Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: защо имашнови [re: Shanya]  
Автор Nevena (приземих се)
Публикувано21.11.02 01:03



dulga istoria. kudeto me operiraha, ne mi izvadiha koncite i kazaha GPto da gi vadi. Tia ne pojela, tvurdeiki, che shte se raztvoriat i da pitam kudeto sum operirana. Kontsi sturchaha 6 mesetsa sled sectioto i bavno se pokriha s koja no umiram ot bolki. V kraishtata, kudeto ne se vijdaha konci e normalno i ne me boli.Tam sa zabravili kak sa me shili, a dokumentite sa zagubeni. Tazi sedmitsa hodih na ginekolog, koito kaza, che edinstveno operacia me opravia i dnes doide pismoto s data za 29 tozi mesets. Poneje shte putuvam, predpochitam v BG, makar i da e plateno. Placheh i se moleh za chas i nakraia pediatura na Sashko me prati pri ginekolog.



Тема ужас!нови [re: Nevena]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано21.11.02 01:51



дано по-бързо те оправят, че е срамота година почти след операцията така да те боли
На мен ми остана още един малък белег (от левкопласта на марлята). Не знам защо така зверски ме бяха превързали, но после като ми махнаха левкопласта ми останаха малки ранички, а в последствие и белези.
Непременно си потърси мас на Вишневски - на мен страшно ми помогна за раната след операцията. Знам, че е много популярана сред хирурзите в БГ, но не си спомням, кой от родата го намери и достави тогава.



Тема Re:нови [re: Nevena]  
Автор DeboraМодератор (без титла)
Публикувано21.11.02 07:35



Неприятна история! Дано всичко мине бързо и безболезнено в БГ.
(ясно, че ще пострада сметката на мъж ти)



Тема Re: Пластична хирургия!нови [re: пипи]  
Автор ET (Defender)
Публикувано21.11.02 13:29



не знам как точно - по-важно е разбиването, защото докторът каза, че точно подкожните били най-подли - отколкото количеството на източеното - след операцията лесно сваляш - а самата операция представлява едно голямо ръчкане с иглите......
колкото до отслабването - човекът се влюби в една девойка и спря да яде - само от време на време нещо дребно в устата, колкото да не загине и толкова, със сигурност не е взимал препарати и със сигурност не спортуваше..... мен ме интересува някой ако е взимал нещо, да каже работи ли, че така не ми се стои гладна.... а и в категорията влюбена отдавна не пoпадам :-)

Парадокс воспитания в том, что хорошо поддаются воспитанию те, которые не нуждаются в воспитании.


Тема Re: Пластична хирургия!нови [re: *Rumi]  
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано21.11.02 21:12



Бях чела, че ако след липосукция напълнееш отново на местата на липосукцията не се натрупват сланинки, а само наоколо и така тялото изглежда все едно и на кратери. Така ли е?



Тема Re: Пластична хирургия!нови [re: Nevena]  
Автор пипи (вироглава)
Публикувано21.11.02 21:50



Аз съм гледала снимки на жени след липоскулптура. Нямаше особенна разлика между това , което са били, и това което се е получило след манипулацията. От Сердев съм чула/ по тв/, че това наистина е доста по- щадящо от липосукцията. И че той е единствения в БГ, който я практикува.
При липоскулптурата свалят ли се килограми по време на самата манипулация и знаеш ли какви са цените.

Всичко което не те убива, те прави по-силна!


Тема Re: Пластична хирургия!нови [re: *Rumi]  
Автор пипи (вироглава)
Публикувано21.11.02 21:53



На колко голяма площ направи липосукция? И вярно ли е това, че след ново пълнеене, се става на кратери, както каза Самсара?

Всичко което не те убива, те прави по-силна!

Редактирано от пипи на 21.11.02 22:13.



Тема Re: Пластична хирургия!нови [re: Nevena]  
Автор пипи (вироглава)
Публикувано21.11.02 22:16



За какъв период след липосукцията отслабнаха?

Всичко което не те убива, те прави по-силна!


Тема Re: Пластична хирургия!нови [re: ET]  
Автор arrows (оранжева)
Публикувано22.11.02 00:19





...с оранжевите майки с оранжеви дечица,оранжеви китари-оранжево звънят...


Тема Re: Пластична хирургия!нови [re: ET]  
Автор пипи (вироглава)
Публикувано23.11.02 01:06



Аз съм виждала на живо такава операция. На една дама явно и оправяха двойната брадичка. Беше обаче с пълна упойка и наистина изглеждаше доста страшничко.А там където вкарват иглите вероятно остават белези по кожата. Самите игли са с диаметър около 1 см. Твоя приятел каза ли, че го е боляло по време на липосукцията?

Всичко което не те убива, те прави по-силна!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.