Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема КРАДЛА!!!нови  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 22:08



Сега пък заслужавам да ме похвалите:))Хич не му е тук мястото, но не мога да се стърпя и да не ви разкажа.
Наех акушерката от АГ кабинета в който си проследявах бременността, да ми помага за гледането на бебка. Нейната помощ се изразяваше да идва по два часа на ден вечер при къпането на бебето и да глади дрешките му. Идва 9 дена месец юни и 22 дена месец юли. Бях и дала 200лв назаем още месец май, за които се разбрахме, че няма да ми ги връща, а ще си ги отработи. Нооооооо "дамата" реши, че това са ужасно малко пари за титаничният й труд. Успя да открадне над 1000лв през това време от къщи. Аз все се съмнявах , че може и да съм забравила нещо и да съм похарчила, но тя стана толкова нагла , че открадна 320$ накуп.
И тогава реших, че ще я пипна на всяка цена. Монтирах камери в датчицита на СОТ и я снимах. Беше потресаваща гледка. Едно сладко малко котенце, което тършува из цялата къща. Отваря шкафове , гардароби, чете писма, рови из албуми със снимки. Чете документи , рови в бельото, вдига кувертюрата на спалнята ................. . Последният път беше на 05.11 . Аз излязох и тя хукна към печката. Хапна на бързо един шницел и се спусна към чантите ми. С какъв невероятин финес отвори протмонето и зарови из преградките. Личеше си че го познава отлично. Взе си 10% от съдържанието му и си го пъхна в нейното протмоне. После се разходи ,за да провери дали има някъде нещо ново. Ходи до тоалетната и не си изми ръцете, а направо влезе при бебка и тръгна да я преобува Тогава не издържах и влязох. Забравих да ви кажа че през цялото време освен че я записвах я й наблюдавах на монитор.
Бях направила предварително опис на банкнотите в протмонето си. Накратко попитах я дали не си е взела нещо и я накарах да си отвори нейното протмоне. Намерихме разбира се описаните банкноти и знаете ли какво каза
ЦИТИРАМ:
КРЪСТ БОЖИЙ В ЕДИНСТВЕНОТО МИ ДЕТЕ
КЪЛНА СЕ , ЧЕ НЕ СЪМ
От тук нататък екшъна беше невероятен.
Няма да доразказвам.
Как ви се струва?



Тема Re: Otvratitelno!нови [re: пипи]  
Автор arrows (оранжева)
Публикувано08.11.02 22:12



I kakvo stana sled tova?

...с оранжевите майки с оранжеви дечица,оранжеви китари-оранжево звънят...


Тема Re: КРАДЛА!!!нови [re: пипи]  
Авторile_pile (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 22:17



Не мога да повярвам на очите си! Как е вазможно да има такива нагли хора,боже та тя е направо за затвора! Или не по добре я товари в багажника и я изхвърли някаде! Не мога да повярвам...



Тема Re: КРАДЛА!!!нови [re: пипи]  
Автор ProBily (:-))
Публикувано08.11.02 22:17



Невероятно е, че има такива безочливи хора...да краде от майка...да се кълне в детето си...това са много пари...дано да успееш да си ги върнеш..как не си я усетила по-рано?



Тема Re: Otvratitelno!нови [re: arrows]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 22:18



Ххехе, ми май ще я пусна по телевизията, та да я видят всички:)))



Тема Re:нови [re: пипи]  
Автор arrows (оранжева)
Публикувано08.11.02 22:53



Dobre zamisleno.

Az ako biah na tvoe miasto, takav boi shtiah da i hvarlia...

...с оранжевите майки с оранжеви дечица,оранжеви китари-оранжево звънят...


Тема Re:Чудя се далинови [re: arrows]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 23:05



да не тиражирам касетата и да я раздам в поликлиниката където работи. А има ли някоя юристка сред нас , която да поясни въпроса от правна гледна точка. Тази гадина може ли да се измъкне?И аз нося ли отговорност за това, съм я снимала без нейно съгласие?



Тема Re: КРАДЛА!!!нови [re: ProBily]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 23:07



Усетих ,но нямаше как да го докажа. А сега................... гледам вече сто пъти записите:))))



Тема Re:Чудя се далинови [re: пипи]  
Автор arrows (оранжева)
Публикувано08.11.02 23:10



Predpolagam,che ne nosish otgovornost,che si ia snimala bez neino znanie.(tia ako znaeshe -niamashe da go napravi).To si e tvoiata kashta tova i shte si pravish kakvoto iskash v neia.Pone tova e meoeto mnenie de.Samo,che az sam dosta daleko ot vsiakakvi pravni vaprosi.

...с оранжевите майки с оранжеви дечица,оранжеви китари-оранжево звънят...


Тема Re: КРАДЛА!!!нови [re: пипи]  
Автор ProBily (:-))
Публикувано08.11.02 23:23



Миналата година приеха някакъв закон свързан с това...ама само знам за него от телевизията и не знам конкретно за какво става въпрос...ако го намериш хвърли му едно око предварително. По принцип имаш доказателства, които ще ти послужат пред полицията...ама колко време ще отнеме да я осъдят...по-добре първо направи това, а после и нанеси моралното наказание.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.