Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:21 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема botu64e za toplene na 6i6eto s mliakoнови  
Автор sladki64eto (otnesena)
Публикувано18.11.02 02:30



vidiah v katalog, 4e ima takova na AVENT, no e skapi4ko. znae li niakoia ot vas dali niama takiva i na niakoia druga marka i kakvi sa zenite im? ina4e tva mi se vijda mnogo udobno , neka vse pak koito e polzval da dade mnenie po vaprosa .



Тема Re: botu64e za toplene na 6i6eto s mliakoнови [re: sladki64eto]  
Автор Di5 ()
Публикувано18.11.02 02:59



Ami moga da ti kaja kude v BG biah vidiala predi 10 mesetza takuv ured za pritopliane na shishetata s mliako. V Techno market v Drujba 1. Struvashe niakude mejdu 20 i 30 lv. ne si spomniam tochno. Ne si spomniam i na koia firma beshe.
Az imam na GERBER neshto kato elektricheska chantichka za shisheto koiato se vkluchva v kolata, kogato sme na put i stoplia mliakoto, no nikoga ne sum ia polzvala. V kushti go pritopliam v mikrovulnovata, a navun v koiato i kafeteria da vlezesh nikude ne otkazvat da ti stopliat mliakoto v mikrovulnovata.



Тема Re: botu64e za toplene na 6i6eto s mliakoнови [re: sladki64eto]  
Автор Nevena (приземих се)
Публикувано18.11.02 03:35



Ako e tova ot stiropor za zadurjane na mliakoto toplo ili studeno, ne si struva. Na mene mi podariha 4! takiva i ednoto go izpolzuvah tochno 2 puti. otdavna zaminaha v blagotvoritelniya magazin. Osven tova toploto mliako e idealna sreda za bakterii. Az izlizam vinagi sus studeno i go toplia v niakoe kafe.



Тема Re: botu64e za toplene na 6i6eto s mliakoнови [re: Nevena]  
Автор Di5 ()
Публикувано18.11.02 04:46



Mislia che stava vupros za elektroured, a ne za podobie na termos. I na men mi podariha bebeshki termos i niakolko puti sum nosila v nego topla voda kogato sme izlizali i edinichni paketcheta formula i sum si ia pravila kogato doide vreme za hranene. Taka beshe i kogato putuvahme do USA. Ama posle vidiah che nasitina po udobno e da nosish shisheto s prigotvenoto mliako i da go stoplish v niakoe kafe.



Тема Re: botu64e za toplene na 6i6eto s mliakoнови [re: sladki64eto]  
Автор Пaлмиpa (романтична)
Публикувано18.11.02 10:44



Моето е на Авент и съм много доволна. Незнам колко струва в България. Но определено си заслужава парите, аз поне много го ползвам.
Но вероятно има и други марки.

И той разбра колко хубаво е било тогава, когато е било толкова лошо...


Тема Re: botu64e za toplene na 6i6eto s mliako [re: sladki64eto]  
Автор Mamma ()
Публикувано18.11.02 12:44



Аз имам такова ботушче - марката е Petra. Наистина е голямо удобство и съм много съм доволна. Не съм престанала да го експлоатирам, само че аз го използвам повече за стопляне на пюретата - малките бурканчета се събират идеално вътре.
Преди 1 година въпросното "ботушче" струваше 45 лв. и го купих от магазин "Наш дом" на бул. Мадрид.

Животът е такъв, какъвто си го направиш!


Тема Re: botu64e za toplene na 6i6eto s mliakoнови [re: sladki64eto]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано18.11.02 21:31



Аз ползвам подгревател марка "Филипс" . Купих го от "Малечко". Цената е 82лв, а на "Авент" е около 90лв. Мисля , че са чудесни и двата модела, но все пак бих ти препоръчала "Филипс" по следните причини.
1. Има едногодишна гаранция.
2. Има приставка за кола. Можеш да подгрееш млякото в движение.
В Техномаркет има подгреватели с цена около 35лв. Не са маркови и нямат гаранция. Най - важното е обаче, че са значително по тесни от моделите на "Филипс" и " Авент" и например шишетата на Д-р Браун не се побират вътре. Аз все пак съм привърженик на английската поговорка - Не съм толкова богат , че да си купувам евтини неща.
Освен това искам да кажа , че доста статии съм прочела за вредата от микровълновата печка. Съвета ми към майките е да не подгряват бебешки храни в тях. А на бъдещите майки да не стоят в помещение където работи микровълнова печка.




Тема Re: botu64e za toplene na 6i6eto s mliakoнови [re: sladki64eto]  
Автор sladki64eto (otnesena)
Публикувано19.11.02 02:28



da, to4no za elektri4ekia ured imah predvid . blagodaria vi mnogo za preporakite, ve4e se orientirah v izbora si




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.