Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Speshna nuzhda ot dobri nowini...нови [re: _Valia_]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано17.01.03 17:58



Ей, много се радвам да видя, че вече си си у дома далече от притесненията на болничната обстановка!
Вече си още една стъпка напред в твоя и на мъничето полза :)
Малко е рано да го усетиш, първият път за мен беше в 18-та, няма да ти казвам с какво нетърпение го чаках, защото като теб бях минала през един неуспех. Сега вторият път - към 14 още промърда. В момента докато ти пиша прави някакви странни неща в корема ми от които ми идва да се сгъна на две и да умра от смях :) Много е сладко. А "баткото" тича наоколо и ми се смее.
Преди малко се обадих в консултацията в Шейново и ми казаха, че секрета и останалите неща са ми в норма :)
Какво повече мога да кажа. Хубав ден!
И най-хубавото е, че ти си отново тук с нас! Още малко и ще се хвалиш как едни крачета тупкат по коремчето ти и как една пеперудка пърха някъде зад пъпчето ти.

Усмихни се!

Милена



Тема Re: Speshna nuzhda ot dobri nowini...нови [re: _Valia_]  
Автор Firebird (***)
Публикувано17.01.03 18:02



Хайде, хайде, не се разкисвай... Още е малко бебето, за да усещаш ритане.
Може да идеш на видеозон и да си го погледаш, ще те ентусиазира за няколко седмици напред.
Отначало всички мами искат бебето да почне да рита. И аз така, де. А сега сьм в 8 месец и в корема ми са такива танци и подскоци, особено като си легна, че много трудно заспивам.
Една приятелка се шегуваше по време на бременността си: "Ама че младеж расте... Майка си в корема ще рита!?"



Тема Re: Speshna nuzhda ot dobri nowini...нови [re: _Valia_]  
Автор Birdy (птица проклета)
Публикувано17.01.03 21:50



Rise and shine, само това да ти кажа :)))))))))))
Моята лекарка като ме попита в един момент усещала ли съм го ( а аз не бях ) и сещаш се после какво стана - рев вкъщи. После както си лежах и гледах ТВ една вечер и го усетих. И рев ! Колко е хубаво, че го усещам.
Мъжът ми се видя в чудо :))))))))
А и при теб страшното мина, обещавам :))


Редактирано от Birdy на 17.01.03 21:52.



Тема Re: Speshna nuzhda ot dobri nowini...нови [re: Birdy]  
Автор _Valia_ ()
Публикувано17.01.03 22:16



Blagodarq wi za podkrepata, mili majcheta! Pomoshta wi e bezcenna. Ima wsichki shansowe tazi nosht da mi se razminat koshmarite :)

Utre shte hodq da si pogledam bebcheto na wideozon!



Тема Re: Speshna nuzhda ot dobri nowini...нови [re: _Valia_]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано20.01.03 13:01



obajdam se i az!!! Az sum 12 sedmica!!!Znam che bebo se usehta dosta po natam. , taka che ne se shashkai. misli za hubavite neshta, kato men . Naprimer :sega mojesh da spish kogato si iskash , mojesh da si pravishkakvoto si iskash. Ami posle kato ni se drusne po edno sladurche :)ia idi izlez ei taka zashtoto ti e pisnalo ot v kushti. Az lichno utre sum na lekar da vidia koi kak se razvivaPosle malko me e srah ot genetichnite ama.............. s pomoshta na momichetata tuk , mai shte se spravia sus straha :)
Pozdravi ot men



Тема Re: Speshna nuzhda ot dobri nowini...нови [re: _Valia_]  
Автор mir@ge (непознат)
Публикувано20.01.03 13:26



Здравей Валя,
Аз също влязох в 13-та седмца и истината е,че и на мен понякога ми се въртят из главата разни не особено приятни мисли.Ще трябва обаче да се справяме с тях,няма как!
Ами то си е нормално една майка да се тревожи и си мисля,че от сега нататък сме "обречени" на това - като е в нас,като е бебе,като порасне - винаги!
Може би сега ни е малко по-трудно,защото не виждаме детенцето си, нито пък го усещаме. Хм,то аз ако можеше щях всеки ден по два пъти поне да ходя да го гледат дали е добре. Трябва ни още малко търпение,пък тогава дай боже, ще кажем на всички че сме го усетили!



Тема Re: Speshna nuzhda ot dobri nowini...нови [re: Vlas]  
Автор _Valia_ ()
Публикувано20.01.03 22:32



Da si pozdrawish ginekolozhkata, utre e babin den !

Chakam da se pohwalish kolko ste porasnali . Moqt videozon e CHAK w srqda... nqmam tyrpenie



Тема Re: Speshna nuzhda ot dobri nowini...нови [re: _Valia_]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано21.01.03 18:39



Ami chesno kazano za porasvaneto ne znam , kaza kolko e ama zabravih . Vajnoto e che vsichko e nared i vuv norma.dade mi snimkata na bebo, s edna takaza glava goliama. Pokaza mi ochite nosa ustata.i rucete mu sa otpred i mi pokaza surceto mu kak bie. Abe men ako pitash dosta fantazia triabva da se vlaga ama. Sega za pruv put ne gleda prez korema , ddo sega vse beshe vaginalno, ama veche bebo bil goliam.
Sledvashtata sedmica otivam da se zapisha za genetichni izsledvania.Biah se pouplacshila zashtoto me durpashe korema, ama se okaza che e ot raztiagane na vruzkite ot raztiaganeto na matkata.
haidde pozdravi na teb i bebo i ne se pritesniavai Kato go vidish na videozona shte se uspokoish Aaaaaaaaaa zabravih toi e CHAAAAAAAAAAAAk v sriada




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.