Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:41 05.10.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема I as vse se pritesnqvam za kilogramiteнови  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано08.01.03 13:36



Ne znam kakvo da kaja.As sum bremenna v sredata na 4 mesec i sum ka4ila 8 kilograma.Ne moga da kaja,4e se tup4a postoqnno,no ne se i ograni4avam osobeno mnogo. Nai-mnogo mi raste dupeto,korem4eto po-malko. Shte se opitam do kraq,jivot i zdrave da ne ka4a pove4e ot 5 kilograma,no neznam dali zavisi samo ot men i ot tova dali 6te se poograni4a malko.
Samo se molq,dano sled kato rodq da svalq po-lesnoi bezproblemno natrupanite kilogrami.
Sestra mi i maika mi ne sa debeli,dori i sled rajdaniqta si i sum 4uvala 4e ima zna4enie i gena,no dano ne sum edinstvenoto isklu4enie ot roda.
Shte mi bude priqtno ako jeni v moeto polojenie vzemat otno6enie po vuprosa i spodelqt mnenieto si.



Тема Re: I as vse se pritesnqvam za kilogramiteнови [re: ani]  
АвторVlas (Нерегистриран)
Публикувано08.01.03 13:58



Zdrasti! Az sum 12 sedmoca i ne sum mrudnala nito gram da ne kaja che sum i nazad s kilata. Ama na men mi stavashe losho samo pri misulta za iadene. Tova che ne sum naddala do niakude e dobre ama puk se pritesniavam malko. Mislia da pitam lekaria si kakvo da pravia.Chudia se i s kakvo da zapochna da si maja korema. Ne che e zapochnal da raste de ama kato pochne. imash li ideia kak da deistvam.Hich ne mi se shte da se napukam sled niakoi i drug mesec.
mini na plodcheta predimno . Az taka go karam.E pia i vitamini de!
Pozdravi



Тема Re: I as vse se pritesnqvam za kilogramiteнови [re: Vlas]  
Автор lenny (новак)
Публикувано08.01.03 14:12



Ще ти дам една рецепта много е евтина и според мен е много ефикасна - въпреки килограмите по корема стрии нямам / за разлика от гърдите и дупето, ама късно се сетих да мажа и тях /. Взимаш един крем Невен, една тубичка Дефламол / той ще ти служи после и да си мажеш зърната за да не се напукват като кърмиш и за подсечено дупенце /, една ампула витамин С и едно шишенце витамин А всичкото това го разбъркваш добре в една голяма кутия от крем докато стане абсолютно хомогенно и с тази смес се мажеш отначало само вечер а след 6 месец / когато корема расте по-бързо / може и сутрин и вечер. Иначе има всякакви мазила на Лиерак знам че са супер ама и цените им ги бива така че ще си прецениш но най-добре се мажи защото иначе почти е сигурно че ше се нацепиш / то си е до кожа все пак / ама като можеш по добре е да вземеш мерки....



Тема Re: I as vse se pritesnqvam za kilogramiteнови [re: ani]  
Автор Чeтa ()
Публикувано08.01.03 15:33



Аз съм 21-ва седмица (5м.) и до сега съм качила около 8 кила, 2 от които по време на Коледните и Новогодишните празници. Не знам как, но ще се постарая да не кача още повече от 5-6, що'т не знам как се свалят после



Тема Благодаря!нови [re: lenny]  
АвторBлac (Нерегистриран)
Публикувано08.01.03 15:45



Урааааааааааа.Благодаря за отговора. Ще го направя!Само тоя вит. А ме притеснява. не се ли всмуква през кожата? Маи лекарят ми ме предупреди да внимавам и да чета кое какво, че бил опасен през жреме на бременност.Иначе сум на мнение , че бурканиците са по-ефикасни от скъпите мазила. Не че ниама да дам пари за нещо ако се налойи ама за такива неща НЕ ДАВАМ.
ще се възползвам!



Тема Re: I as vse se pritesnqvam za kilogramiteнови [re: Чeтa]  
Автор _Valia_ ()
Публикувано08.01.03 15:51



W 12 sedmica sym. Mesecyt tochno predi da zabremeneq i az ne znaq kak (mozhe bi ot raznite hormonalni hapcheta) kachih 10 kila, a sled towa oshte 5, ta sega sym... (sram ne sram) 94!!!. Towa e dwojno na nqkoj ot was... Strah me e ot dieti... da ne naprawq nqkoq belq na bebeto, ama s mnogoto kilogrami mozhe kato ednoto nishto da naprawq belq i na men i na nego :(((

Kakwo da prawq? Na sywet ot lekarkata si ne moga da razchitam... :(((( Razchitam na was... HELP!!!



Тема Suvet za mazaneнови [re: Vlas]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано08.01.03 16:22



Zdraveite otnovo.
As li4no se maja prez den-dva s edin specialen krem protiv strii na VICHY.
No vsi4ko si e do koja.Sestra mi naprimer ne se e mazala s ni6to i prez dvete bremennosti i sega nqma nito edin beleg i prili4a na momi4ence,koeto ne e rajdalo.
Blagorodno i zavijdam.:))))



Тема Re: I as vse se pritesnqvam za kilogramiteнови [re: _Valia_]  
АвторЧeтa (Нерегистриран)
Публикувано08.01.03 16:23



Ами да ти кажа честно, не знам. Аз не се ограничавам в яденето, защото просто май нямам воля за това. На всичкото отгоре не се и движа много, защото времето е отврат. По принцип аз съм си доста слаба тръгнах от 170см/51кг. До сега не ми се е налагало да спазвам някакви диети, ама знам, че като ми се прияде нещо, трябва да ям, иначе полудявам и само за въпросното папане си мисля. А и да си призная в момента се мяткам страшно много на сладко.
Само да не започна да пълнея по-стремглаво, защото ще почина..



Тема Re: I as vse se pritesnqvam za kilogramiteнови [re: Чeтa]  
Автор _Valia_ ()
Публикувано08.01.03 19:04



Ne se pritesnqwaj, ot towa ne se pochiwa, samo e malko tromawo i shishkawo i ot wyn i ot wytre :))) Wyw wsichki sluchaj, opitite za udyrzhane na polozhenieto prodylzhawat!!! Uspeh!



Тема Re: I as vse se pritesnqvam za kilogramiteнови [re: ani]  
АвторMilenaV (Нерегистриран)
Публикувано08.01.03 21:15



Prochetoh niakade che jenite koito sa si slabi kachvat mnogo poveche kato zabremeneiat i saotvetno svaliat mnogo po-lesno sled rajdaneto. Moje i ti da si taka. Catherine Zeta-Jones kachila 20 kila, he-he.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.