гъбички около пишето?



Тема Re: Никнещи зъбки - червено дупенови [re: Пaлмиpa]  
Автор betanski_patilanski (;-))
Публикувано19.03.03 14:10



ellion е права! досега не сме имали проблем при никненето на зъбите, ама сега с кътниците и на Виклата и се запали дупето! това с маймунските задни части does not even begin to describe it!!! много гадна история, защото тя определено не може място да си намери от неудобство и е в отврат настроение! и на нас ни изписаха Дактакорт и от два дена мажем, та май започва да се успокоява, въпреки че е все още зловеща гледка!
не знам дали го има при вас, но пробвай и с Bepanthen Plus! страхотно мазило! за изгаряния, ранички и сериозно подсичане!
също пускай го без памперс за 30мин, нищо че има и неприятни изненади! ние сме на вълна всичко да се вади от шкафа и и снощи след като свърши едно велико дело, реши да забърше с квото и беше под ръка! само където не забърса, ами натопи всичко и днес съм прала почти целия и гардероб, та ходи като беден авганистанец облечена с де кво беше останало чисто и поостаряло!

Hush, hush...


Тема Re: Никнещи зъбки - червено дупенови [re: betanski_patilanski]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано19.03.03 14:15



маймунско дупе - маймунско поведение, така й викам аз на такава ситуация, естествено можеш да предположиш, че съм била и пръв и пряк наблюдател на същата

If only u can hear your soul and when u do you'll find the one u need is u(MA`03)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.