Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пигментация на кожатанови  
Автор Чeтa ()
Публикувано16.02.03 15:00



Искам да ви попитам дали и ако да, кога ви се появи кафявата ивица на корема и за колко време след раждането ви изчезна?
При мен се появи преди 1 седмица (сега съм 26-та) съвсем изневиделица.




Тема Re: Пигментация на кожатанови [re: Чeтa]  
Автор bubanka (mamka)
Публикувано16.02.03 15:24



това си е индивидуално
на мен ми изчезна около година след раждането , а дъщеря ми /2 и 1/2/ още си я има, но при нея нямам идея защо е там, не обърнах внимание дали се роди с нея
мисля, че ти се е появила по нормално време, не страдай - другото лято - чисто коремче
аз се стрясках повече от стриите



Тема Re: Пигментация на кожатанови [re: Чeтa]  
Автор Пaлмиpa (разсеяна)
Публикувано16.02.03 16:36



Появи ми се на 3-тия месец от бременността , и сега бебето ми е на почти 8 месеца, и все още си я имам. Дължи се на хормоните. Много ме стресираше преди, но сега така и свикнах, че си я приемам като вид тату.
В интерес на истината взе да избледнява вече, та тая едни такива надежди да реши да поизчезне.
В интерес на истината с големия си син изобщо не съм имала подобно нещо.

Post nubila lux, post nubila jubila


Тема Re: Пигментация на кожатанови [re: Чeтa]  
Автор Nadin ()
Публикувано17.02.03 10:40



На мен ми се появи около 6 месец и сега 10 месеца и малко след раждането почти не се забелязва, но тогава получих и пигментация на дясната буза която още не е изчезнала



Тема Re: Пигментация на кожатанови [re: Nadin]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 10:52



Moiata se poiavi na 5 mesec ot bremenostta i sega (sinyt mi e na 9 meseca) pochti izcheza :))



Тема ne samo na koremaнови [re: Чeтa]  
Авторel_ena (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 15:09



moiata cherta se poiavi 6tia mesec. edna poznata, koiato rodi prez ianuari, kaza, che veche ne se zabeliazvala neinata.

Men me pritesniavat drugi pigmentacii - poluchih na gyrdite - osven po-golemite oreoli, koito stanaha tymnokafiavi, se obrazuvaha neshto kato lunichki po celite gyrdi. Tova normalno li e? Osven tova nai-nepriatnoto se poiavi na shiiata mi - edni po-tymno petna tochno nad kliuchisata. Dali stes e mahnat? Niakoi ima li podobno iavlenie?



Тема Re: ne samo na koremaнови [re: el_ena]  
Автор Чeтa ()
Публикувано17.02.03 15:42



Аз имам петно на слепоочието, което е като бенка почти и на челото - доста по-светло, ама се вижса, а и почти от началото на бременноста съм като пубер в лицето имам и ситни пъпчици по деколтето - направо кошмар!



Тема Re: ne samo na koremaнови [re: Чeтa]  
Автор el_ena (az)
Публикувано20.02.03 10:58



i taka li ste si ostanem???
biah chela niakade, che i sled razhdaneto ostavali pigmentaciite... kak da se pogrizhim, ako mozhe?



Тема Re: Пигментация на кожатанови [re: Чeтa]  
Авторивaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 11:09



чертата ми изсветля и се изгуби за около 7-8 месеца след раждането, но ми останаха поне 10 нови бемчици по корема и гърба!



Тема Re: ne samo na koremaнови [re: el_ena]  
Автор Чeтa ()
Публикувано20.02.03 11:18



Ами честно да ти кажа, май остава само да си стискаме палци да се окаже невярно това което си чела и да се мажем с избелващи кремчета .
Специално за чертата знам, че изчезва, обаче по различно време при всеки...





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.