Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:59 07.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема и нанови [re: пипи]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано17.01.03 00:34



Кремена така - като мина 6тия месец, но с въздушни бани и гащи



Тема Re: и азнови [re: пипи]  
Автор DeboraМодератор (без титла)
Публикувано17.01.03 11:08



Една съседка навремето по някакъв начин разрязваше памперса от двете страни и вадеше ватата, после казваше че след изпирането пъхвала на мястото дето е била ватата обикновенна пеленка.
Имаше по едно време от типа гащички памперси, които се късаха при смяна, та тя ме беше помолила да не ги късам , а да й събирам напиканите и да й ги давам. Сваляла попиващото парче и перяла, а после отново слагала пелена.
Впрочем болшинството от майчетата тогава ги ползваха по няколко пъти, но пък другите не разправяха с такива подробности.



Тема Re: о в началотонови [re: Shanya]  
Автор Дeлфин (бивша Лолита)
Публикувано17.01.03 16:56



Ева стана вече на 3месеца, а продължава да ака на поразия, не мога да и смогвам. Сутрин ака повече, а после тръцка по малко на често, колкото да трябва да сменя памперсаНезнам докога възнамерява да продължава така, но наистина е разоряващо!
Първия месец имаше запек и като успя да се изходи най-накрая беше такава радост от наша страна, че явно детето оттогава е решило да ни ощастливява
възможно най-често



Тема Re: и азнови [re: Debora]  
Автор blue_shadow (непознат )
Публикувано17.01.03 17:58



Вчера за първи път видях такова нещо - гащи памперс! Ползвате ли такива? Купих само 2 бройки за да пробвам на Сиси...много ми харесаха. Първо щото се радвам на шареноа тези бяха розовки, с картинчета разни и второ - защото не се смъкват въобще!...ама са по-скъпи от памперс
Чух, че в яслата ги предпочитали защото са по-удобни като се ползва гърне.
дааа...а, да. Аз съм си Флаш/сега и латиницата ми изчезна:-(((/ само дето трябва да рестартирам за да вляза с моя си ник а ме мързи и ...това е ника на Гого



Тема Re: За памперситенови [re: Debora]  
Автор din-din (amurce)
Публикувано17.01.03 18:05



E VSICKO E VAZMOGNO...NA TOZI SVIAT....HI



Тема Re: о в началотонови [re: Дeлфин]  
Автор debi* (priatelski)
Публикувано17.01.03 18:23



И Мими пълнеше памперса на всяко хранене.После изведнъж и рязко намали броя на акитата-по2 пъти на ден,а напоследък по 1.Няма запек,защото не е твърдо.
Между другото памперс е нарицателно ,както ксерокс за копирите, елка за калкулаторите и т.н.



Тема Re: За памперситенови [re: Debora]  
Автор БOГИ (добронамерена)
Публикувано17.01.03 18:28



Ех, то повечето са впити - не малтретиращо, но не са като другите панталони. Виждала съм и ужасно впити джинси, но не съм останала с чувството, че са масово предпочитани, особено по нашите ширини......... Тук мъжете явно още носят неосъзнато в гените си спомена за потурите. И толкова по-добре.

Във всеки случай информацията, която постна, беше много полезна и аз веднага си признавам, че въпреки опитите да си преодолея хипохондрията, пак ще го оставям по дупе да ритка милия за проветрение. А и бебетата обичат, няма спор, стига да не се намира наоколо някой елемент като моята баба, която все има чувството, че аз ще настина, камоли бедното дете

ВРЕМЕ Е!!!


Тема Re: Относно "Памперс"нови [re: Virgo]  
Автор БOГИ (добронамерена)
Публикувано17.01.03 18:36



Казаха ми вече двама търговци, нямащи изгода от лоша реклама, че тези "Памперс", които се продават сега, след промоцията, били турски и с доста лошо качество. Споменаха, че мамите, които си били свикнали с тази марка, били доста недоволни от тях. Каква е причината, не се знае, и двамата споменаха различни версии.
По този повод на мене ми бяха препоръчани "Фиксис", те са за алергични деца, твърдят, че са въздухопропускливи( което някоя от вас каза, че си било само рекламен трик, защото логично е невъзможно това), с памучно покритие и са произведени в Германия, а не в Турция.

Все още нямам личен опит, та само споделям препорики, дадени от търговци, които са и родители. И в двата магазина ме познават, станах им любим клиент и зная, че не искат да ме изпуснат, та ми дават честни съвети.

ВРЕМЕ Е!!!


Тема Re:нови [re: пипи]  
Автор БOГИ (добронамерена)
Публикувано17.01.03 18:41



То май зависи от марката, някои еднократни пеленки са с по-ниски цени, а май не са с много по-лошо качество.
Вярно е, че повечето от нас май предпочитата "Памперс", но мисля, че има и други, даже на бройка, по-евтино излизат, сигурна съм.

ВРЕМЕ Е!!!


Тема Re: о в началотонови [re: Дeлфин]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано17.01.03 20:15



след захранването започнаха да акат и 2мата по нарядко- значи имате още време




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.