Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 07.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Не ще да говори и това е!нови  
Автор SmileМодератор (купонджийка)
Публикувано17.01.03 10:06



Дъртата магарица знае само 4 думи и то ги употребява когато е на кеф. Като е на кеф казва "кок" (демек сок), ама като се заинати - само реве и сочи с пръст.
Почна да казва пиш преди да се напишва, а сега обърна - идва гледа ме в очите и си мълчи. Ако се сетя, че й се пикае и я сложа - добре, ако не загрея - гащите се подмокрят.
Безподобна мързелана!



Тема Re: Не ще да говори и това е!нови [re: Smile]  
Автор ET (Defender)
Публикувано17.01.03 10:14



ще се отпуши, не се безпокой, моите дрънкаха по много от около годинка, Кайо даже на година и нещо декламираше Косе Босе, но от деца на познати съм виждала дете, което не обелва зъб до 2-3 и после изведнъж почва... после пък не можеш да им затвориш устата.......



Тема Re: Не ще да говори и това е!нови [re: Smile]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано17.01.03 10:20



"Дъртата магарица" не е ли на годинка и нещо само??

The wind of change blows straight
into the face of time......


Тема На годинка инови [re: Kapли]  
Автор SmileМодератор (купонджийка)
Публикувано17.01.03 10:34



осем месеца! Тва е много слабо представяне за отроче от женски пол, на което трябва да му е заложено приказването още от утробата



Тема Re: Не ще да говори и това е!нови [re: Smile]  
Автор betanski_patilanski (;-))
Публикувано17.01.03 10:43



добре сте си Вие! аз вчера на адски огън съм се пекла и много се червих пред хората! мойта от два дена само НЕ вика и вчера си я заведохме да си играе в едно заведение като Патиланци и в нейното отделение имаше само още един хубавец на 1година и 3 месеца. ми те голяма игра му дръпнаха и голяма ухажване! научила се и да целува, ама вади един език и само лиги! накрая се умориха от бяс и мойта взе че легна в скута на Мъжагата, а той започна да я гали по главичка и мойта взе да мижи от кеф! много мила гледка бяха и събраха сумата и народ да ги гледа! да, но момчето му омръзна да я гали и спря и мойто веднага писна НЕ-НЕ-НЕ-НЕ, ама с ескалация на изказа! ех, тук беше момента в който аз почнах да се червя! то на гръцки Не си е Да! сами се досещате какво си помислеха хората! почнаха да ме гледат едно така на криво, че нали са много морални тук! ходи им обяснявай сега, че тя просто искаше да каже на ухажора да не спира да я гали! а те решиха че още малко и до крайния връх ще стигне! смешно, но и малко тъжно, че сега почти е сигурно че няма скоро да се разберем с нея и като я гледам къв е хитрец, 100% ще злоупотребява с това НЕ-ДА! аз ще си викам Не, а тя ще си прави обратното и ще ми казва, ама нали каза Да!
разказах го, за да се посмеете! иначе за говоренето хич не се кахъри! аз съм била абсолютен дебил! даже не съм и ревала, та на майка и спира кърмата, защото решава че съм няма! изплакала съм само с някво си мижаво МЯУ и край! след това до 3години, пълен темерут! после кат съм се отприщила, та и до сега не мож ме спрат!

Редактирано от betanski_patilanski на 17.01.03 10:48.



Тема Абе като си знамнови [re: betanski_patilanski]  
Автор SmileМодератор (купонджийка)
Публикувано17.01.03 10:49



първото с каква скорост проговори... пър и ние даваме пример каквоти сме си приказливи цялото семейство... от къде се извъди тази мълчаливка...Ама не че не можееее - не искааа!



Тема Re: Абе като си знамнови [re: Smile]  
Автор DeboraМодератор (без титла)
Публикувано17.01.03 11:12



Я спрете вие да й приказвате, да видиш как ще се втурне да си иска и да бърбори. Чела съм, че децата на които много им се угажда проговарят по-бавно. Ами нормално, та то като му се припие, мама е насреща с чашата, така и с другите неща, че защо тогава да се мъчи да бърбори.
А според мен 4 думи на тази възраст, са си богат речник!



Тема Re: Не ще да говори и това е!нови [re: Smile]  
Автор Flash_ (същата...)
Публикувано17.01.03 11:29



И ние сме така! Аз ти казах...не ще и не ще! Не само да говори - въобще да направи каквото и да се опитваш да я научиш!
Май Дебора е права - за какво да се мъчи да говори след като аз я познавам от раз какво иска и как се чувства!
Мама ми се казва само когато брат и я натисне да я тормози и тя писне да ме търси - иначе съм "баба"! май и е по-лесно...
Яд ме е като я сравнявам с Гого защото той беше много напред с доста неща в тази възраст!
Ама за сега още не се ядосвам! Ще проговори! Щом не е глуха - значи ще говори...
Лятос в морската ще си говорят двете - ще видиш!



Тема Ще ми се изтърпинови [re: Flash_]  
Автор SmileМодератор (купонджийка)
Публикувано17.01.03 11:32



цялото търпение до тогава. като иска нещо и се започне "това ли искаш?" - не; а това ли? - пак не...и накрая тя писва, комшийката идва да провери защо я налагам, че така жестоко пищи, аз се вбесявам и.... таткото го отнася (тва последното на майтап).



Тема Re: Не ще да говори и това е!нови [re: Flash_]  
Автор DeboraМодератор (без титла)
Публикувано17.01.03 11:32



Е, не!
И аз съм "баба", а мама ставам когато се качи на кашона и я е страх да слезе от него, тогава настава едно мамосване, че нарочно не бързам да я свалям, да се наслаждавам на думичката "мама".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.