Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Еееее,нови [re: River_]  
Автор dara (osobena)
Публикувано18.02.03 17:12



В под-под-под типовете не влизам, ама по основния ме пиши в твойта партия. Че я виж как ни шкартират.

Ние не знаем какво е самотата
И докъде се простира тя...



Тема Re: Мъжките майкинови [re: Пaлмиpa]  
Автор Grace66 ()
Публикувано18.02.03 18:47



....хайде идват още 2 мъжки попълнения. Единият ми се струва май старичък за мацките от клуба на 9 години, но пък виж другия не е за пренебрегване солидни 10 месеца!!!
Steven 1994
Stuart 2002


Редактирано от Grace66 на 18.02.03 18:48.



Тема Re: Мъжките майкинови [re: Grace66]  
Автор Пaлмиpa (разсеяна)
Публикувано18.02.03 19:06



айде сега стар бил...ми моя големия е на почти 11.
все ще се намери някоя дама и за по-старичките:-)))
май че Пушкин беше казал:" любви все возрасти покорни..."

Post nubila lux, post nubila jubila


Тема Re: Еееее,нови [re: River_]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано18.02.03 20:53



Ами и аз съм чисто мъжка майка засега :)
Ще видим след няколко седмици дали ще се присъединя към смесените или ще стана още по-мъжка :)

Милена



Тема Re: Мъжките майкинови [re: Пaлмиpa]  
Автор [desi] (усмихната)
Публикувано18.02.03 21:28



И doktorka има 2 момчета :)



Тема Re: Мъжките майкинови [re: Пaлмиpa]  
Автор Amina (жива душа)
Публикувано18.02.03 22:02



и аз мъжка майка да се пиша....
в4ера ходихме на мъжа ми на сестра му на гости и тя има две госпожици. та се търкаляше по пода една диадемка с розови цвет4ета, и аз да взема ей-така за майтап да наки4а бебо с нея.. ама една хубавица стана... тц-тц.. и така ми се прищя моми4е - да си го ки4а, да му връзвам опашки, да се глезим...
а големия, нищо 4е едва върза 7 години ми ги вади едни размисли - да ти умре коня.
"мамо, като се местим трябва да гледаме да вземем по-голяма къща, 4е няма да има място за жена ми, като порасна и се оженя."
"ама кой те е излъгал 4е жена ти ще живее тука? купи си каквато къща ти харесва и си живейте там на спокойствие"
"е, да, ама къщите струват много пари, а аз нямам."
"ами като пораснеш се хващаш на хубава работа и събираш пари за къща."
"а къде да я намеря хубавата работа?"
"след у4илище отиваш да у4иш в университета да нау4иш нещо дето хората имат нужда да знаеш и си намираш работа."
"охх... ама това ще отнеме много време! а кога ще се оженя?"
"накрая на вси4ко, като си подредиш нещата, тогава."
"ама 4е тъпа работа!"
та ето ви зна4и разсъждения и планове за сватби и булки....
имаше и още едно, преди време, имаше някакъв парад и имаше няколко танка по улиците и той ги гледа и вика:
"мамо, тия хора какво правят на това нещо?"
"ами у4ат се как да воюват и ако стане война някой ден, ще ходят да се бият."
"ама как ще ходят на война! не знаят ли 4е могат да умрат там!? аз никога няма да ходя на война, нали ако умра жена ми ще пла4е сами4ка в къщи.." тогава беше на 5 годинки та още оттогава му се върти мухата... леле!
та зна4и, да ви кажа, 4е сме в активно търсене на булка тука.... :)
а идеята за оженване е: "да си играят по цял ден, и никога да не идва време тя да си ходи у дома и майка и да я отвежда, просто защото тя ще живее тук"
хи хи хи.. :)




Тема Re: Мъжките майкинови [re: Amina]  
Автор Grace66 ()
Публикувано18.02.03 22:23



Охо, това със женидбите и на нас не ни излиза от главите. Особено сега след вички тези reality shows от типа на "The Bachelor" "Joe Millionair" "Bachelorette" Сега се чуди дали и той не може да оформи нещо като "The Kid bachelor". Приемаме кандидатури от цял свят та белким и той си намери нещо и спре да гледа "Matchmaker"!!!

PS
Един ден го удари на признание и каза, че ще се ожени за мен. Горкият глупчо още колко хляб ще има да изяде докато му станат ясни нещата!



Тема Re: Мъжките майкинови [re: Пaлмиpa]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано19.02.03 01:10



И ние да се запишем:Петко на 6 месецаПриемаме всякакви кандидатки-вьзрастта не е от значение



Тема Re: Мъжките майкинови [re: mammy6]  
Автор Nevena (приземих се)
Публикувано19.02.03 02:53



Daaaa, po tezi izchisleniya tochno momche triabvashe da imam, po kitaiskia kalendar- sushto. Na mene mi e vse edno, no mnogo si e hubavo da si ima chovek momchentse. Alexander e veche na godina i mesets.



Тема Re: Еееее,нови [re: dara]  
Автор DeboraМодератор (без титла)
Публикувано19.02.03 02:56



Dai da spretnem edna anketa s mnogo vuprosi, che da se vmestim vsichkite.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.