Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ами аз затованови [re: arrows]  
Автор bejb (едно такова...)
Публикувано26.11.02 10:12



си купувам дрехи дето не трябва да се гладят:)
Дънки, панталони и блузи от материи дето не се мачкат:) А бельото никога пък няма да седна да го гладя. Може би съм така оптимистично настроена, щото съм нямала проблеми от това де.
Веднъж направих една грешка - да пусна и сушилнята, защото ми трябваха спешно дънките, при което след това имах чувството, че ще гладя до края на живота си. И дори не беше на пълно изсушаване, ама... От тогава - никаква сушилня:) Но сега през зимата много трудно съхнат дрехите и си мисля, дали да не пробвам пак ама на още по-слабо.
Честно казано изобщо не използвам тази функция на пералнята, а като я избирах, много исках да има и сушилня.

Пропуснах да кажа, че мъжа ми сам си глади дрехите... /горкия/...
Е, понякога като имам излишно време може да му изгладя, нещо смачкано, но и той вече е станал фен на немачкаемите материи:)) Кво да прави милия:) При такава ужасна съпруга!

Редактирано от bejb на 26.11.02 10:18.



Тема Re: ами аз затованови [re: bejb]  
Автор Пaлмиpa (романтична)
Публикувано26.11.02 11:08



Пък аз всичко пускам задължително на сушилня, иначе то няма да има изсъхване сигурно една седмица....
обаче имам чувството , че се свиват дрехите от нея, не съм сигурна, но защо калъфките на завивките ми стават все по-малки тогава?

И той разбра колко хубаво е било тогава, когато е било толкова лошо...


Тема Re: За гладенето и пранетонови [re: Пaлмиpa]  
Автор vimares (непознат)
Публикувано26.11.02 15:58



Аз гладих дъщеря си до към 3-ти - 4-ти месец, а сина си до 2-3-ти. Пера на 40 градуса и всичко се изпира доста добре, с малки изключения. Купувам, обаче, скъп прах: Персил (ббебешки, гранулиран) или един Израелски - не помня марката. Считам, че си струва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.