Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:21 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 3 santimetra....  
Авторevva (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 05:57



imam razkritie 3 sm.,a kontraktciite ne sa mi zapo4nali oshte,biax na pregled v ponedelniktogava mi izte4e i "zapushalkata" i ot togava nishto ne se slu4va!!!mnogo shte mi bade polezno kompetentno mnenie po tozi vapros molia ako niakoi ima ideia neka mi otgovori....ina4e sam v 37 sedmitca v momenta niamax internet izvestno vreme ,no smiatam da navaksamblagodaria predvaritelno



Тема Re: 3 santimetra....нови [re: evva]  
АвторTheo (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 06:59



Разкрите и изтичане на "запушалката" по това време на бременността изисква особено внимание от твоя страна. Състоянието ти трябва да се следи в динамика от Акушер-Гинеколог. От тебе се изисква пълен покой и никакви тежки физически усилия.

Тео



Тема Re: 3 santimetra....нови [re: evva]  
Автор dara (osobena)
Публикувано05.12.02 09:32



Аз ходих с разкритие 4 см. почти две седмици. Но през тези две седмици няма и ден, в който да не съм се срещала с гинеколога си. В крайна сметка родих в осмия месец, но при мен бременноста беше патологична. Казваха ми, както ти е казал Тео да лежа и да се пазя, но при мен и това не се получи. Имах друго дете на няма и две години, което беше в болница по това време и търчах като ненормална. И въпреки всичко изкарах две седмици така. Та мисълта ми е, че трябва да те наблюдава лекарят ти редовно и да се пазиш колкото се може повече от натоварвания. Тогава би трябвало да няма проблем.

Ние не знаем какво е самотата
И докъде се простира тя...



Тема Re: 3 santimetra....нови [re: evva]  
Автор mammy6 (новак)
Публикувано05.12.02 09:44



ама ти какво правиш още във вас???? бягай в болницата бързо- с паднала запушалка и 3 см разкритие можеше да си родила вече!
непременно отиди поне да те види лекар !




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.