Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Za '9 meseca' i konkursiteнови  
Авторallanis (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 14:09



Zdraveite!
Dnes si kupih novia broi na spisanie '9 meseca' s nadejdata che nai-nakraia ste bydat obiaveni rezultatite ot konkursa za Bebe zvezda - 2003. No takiva niamashe - izobsto pishe tam che sa klasirali 20 deca i e pokazano bebeto pobeditel i tolkova. Takiva konkursi ne triabva li da sa publichni - ili pone rezultatite ot tiah! I izobsto kakvo vi e mnenieto za konkursite v dvete spisania - 9 meseca i Mama - gledah che imashe naskoro posting na oste edna nedovolna maika! Kakvi sa kriteriite za izbr na bebetata - nikoi ne kazva! Dali edna kachestvena snimka osiguriava izbora na decata ni ili pyk parichki v plikche na izdatelstvoto....

Tyjno e izobsto da ima takiva konkursi zastoto vsiako bebe si ima svoia char! No ako se tyrsi nesto specifichno - neka to da byde obiaveno...



Тема Re: Za '9 meseca' i konkursiteнови [re: allanis]  
Автор yanita (засмяна)
Публикувано31.01.03 14:25



докато бях бременна и разглеждах списания все си виках: щом родя започвам да снимам и да изпращам снимки. не съм пратила нито една снимка никъде, някак изгубих желание друг да ми преценява детенцето. а пък тя е една кукличка! ще взема поне тук да пратя снимки.

нашето гардже си е най-хубаво!


Тема Re: Za '9 meseca' i konkursiteнови [re: yanita]  
Автор Nadin (:))
Публикувано31.01.03 14:26



Хайде де



Тема Re: Za '9 meseca' i konkursiteнови [re: Nadin]  
Авторrali (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 14:30



[image][/image][image][/image][image][/image][image][/image][image][/image]



Тема Re: Za '9 meseca' i konkursiteнови [re: rali]  
Авторrali (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 14:33



Kak da dobavia snimka na moeto bebe?



Тема Re: Za '9 meseca' i konkursiteнови [re: allanis]  
Автор lenny (щастлив)
Публикувано31.01.03 14:47



Според мен всички деца са красиви и няма нищо по-естествено от това всяка майка да смята че нейното дете е най-красивото. Мен лично понякога ме е озадачавал избора им - явно и моя критерий за красота не съвпада с техния / което ме навежда на мисълта че това с пликчетата може и да е вярно / или пък става въпрос за друг вид връзки. Лично аз съм пращала снимки само в рубриката за Честит рожден ден слънчо - съвсем умишлено - за мен моите гарджета са си хубави и не искам друг да ми ги оценява и да ми казва дали са хубави или не. За мен са най- най- хубавите.



Тема и аз като тебенови [re: yanita]  
Автор kopche (заинтригувана)
Публикувано31.01.03 15:13



точно така, и аз мислех като тебе, ама като родих гледах на нещата през друга призма.
Сега като чета за снимки на бебета не мога да не се сетя с усмивка за една моя съученичка от ЕГ, която още не е омъжена и си няма дете.
Та бях и казала на нея, че съм направила снимки на Христи- като страница (имам предвид Webshot- a) и т.н. хваля си се аз.
И тя като ме почва :"Аааааа, ти луда ли си? Да си показваш така детето на цял свят?!? Винаги съм се чудила на акъла на разните му там баби и дядовци навремето, дето изпращат снимка на внучето си за рубриката на вестник еди кой си (то и сега го има тва): най-хубавото внуче и т.н. Ами тва дете го гледат толкова много хора, толкова много очи- добри, лоши, завистливи, отмъстителни, урочасващи -всякакви. Ами, че ти не знаеш ли, че хората по снимка магии правят. Че какво е виновно детето, ако нещо лошо му се случи, заради амбицията на баба му и дядо му да му излезе снимката във вестника, и в случая ти (т.е. аз )."




Тема Re: Za '9 meseca' i konkursiteнови [re: lenny]  
Автор saroni (Saroni)
Публикувано31.01.03 15:36



;]]nepriatno e razo4arovanieto;]]]az su6to pratih snimka na bebka;]ne ya izbraha...malko mi e kofti za6toto za men tya e naj-krasivoto bebence;]-nali si e moe;]]]]i sve pak vsiako zlo za dobro...
e, ne vsi4ki izbrani beboci mislia 4e sa dostatu4no hubavi (razgledah kalendara za 2003),no nali vse sa si de4ica-slun4ica;]]]]]-sladuri malki;]]]]]



Тема Re: Za '9 meseca' i konkursiteнови [re: rali]  
Автор Nadin (:))
Публикувано31.01.03 15:53



Аме за целта трябва снимките да са "сложени" на някоя страничка в интернет - в първата темя Дебора много добре е обяснила как става това и после да пуснеш линк тук или направо да сложиш снимчица



Тема Re: Za '9 meseca' i konkursiteнови [re: saroni]  
Авторallanis (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 16:04



A kalendara otkyde go vze?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.