Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема zagubih bebetoнови  
Авторhope (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 10:53



mili majcheta,
do vchera tolkova se radvah, kogato 4etjah mnenijata, komentarite vi... Do onzi dalgoo4akvan pregled, kogato trjabva6e da sam v 11 sedmica, no se okaza, 4e plodat e sprjal da se razviva o6te v osmata... Njama sarde4en puls, njama smisal... A vsi4ko be6e normalno do v4era sutrinta, kogato se pojavi slabo bledo kafenikavo te4enie. Takav udar ne sam o4akvala. Pri4inata 6te se izjasni sled kjuritaza. A tolkova se radvah... Na najkoj njakoga slu4valo li se e? Mnogo e trudno



Тема Re: zagubih bebetoнови [re: hope]  
Автор Firebird (***)
Публикувано16.01.03 11:41



Знам, че няма утеха за тези работи, мога да ти кажа само, че искрено ти сьчувствам... Понякога стават и такива неща, дето никак не ни харесват... Опитай да ангажираш ума си с други работи. Не се притеснявай, това не значи, че все така ще се случва. Мисли за това, че всичко ще се оправи и ще имаш друго бебе...



Тема Re: zagubih bebetoнови [re: Firebird]  
Авторhope (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 11:48



Mnogo blagodarja za podkrepata! Badete zdravi!



Тема Re: zagubih bebetoнови [re: hope]  
Автор saroni (Saroni)
Публикувано16.01.03 12:26



ne mi se e slu4valo zasega(da ne dava gospod), no mislia 4e tova e naj-stra6nnoto koeto moje da se slu4i i kato ti 4etoh postinga 4ak se prosulzih i ne znam kakvo da ti kaja.....
,no mi se iska da ti kaja pone edno "sujaliavam"!budi silna!niakoi den 6te ti se vurne 5kratno zagubenoto 6tastie...dano!



Тема Re: zagubih bebetoнови [re: hope]  
Автор didi ()
Публикувано16.01.03 12:44



На мен ми се случи същото преди три месеца и знам колко ужасно се чувстваш.
Така както в един момент мислиш, че си най-щастливият човек на света така изведнъж всичко изчезва. В началото е много тежко, но бъди силна не падай духом. Кураж.



Тема Re: Сарони и Дидинови [re: didi]  
Авторhope (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 13:25



Благодаря ви! Надеждата нали умира последна и си мисля да ида на още един преглед. Не мога да проумея защо се слу4и.



Тема Re: zagubih bebeto [re: hope]  
Автор saskja ()
Публикувано16.01.03 13:27



na men mi se sluchi syshtoto predi dve godini. samo che beshe sprjalo razvitieto v 5ta sedmica. s vremeto shte se sviknesh da zhiveesh s tova i shte te boli po-malko. ne mislja, che njakoga shte zabravja kakvo mi se e sluchilo i che njama da si mislja za deteto, koeto mozheh da imam, no sega si imame momchence na 9 dni i e nai-goljamoto shtastie na sveta za men i myzha mi.



Тема не мислинови [re: hope]  
Автор Firebird (***)
Публикувано16.01.03 13:45



Не мисли защо се случи и най-вече не търси вината в себе си.
Това са си природни механизми... ако нещо не е тръгнало както трябва...
Не си ти причината. Случва се, за жалост.



Тема Re: zagubih bebetoнови [re: hope]  
Автор anel (притеснена)
Публикувано16.01.03 14:10



zdravei mili4ka mnogo sajaliavam za slu4iloto se s risk da se povtoria 6te ti razkaja na men mi se slu4i sa6toto predi godina taka vsi4ko si be6e nared hodih na lekar vidiaha mu pulsa i vsi4ko ostanalo no na sledva6tata ve4er polu4ih kafenikavo te4enie po kasno prokarvih i me prieha v Seinovo
tam mi kazaha 4e ve4e niamalo puls bilo umrialo :((((( dori i sled kuretaja ne mi kazaha pri4inata
taka 4e ne se ot4aivai znam ot sobstven opit kolko e tejko i az mnogo se valnuvah i radvah
i sega kato se se6tam mi se sviva sarceto no kakvo da se pravi
sega se pazete i sled 6 meseca si napravete drugo bebe4e pri nego vsi4ko 6te e nared
Badi 6tastliva



Тема Re: zagubih bebetoнови [re: hope]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано16.01.03 14:45



Много съжалявам. На мен ми се случи абсолютно същото. Аз бях в 12-та, а бебето беше спряло да се развива в 8-ма. И разбрах едва като се пойави това тъмно кафяво кървене. Много е трудно. И няма да мине. С времето избледнява обаче, особено като гушнеш след време едно малко пакетче. Само си дай време да скърбиш, ще стане малко по-леко. И ако можеш не се изолирай, намери някой, с който можеш да говориш - приятел или тук, или някоя група в Интернет. Това помага много. Иначе знам как целият ти свят се е сринал, но никой не го разбира, защото то не било бебе, ще си имаш друго и т.н. глупости, които ще чуваш, но няма да приемеш. Много е лошо състоянието да се чувстваш сама и неразбрана.
Но ще попремине, трябва време.

Ако искаш можеш да ми оставиш бележка, да се чуваме, ако ще ти олекне.

Кураж!

Милена




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.