Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:14 05.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Вот на доверие!нови  
Автор DeboraМодератор (без титла)
Публикувано12.03.03 19:06



Като действащ модератор искам вот на доверие!

Това, че съм избрана за такава преди време от клуба, не означава че не мога, или не трябва да бъда сменена!
В същото време, ще могат да си дадат гласа и новите членове на клуба!

Моля темата да бъде използвана само за целта!

1. Достатъчно е да напишете искате ли да остана модератор или не, или да дадете предложение за нов модератор!

2. Ще помоля, когато гласувате да дадете мнението си и за другата тема, като отговорите дали тя да бъда заключена.

Не виждам смисъла да остане отключена, не че въпросът е приключен или проблема разрешен, а защото това не може да се направи едностранчиво, а е факт, че е на път в нея да се изредят от всички клубове.
Не казвам, че те нямат право на мнение, но за да се даде такова обективно, е нужно познаването на клуба, а това според мен са не приходящите САМО по нея!

Благодаря!



Тема Re: Вот на доверие!нови [re: Debora]  
Автор Mиa (Дразнител)
Публикувано12.03.03 19:17



Ти се справяш прекрасно като модератор, смятам, че трябва да продължаваш да си модератор.

А за другата тема, вече си казах мнението, заключи я.



Тема Re: Вот на доверие!нови [re: Debora]  
Автор Дeлфин (женски)
Публикувано12.03.03 19:23



Аз държа ти да останеш модератор, справяш се чудесно!
Ще използвам тук да ти благодаря за всичко, което правиш за този клуб, за това, че отделяш толкова много време, така ценно за всяка майка. Благодаря ти!

А по втория въпрос, смятам, че не е нужно да се заключва темата, аз още чакам админа да вземе отношение(което май няма да стане,а), и все пак нека си умре от естествена смърт...



Тема Re: Вот на доверие!нови [re: Debora]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано12.03.03 19:23



ЗА Debora да остане модератор (стига тя все още да го желае)Може обаче да направим нови правила за модериране, защото това да си модератор тук се оказа огромен психотормоз!
ЗА да се заключи темата - ясно, че нищо няма да стане ясно за съжаление. Ще го преживеем някак си. Безмислено е да се трупат мнения само с догадки.



Тема Re: Вот на доверие!нови [re: Debora]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано12.03.03 19:31



не мога да вземам отношение за избор на модератор..но темата трябва да се заключи...
не знам кой какво целеше...ноо целите са постигнати..рекордни посещения...
жалко
грозно
и не е за първи път в дира..

Пътят за ада винаги е постлан с добри намерения


Тема Re: Вот на доверие!нови [re: Debora]  
Автор _original_ (непознат)
Публикувано12.03.03 19:30



1. Az moje i da ne ostana, no nezavisimo ot razlichiata ni, te priznavam kato Moderatorka.

2.Drugata tema mojesh spokoino da ia zakluchish.



Тема Re: Вот на доверие!нови [re: Debora]  
Автор Birdy (птица проклета)
Публикувано12.03.03 19:32



Твърдо за Дебора и твърдо за заключване на другата тема.




Тема zaнови [re: Debora]  
Автор lavender ()
Публикувано12.03.03 19:33



da ostane moderator,
a temata da si ostane i tia i ako moje poveche podobni temi i mnenia

Редактирано от lavender на 12.03.03 21:28.



Тема Re: Вот на доверие!нови [re: Debora]  
Автор KeiSi (*)
Публикувано12.03.03 19:37



Остани модератор! Чудесно се справяш.
За другата тема - не я заключвай. Ако я заключиш ще се отворят нови теми по въпроса. Нека отпадне сама.



Тема Re: Вот на доверие!нови [re: Debora]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано12.03.03 19:44



Дебора се справя чудесно с функцията си на модератор. Доказвала го е и продължава да го доказва. Да остане.
За заключването нямам становище. От една страна нищо ново не може да се добави. От друга заключването и може да доведе до отварянето на нови.......

И накрая едно предложение - моля Дебора да сложи бан на Лавандулата. На всички е ясно, че тя е тук само за да нажежава обстановката и заради скандала. Използва всеки случай да налага личното си отношение и да разчиства сметки.
За другите не знам, но мен ме дрази адски много непочтенността и.

Интригата е силата на слабите.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.