Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема На всички мъже ли им има нещо?  
Авторнямя знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 14:30



Не мисля че трябва да ви тормозя с проблемите си. Не искам и да ви плаша, но трябва да си споделя с някого. Имам проблем с бебето. Бях болна от ВАРИЦЕЛА преди две седмица и не е ясно дали ще ме оставят да износя детето. На 10.02 ще ми излезнат резултатите и тогава ще ми "прогнозират бремеността" и ще решат дали ще я оставят. Бременност и Варицела се случва 1 на милион и аз съм точно случея! Няма нужда да описвам как се чувствам и какво мисля! Въпроса ми е: нормално ли е мъжът ми да не иска да говори с мен за това. Той като че ли е отписал детето и ме обвинява че само за това мисля. Аз съм в 4 месец (15г.с.). Отчаях се като му казах че ме е страхд дори физически от аборт в този месец,а той отвърна "Какво го мислиш ти други проблеми нямяш ли?" Аз казах "Сега нямям" а той отвътна "Блазя ти!" Аз го обичам, той е много добър, но ми се струва че нишо не разбира!!!



Тема Re: На всички мъже ли им има нещо?нови [re: нямя знaчeниe]  
Авторashli (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 15:00



Щом си го познаваш и знаеш, че е много добър, може би е искал да те накара да не мислиш за това и да не се притесняваш предварително (докато не са ти излезли резултатите), но е избрал малко грубичък начин... Сигурно и на него на му е лесно, та затова е решил да се покажа като "силен".... А и сякаш мъжете понякога ги е срам да покажат чувствителността си и затова се държат неадекватно и грубо...
Не се притеснявай излишно и за неговото отношение. Мисли позитивно и всичко ще се оправи. Стискам палци резултатите да са добри и притесненията ти сега да са напразни.



Тема Re: На всички мъже ли им има нещо?нови [re: нямя знaчeниe]  
АвторMilenaV (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 18:37



Не знаех че варицелата е проблем - освен в последната седмица. Тук стандартно проверяват за рубеола, което е друг тип шарка, и наистина причинява големи увреждания. Не съм лекар, но си мисля че на бебето нищо му няма. Стискам палци!



Тема Re: На всички мъже ли им има нещо?нови [re: нямя знaчeниe]  
Автор arrows (оранжева)
Публикувано07.02.03 18:58



Majat ti se pritesniava mnogo i e iznerven.Zatova e takava zashtitnata mu reakcia-iska da pokaje,che edva li ne ne mu puka.Tova ne e nai-pravilnoto,koeto moje toi da napravi,no kakvo da napravish-maje!
Iztaknal ti e motiva za aborta,zashtoto toi nito shte abortirva,nito shte rajda!Ne e usetil daje kolko te e naranil s tezi dumi.Ne mu se sardi-toi ne oceniava situaciata.
Imah edin priatel,koito kato se iznerveshe ot niakoia situacia i stavashe grub (na dumi) i hapliv.Moje bi tvoiat maj e sashto takav tip.
Ne znam kakvo da napravish,no te savetvam da badesh spokoina.
Stiskam palci vsichko da e nared s teb i bebcheto.



Тема Re: На всички мъже ли им има нещо?нови [re: нямя знaчeниe]  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 20:17



Недей да му се сърдиш. Или още не е приел факта(нещо като първоначален шок) или се страхува много и за теб и за бебето, а се опитва да го прикрие - нали той трябва да е опората в този момент. Дай му време - ситуацията е еднакво травмираща и за него.



Тема Re: На всички мъже ли им има нещо?нови [re: нямя знaчeниe]  
АвторNe si sama (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 21:25



Ne se sluchva vednuj na 1 mil.I az biah taka.Kato se razboliah si kazah kak moje na men da se sluchi (tolkova godini ne sum imala i chak sega)
Biah v nachaloto na bremenosta, lekarite me posuvetvaha da go mahna, no rechenieto triabvache vse pak az da vzema.Biah mnogo otchaiana i mnogo plakah, no go mahnah.Moiata lekarka kaza: "Ako iskach da si maika geroina po dobre osinovi edno nedugo i go gledai, ako li ne znaech kakvo da napravich"

Izkarah tejko bolesta.Sled 4 mesetza pak zabremeniah i sega imam zdravo bebe.

Tova e moiata istoria.



Тема Da utochniaнови [re: нямя знaчeниe]  
АвторNe si sama (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 21:27



Az se razboliah ot "chicken pox" Tova ne znam dali e varicela ili rubeola (edra charka)



Тема Re: На всички мъже ли им има нещо?нови [re: нямя знaчeниe]  
Авторkaтиra (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 23:46



Ама наистина мъжете нищо не разбират от бременност и раждане! За тях това си е просто мит и е напълно нормално, щом природата ги е лишила от тези способности. Затова в трудни моменти, като твоя те реагират различно - кой си заравя главата в пясъка, кои пък така се вманиачва в грижи за жена си, че и тя не може да го познае!...
Мисля си че твоя мъж е от първия тип, но не му се сърди. Ние, жените също реагираме неадекватно в някои ситуации, само дето това обикновено се дължи на хормоните ни, докато при мъжете е по-често заради неспособността им да се справят психически с дадена ситуация ( хеле пък и мит). За съжаление, това е положението - често се случва когато имаме нужда от подкрепата им, да се окаже, че те имат още по-голяма нужда от помощ...
Пожелавам ти резултатите ти да излязат добри и целия ти кошмар да приключи единствено с извода, че си опознала мъжа си още по-добре.
Стискам ти палци!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.