Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 15.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Uspokoitelni?  
Автор _Valia_ ()
Публикувано28.01.03 10:22



Zdrawejte,
Dnes imam da zashtitawam 3-godishen trud (disertaciq) i uzhasno se pritesnqwam. Ako ne bqh w 4-ti mesec bih pijnala edin-dwa neurobex, no sega me e strah. Znaete li nqkakwo upokoitelno, koeto da mi swyrshi rabota?



Тема Re: Uspokoitelni?нови [re: _Valia_]  
Автор ET (Dementor)
Публикувано28.01.03 11:14



стискам палцир не знам дали можеш да пиеш невробекс, звънни на лекаря си и питай



Тема Re:хомеопатичното седатив,ама пак питай доктор !нови [re: _Valia_]  
Авторdonna (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 11:24



Успех!



Тема Re:ама и да не ти пука много много ,защото предаванови [re: _Valia_]  
Авторdonna (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 11:27



кофти емоцията и на бебето !Седатива ми го предписа педиатърката ,докато кърмех ,ама аз така или иначе не го пих



Тема Re: Uspokoitelni?нови [re: _Valia_]  
Авторkaли (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 16:31



Това, което ти предстои /със защитата/ е наистина важно, познато ми е това притеснение, НО помисли за този мъничък сладък човек в тебе! Не мисля, че трябва да пиеш успокоителни, въобще знаеш, че жени в нашето положение трябва да внимават и с аспирина, както се казва!

Стискам палци за защитата и помни, че ти се най-компетентния в залата. Никой друг /дори от комисията/ не може да познава материята, която си засегнала, все пак си работила 3 години в/у ния!

Успех!



Тема Re: Uspokoitelni?нови [re: _Valia_]  
Автор ивaнa (майче-зайче)
Публикувано28.01.03 18:04



опитай да се разтовариш с нещо друго, не прибягвай до медикаменти. примерно изтощаващ сутрешен секс, освежителен душ и бегом на защитата.
всички ти желаем успех и да се похвалиш, ей!



Тема Re: Uspokoitelni?нови [re: _Valia_]  
Автор пипи (вироглава)
Публикувано28.01.03 19:38



Разбира се че можеш да пиеш невробекс. Това все пак са витамини В1, В2, В6 и В 12. И аз ти пожелавам успешна защита.

Всичко което не те убива, те прави по-силна!


Тема Re: Uspokoitelni?нови [re: _Valia_]  
Автор bubanka (mamka)
Публикувано29.01.03 00:58



малко късно е като съвет , но защо не пробваш с някоя билка или нещо на такава основа?



Тема MINA [usmihvam se][usmihvam se][usmihvam se]!нови [re: kaли]  
Автор _Valia_ ()
Публикувано29.01.03 11:47



Mina, bez uspokoitelni pri towa. Beshe takawa ludnica, che dori me mi ostana wreme da ida do apteka, a i w edin moment taka se bqh shashnala ot 100 drugi neshta, che sywsem mi izkochi ot glawata. No i bez uspokoitelni, da me bqhte widqli kakwo zhelqzno spokoistwie demonstrirah . Bqh si slozhila "bremenna" roklq, da ne bi nqkoj da ne razbere, a i da mi napomnq i na men, che ima i po-wazhni neshta ot komisiqta i nomeryt mina i to s 16 glasa za, ot obshto 16! Oshte ne moga da go powqrwam... Mnogo sym shtastliwa! E, wecherta umorata i naprezhenieto ot poslednite dni si kazaha dumata, imah bolki za napomnqne, che trqbwa da pochiwam poweche... no tazi sutrin pochti gi nqma.

Blagodarq za sywetite i stiskanite palci! Pozhelawam na tezi ot was, koito imat zhelanie, da minat po moq pyt, ne bilo chak tolkowa strashno !



Тема Re: MINA [usmihvam se][usmihvam se][usmihvam se]!нови [re: _Valia_]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано29.01.03 13:34



браво за роклята.
то и ние стискахме палци, де




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.