Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:04 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мъжките майкинови [re: Пaлмиpa]  
Автор Almira (2 sina, Canada)
Публикувано19.02.03 05:12



I az da se podredia tuk s moite orleta.Ediniat na 7 god. drugiat na 11 mesetza.
Znachi rajdam az a lekariat mi vika "Mai che chte se vidim pak" Az otgovariam "Ne tozi put za posledno" A toi nastoiava " A momichentze ne iskate li"

Ama az si znam che i ochte edno da imam ot tozi mujki klub niama da izliaza.Tui che spiram dotuk, che tia muje mnogo griji iziskvat.

Things that we own end up owning us.


Тема Re: Мъжките майкинови [re: Пaлмиpa]  
Автор Tina ()
Публикувано19.02.03 07:15



Oshte edna myjka maika priemate li? Za sega si imam samo edin malyk iunak na 5 sedmici, ama shte se postaraem da ne skuchae sam sled nqkolko godini, jivot i zdrave, pyk shte vidim togava dali i az shte stana "zaslujila" myjka maika...chestno kazano mi se iska momichence,ama kato go gledam tozi malyk sladurcho...i momchence da si imam , nqma da go vyrna na shtyrkela!!!
Nie syshto otsega shte zapochnem da se oglejdame za bulka, che shte ni e malko trudno da namerim bylgarka, a amerikanka ne shta za snaha...taka che ochakvame oferti!!!



Тема Re: Мъжките майкинови [re: Пaлмиpa]  
Автор Ancheto* ()
Публикувано19.02.03 09:50



И аз да се разпиша като горда майка на Петър - 15.10.2002

Редактирано от Ancheto* на 19.02.03 09:52.



Тема Тук е само за мен...нови [re: Ancheto*]  
Автор lskrica Nadejda (:-))))
Публикувано19.02.03 10:41



Веднага се вписвам в групата на мъжките мами с двете си синчета:Кристиян 12г. и Пиер 8г.Освен това в корема ми расте с бързи темпове новото попълнение и докторът ме увери,че и този път ще е мъж!Аз все пак имам малка надежда,че може и да е момиченце,ама пусто шесто чувство ми казва,че ще е момче.Ясно е,че няма да връзвам панделки...А иначе хората около мен се разделят на два лагера:едните ме обявиха за луда и направо ме оплакаха,а другите казват,че съм героиня и трябва паметник да ми издигнат с тези трима мъже/извинете:четирима-забравих таткото,а нали и той е момченце/.
Дано не сме много стари за кандидат-младоженци,пък и аз няма да ви тормозя момичето,защото ще съм "печена свекърва",както казва малкия ми син.

Най-новият член(в буквален и преносен смисъл на думата)на нашето с-во се очаква на 24 май 2003г.Дайте някоя идея за име,което да си подхожда с имената на големите батковци и с името на таткото-Аспарух.
Така,като се замисля,може да обменим опит с mammy6 и нейните 3 момичета-аз съм си ги харесала сладуранките,ама мен кой ли ще ме пита...



Тема Re: Мъжките майкинови [re: Amina]  
Автор ET (Dementor)
Публикувано19.02.03 10:43



абе, помня аз как Палмира се чудеше за женско име преди да се роди Дейви :-)))

по повод жененето, разправям му аз на моя син - беше на 5 години - като се ожени да народи много деца, та да им е весело вкъщи, а той много сериозно отговори "Добре, ще народя много деца, но ти отсега трябва да ми кажеш колко, щото ако ти сега ми кажеш да родя 10 деца, аз трябва отсега, откакто съм дете, да започвам да мисля как ще ги изхранвам!" - това го цитирам дословно, имам си архив на убийствените реплики :-)

иначе аз не съм мъжка майка, щото второто дете ми е момиченце, ама само да кажа, че за първото и за третото ми се искаше да е момче, за второто ми беше безразлично, а накрая се оказа, че като поотраснат момичетата са много грижовни и нежни и съвсем различни и даже мъдри, абе, мъжките майки да не се оставят така, а да действат да се сдобият и с женско, много е хубаво.......

нашият татко претенции за пола нямаше, но се сещам първия път като му предадох как дъщеря ни на три години се сепна една вечер като го нямаше и ревна "мамо, навън е тъмно, татко сега как ще ни намери да се прибере" се размаза от кеф :-)))



Тема Re: Тук е само за мен...нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор mammy6 (най-мама)
Публикувано19.02.03 10:48



идеално значи-винаги съм искала да намеря трима братя за трите сестри! ама да не ме измамиш сега с последното-нищо-ако е момиче -имаме и мъж вече ама друго си три братя и три сестри-нали?


ЩАСТЛИВА СЪМ !!!!


Тема Re: Мъжките майкинови [re: Пaлмиpa]  
Автор Petya ()
Публикувано19.02.03 10:51



И аз си имам син - Борис Искам още двама, ама ще видим, че таткото нещо се опъва



Тема Re: Мъжките майкинови [re: Пaлмиpa]  
Автор Triniti (минаващ)
Публикувано19.02.03 19:18



И аз да се запиша като мъжка майка на Матрин - почти 10 месеца. И аз предпочитах момиче, ама с тоя сладур съм доволна, а живот и здраве за второто - ще го планираме да е женско.



Тема Re: Мъжките майкинови [re: Пaлмиpa]  
Автор arrows (оранжева)
Публикувано19.02.03 20:12



И ние да се запишем- Yannis на 7 седмици и 4 дни



Тема Re: Мъжките майкинови [re: Пaлмиpa]  
Автор Roo (непознат)
Публикувано20.02.03 11:26



И ний да кажем
Александър на 1 година
а юли може би ще стана двойно мъжка мама или смесена, още не се знае




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.