Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:38 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Шишетата против колики/на д-р Браун/  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано21.12.02 17:20



Имам поръчение от Иле_Пиле да ви попитам дали някоя от вас има впечатления от шишетата против колики. Тя специално се интересува от тези на д-р Браун. Но аз съм чувала, че има такива на Линдам, също и на Авент.
Наистина ли помагат в борбата срещу коликите и ефекта им такъв ли е какъвто го изкарват по рекламите или е преувеличен ?



Тема Re: Шишетата против колики/на д-р Браун/нови [re: dodo_dodo]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано21.12.02 18:35



Радвам се че мога да помогна!Веднага на вьпроса;
-имам антиколично шише на NUK-то е на сьщия принцип като на Авент-има клапа,която на теория трябва да пречи на вьздуха да влиза-не е сьвсем така.Наистина има ефект,но не чак колкото дават по рекламите!
-виж шишетата на DR.Brown-са страшни!гласувам с две рьце за тях.Аз си взех комлект от две-те са големи,по 250мл.Те вече наистина пречат да влеза вьздух.Те са на сьвсем различен принцип-имат вьрешна система от трьбички и клапани и се вижда как млякото нито се пени ,нито влизат мехурчета,когато бебето пие!Продават се и сьс специална малка четчица за миене на трьбичката,която е вьтре в шишето!
По принцип никое шише не може сьвсем да премахне коликите,защото те се дьлжат на комбинация от причини,но могат ДОСТА да ги намалят!



Тема Re: Шишетата против колики/на д-р Браун/нови [re: golden]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано21.12.02 18:53



А знаеш ли каква е разликата между видовете шишета на д-р Браун?
Значи имало два вида - едните били по тумбести, а другите по-продълговати. И двата вида по принцип са с една и също система от маркучета, но имало разлика в бибите. Били различни!



Тема Re: Шишетата против колики/на д-р Браун/нови [re: dodo_dodo]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано21.12.02 19:11



не знам-моето трябва да е от по-продьлговатите:250 мл,отстрани е леко прищипнато,така че да може да се хваща,на самата биба отстрани има леко извити улейчета!



Тема Re: Шишетата против колики/на д-р Браун/нови [re: dodo_dodo]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано21.12.02 19:25



Моя позната ползваше шишетата на доктор Браун, но не беше доволна. Аз ползвам шишетата на Авент и ги намирам за много рационални. Но не мисля, че което и да е шише ще премахне коликите . За тях аз препоръчвам лекарството Инфакол.



Тема Re: Шишетата против колики/на д-р Браун/нови [re: пипи]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано21.12.02 19:42



А какво е това лекарство ?
Аз знам само за капките - Саб Симплекс и Бейби Нос, но това не съм го чувала



Тема Re: Шишетата против колики/на д-р Браун/нови [re: dodo_dodo]  
Автор пипи (вироглава)
Публикувано21.12.02 19:46



Има го само в Англия и е с цена 3,19 лири. Великолепно е. Ние се измъчихме със Саб и след първия прием на Инфакол проблемите ни спряха.

Всичко което не те убива, те прави по-силна!


Тема Re: Шишетата против колики/на д-р Браун/нови [re: пипи]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано21.12.02 19:49



А как си го достави ?
Има ли някакъв начин ?



Тема Re: Шишетата против колики/на д-р Браун/нови [re: dodo_dodo]  
Авторeat (Нерегистриран)
Публикувано21.12.02 23:26



Аз използвах за моята дъщеричка шишетата на д-р Браун и съм много доволна!
Разликата в двата вида (тумбесто и обикновено) е само в тяхната вместимост - тумбестите са с по-голям обем. Единствено от тях имаше ефект срещу коликите, които ни мъчеха. Ползвахме в началото (преди да купим шишетата) и капките Саб симплекс, но нямаше почти никакъв резултат.




Тема Re: Шишетата против колики/на д-р Браун/нови [re: dodo_dodo]  
Автор dembi (J.lo)
Публикувано21.12.02 23:29



Pri nas tezi kapki(Sab ...) ne pomognaha,a naprotiv,otejniha polojenieto.Valio imashe strahotni koliki do 4 mesec .Pomagashe mu nai mnogo zatopliane na koremcheto.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.