Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Някой да знаенови  
Автор Чeтa ()
Публикувано14.01.03 23:22



случайно колко струва помпата на Авент?



Тема Re: Някой да знаенови [re: Чeтa]  
АвторSemana (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 23:53



Около 90 лева.



Тема Re: Някой да знаенови [re: Чeтa]  
Автор mammy6 (минаващ)
Публикувано15.01.03 08:57



Във Варна в магазин "Щъркел" е точно 83.80 лв.-и аз в момента съм на тема помпи и съм се специализирала здраво... значи съвсем същата помпа като на Авент само че на Чико/която е утвърдена марка/ струва 48 лв-аз не намерих човек който да е ползвал за да ми каже но и за Авент не съм чувала отзиви...има и на Бейби нова такива по 20 лв но те определено не ми вдъхват доверие
ако научиш нещо повече по въпроси-пиши ми моля те



Тема Re: Някой да знаенови [re: mammy6]  
Автор helen (natural)
Публикувано15.01.03 09:41



obirdjii - v uk v komplekt s dve shisheta i nqkoi povtarqsti se charkove e 25 liri koeto ne e poveche ot 75lv!!
vse si misleh che v bg ste e po evtino

I want it all and i want it now.


Тема Re: Някой да знаенови [re: Чeтa]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано15.01.03 10:14



м/у др. в оказиона при военна академия има помпа на авент и цената й беше около 45-50лв.
2 ра употреба е както се сещаш.



Тема Re: Някой да знаенови [re: mammy6]  
Автор betanski_patilanski (;-))
Публикувано15.01.03 10:36



за отзивите само да кажа! имам помпа на Авент и съм много доволна от нея! спаси ми зърната, които бяха зверски разръфани и кървящи и трябваше да спра кърменето за 10 дена, та бебка хич не го усети. БЪРЗО и много ЛЕСНО се изпомпвах за не повече от 5мин. гърдите ми се закрепиха, а и кърмата ми не намаля! даже от уплах ми беше спряла от едната гърда, но с помпата възтанових на половина капацитета и на производство! препоръчвам я горещо! не съм имала проблем с миенето и изваряването, а и бях чела че се чупили лесно! мойта още си е читава, а е експлоатирана зверски! за нощното хранене винаги се изпомпвах, защото мойто диване заспиваше на гърдата и след половин час ми се будеше гладна, та реших да се помпам за 5мин преди нощното хранене и тя изцокваше всичко на един дъх. та има няма, цялото ставане беше за 20мин! голяяям плюс! даже смятам да си я нося при следващото раждане (живот и здраве някой ден!) и в болницата, че зор видях докато ми тръгна кърмата, че там ме доиха с електрическа и не беше приятно! дано съм помогнала!
mammy6, леко раждане и всичко най-хубаво! стискам палци!



Тема Re: Някой да знаенови [re: mammy6]  
Автор Чeтa ()
Публикувано15.01.03 10:40



Непременно!
Това 90 кинта е направо безбожно. То по-добре да си купиш електрическа...



Тема Re: Някой да знаенови [re: userkata]  
Автор Чeтa ()
Публикувано15.01.03 10:48



Чесно казано предпочитам да си е моя и нова, защото по план ще имам и второ след някоя и друга година, обаче 90 лв ми се струват просто непосилни...
Имам чувството че тук в БГ по всякакъв начин се опитват да оберат бъдещите родители. Вчера зяпах в един магазин детски колички и тази, която ми хареса се оказа че струва 530 лв!!! Направо щях да припадна. Не попитах, ама май не я продаваха в комплект с бавачка...



Тема Re: Някой да знаенови [re: mammy6]  
Автор danii (търсеща)
Публикувано15.01.03 11:07



Моя приетлека ползва тази на Чико и беше много доволна. Предполагам, че Авент ще се справи и по-добре.
Меко казано съм изненадана от цената на Авент Аз лично купих помпата Чико докато приятелката ми беше в болницата и ако не ме лъже паметта струваше към 50-55 лева в аптеките Санита, където по принцип е твърде скъпо.



Тема Re: Някой да знае [re: Чeтa]  
Автор mammy6 (минаващ)
Публикувано15.01.03 11:12



мисля че вече се спрях на Чико-досега винаги съм ползвала всичките им продукти и никога не съм се разочаровала от нещо така че мисля че и с помпата ще е така....90 лв си е сериозна сума още повече че на мен повече няма да ми трябва!
а за количките-наистина е по-добре да си купиш кола на старо и така да се разхождаш.... ужасни цени а аз като знам колко бързо стават на нищо ако ще и от 1000 лв да е...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.