Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Вече съм татко...  
Автор Лeoнapтиc (непознат )
Публикувано18.03.03 12:30



Хай, момичета!
Вече съм татко, но докато ви намеря, се изнизаха 20 дни... Агата се роди в Шумен в 2.10 часа на 27 февруари... Уви, в Шумен не позволяват татковците да присъстват при раждането, а и събитието съвпадна с грипната епидемия. Така че след като в 22.30 оставих мама Дорота в родилното, времето до 0.30 изкарах в лафчето на ДИР.БГ, като с Доди поддържахме GSM контакт. В 1 и нещо през нощта звъннах за пореден път да видя добре ли е, разплака се, каза "боли" и затвори телефона... Навих си часовника за 3.00 и... признавам си... заспах... В 2.25 телефонът ми звънна... Беше тя... Весела, с радостен глас... Каза ми "Честито, тате!", беше много готино... На следващия ден в телевизионно интервю каза, че не очаквала, че раждането толкова боли... Сега Аги и Доди са си у дома и се чувстват отлично... Апетитът на малката не свършва никога, плаче само когато огладнее и... когато е наакана... Не търпи мръсен памперс... Снощи за първи път започна да върти очичките и да се вглежда, да следи с поглед... Днес пък за първи път за 3 минути я изкарахме на слънце на прозореца...
Много е гот да си баща, вие майките това няма да го разберете...
Не съм очаквал, че с такова удоволствие ще я преобличам, ще сменям памперси, ще я къпя и ще и давам мляко от бутилка за нощното хранене... Имам доста въпроси към вас, но тях в следващите постинги.
Бай бай!
На всички бъдещи майки - успех!



Тема Честито!!!нови [re: Лeoнapтиc]  
Автор Nadin ()
Публикувано18.03.03 12:36



Честита ти щерка!!! Да ти е здрава и щастлива!!!!



Тема chestito tateнови [re: Лeoнapтиc]  
Автор belyata (olele)
Публикувано18.03.03 12:39



da rastete veseli i shatstlivi
Da vi radva malkata i da ste vsichki jivi i zdravi.

http://community.webshots.com/image5/3/65/53/65036553aSnSBj_fs.jpg


Тема Re: Честито!!!нови [re: Nadin]  
Автор Лeoнapтиc (непознат )
Публикувано18.03.03 12:39



Благодаря!



Тема Re: Вече съм татко...нови [re: Лeoнapтиc]  
Автор bubanka (mamka)
Публикувано18.03.03 12:47



честита щерка!
да е жива и здрава!
късмет!



Тема Re: Честито!!нови [re: Лeoнapтиc]  
Автор lenny (щастлив)
Публикувано18.03.03 12:49



Да е жива и здрава малката Аги - много щастие и късмет да има по пътя и. На вас двамата с мама желая да не спрете дотук а да повторите, радвам се че си открил прелестите на бащинството - защото си от малкото щастливи мъже осъзнали че това е удоволствие. целувки за малката и поздрави за вас.



Тема Re: Вече съм татко...нови [re: Лeoнapтиc]  
Автор Lilioni_ (nova)
Публикувано18.03.03 12:48



Siurno e strahotno da si tatkoradvam se na vasheto shtastie iskreno...Budete shtastlivi!!!



Тема Re: Вече съм татко...нови [re: Лeoнapтиc]  
Автор ALAQ ()
Публикувано18.03.03 12:58



Честито! Бъдете здрави и много щастливи! Лятото може да се засичаме по градинките - и аз живея в Шумен, но съм още бъдеща мама



Тема Re: Вече съм татко...нови [re: Лeoнapтиc]  
Автор Petya ()
Публикувано18.03.03 13:10



Честито
Да сте живи, здрави и много щастливи



Тема Re: Вече съм татко...нови [re: Лeoнapтиc]  
Автор arrows (оранжева)
Публикувано18.03.03 13:15



Много здраве на малката Агата,бързо възстановяване на мама и много щастие на цялото семейство.

... оранжевите майки с оранжеви дечица, оранжеви китари-оранжево звънят...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.