Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Никнещи зъбки - червено дупенови [re: Пaлмиpa]  
Автор Lav (val)
Публикувано19.03.03 14:21



ami da, huisartsa mi go izpisa. Moje bi mojesh da go poiskash na tvoia...



Тема Re: Никнещи зъбки - червено дупенови [re: userkata]  
Автор Lav (val)
Публикувано19.03.03 14:23



niamam predstava, toi po princip e za gubichki v ustata.



Тема Re: Никнещи зъбки - червено дупенови [re: ellion]  
Автор Пaлмиpa (понякога добра)
Публикувано19.03.03 14:25



С големи мъки, и стабилна проверка на наличностите открих Бактробан. Някой да го е ползвал за дупе случайно?
Не помня кой ми го е казвал в Бг, та съм си го купила, но съм изхвърлила упътването.

Post nubila lux, post nubila jubila


Тема Re: Никнещи зъбки - червено дупенови [re: ellion]  
Автор kopche (заинтригувана)
Публикувано19.03.03 14:33



при последните ни кътници и на моя мъж му се беше така зачервило дупето, и обрив имаше даже...
Недей така, че ще те надушат тея от топ-постингите!

А Дактакорт не знам дали е същото като Дактарин-а. Защото аз също съм "борила" гъбички, но в устата с този Дактарин. Но на него изрично си пише: Dactarin gel oral. A Daktacort -може да е на съвсем друга основа-притеснява ме това cort. Звучи ми като кортизон, кортикостероид.




Тема Re: Никнещи зъбки - червено дупенови [re: kopche]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано19.03.03 14:37



да бе, и аз като си го прочетох ми прозвуча двусмислено ;))) има да го разнасят мъжа ми хехе
определено дактакорт-а е на кортизонова основа и като такъв крем не трябва да се използва продължително, хубавото му е, че за няколко дни преминава всичко

If only u can hear your soul and when u do you'll find the one u need is u(MA`03)


Тема Re: Никнещи зъбки - червено дупенови [re: kopche]  
Автор Lav (val)
Публикувано19.03.03 14:35



imenno oral gel e.
Obache az reshih che niama da navredi da opitam. Nali vse pak e za bebeta i to da se vzima prez ustata.

Dopulnitelno s medicamentite deteto triabva da se ostavia bez papmpers ot vreme na vreme



Тема Re: Никнещи зъбки - червено дупенови [re: Пaлмиpa]  
Автор Ancheto* ()
Публикувано19.03.03 14:47



Zasto ne opitadh s prevarten zehtin i provetrenie na dupeto? I ako polzvas krem protiv podsichane vremenno go spri.



Тема samopozdravlenieнови [re: Пaлмиpa]  
Автор Lav (val)
Публикувано19.03.03 14:48



pisha si az v tazi temichka i si vikam,ia dai da se pohvalia che imam rojden den dnes
Che to ako sam ne si se pohvalish koi drug shte go napravi



Тема маймунските дупетанови [re: Пaлмиpa]  
Автор yanita (засмяна)
Публикувано19.03.03 14:47



са голяма досада - от опит го казвам. тъкмо си мислиш, че се е оправило и на сутринта - изненадаааааа
за мойте деца използвам крем с цинк Sudocrem се казва и си го купувам от англия (може и на други места да го има). действа безотказно! 2-3 намазвания и сме преобразили маймунското дупе в пухкаво розово бебешко дупенце.
освен това като сменям памперса на габа й подсушавам дупето със сешоара - явно е голям кеф, щото тя подивява от радост.

нашето гардже си е най-хубаво!


Тема Re: маймунските дупетанови [re: yanita]  
Автор Lav (val)
Публикувано19.03.03 14:52



Toi sudocream ni e normalnia krem za sled smiana na pampersa. Predpolagam Palmira izpolzva sushtia??? V NL e dosta na pochit.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.