Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ох,нови [re: ET]  
Автор eливko (бившата Силва)
Публикувано04.11.02 12:16



това ми напомни, че аз сънувах, че раждам също едно вече съвсем голямо бебе, когато бях в 5-тия месец. Странното беше, че бебето бе снабдено с ... гуменки /прозрачни/ и първо те се показаха от корема ми. После бебето растеше "не с дни, а с часове" и за няколко месеца вече стана на 5 години и всички му се радваха и аз така и не разбирах как те не съзнават, че това не е нормално... Абе - луда работа, изглежда, всички бременни са особено чувствителни и е нормално да имат подобни сънища.



Тема Re: сънищанови [re: тaти]  
Автор Firebird (***)
Публикувано04.11.02 18:48



Внимавай да не я събудиш. Щото аз така сънувах, че имам киселини - събуждам се - наистина имам киселини!
И си казах - ужас, обикновено едни кошмари сънувам, ами ако се събудя внезапно и видя, че наистина се стреляме с гангстери???
Май всички сънуват кошмари - особено ако съм гледала някой филм, всякакви ужасии сънувам. Я "втора серия" на филма, в която срелят и по мен, я някоя друга глупост - примерно откривам доказателства, че мой приятел е сериен убиец на деца по особено жесток начин...
Иначе съм добре ...



Тема Re: сънищанови [re: Пaлмиpa]  
Авторmomichence (Нерегистриран)
Публикувано05.11.02 10:48



A puk az sunuvah predi edna sedmica che sum sednala na terasata i sum izvadila bebeto i sum ia polojila na korema i gurdite si. A tia vse protiaga ruchichki kum liavata mi gurda se opitva da se pridurpa na gore za da moje da sloji ushe na surceto mi. Az si znaeh che tova shte is uspokoi. Ama beche edna munichka, a az ia biah izvadila za da ia izkupia i sled tova triabvashe pak da ia pribera v korema na toplo da si raste. Sega idva gadnichkata chast. Za da ia pribera obratno v korema triabvashe da ia glutna. I si misleh - az sega shte ia glutna, trudnichko, no shte se spravia, ami sledvashtia mesec kakvo shte pravia kato stane po goliama, kak shte ia gultam obratno? Ohhhhhhhhhhhh. Tatkoto se pozasmia kato mu kazah ama me izgleda s edin takuv pogled - hem "mnogo te obicham", hem 'lele kakvo stava"?



Тема Re: Нощес сънувах,че...нови [re: тaти]  
Автор arrows (оранжева)
Публикувано05.11.02 18:20



...раждам.Бях в болница,легнах на едно легло,санитарката взе една кука и с нея дръпна бебето,което излезе буквално за 2 секунди.Аз не усетих НИКАКВА болка!...

Събуждам се аз и бързам да разкажа съня си на мъжо,защото сън който е разказан преди 12:00 на обед се сбъдва.Разказах му го аз с явен ентусиазъм (а дано родя толкова лесно и наистина),поглеждам след това часовника и какво беше разочарованието ми,когато видях че е 12:45 след обяд...

...с оранжевите майки с оранжеви дечица,оранжеви китари-оранжево звънят...


Тема Re: Нощес сънувах,че...нови [re: arrows]  
Автор saskja ()
Публикувано05.11.02 19:42



за 2 секунди, без никаква болка , само на сън май ще си остане



Тема Re: Нощес сънувах,че...нови [re: saskja]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано06.11.02 00:56



I az redovno sanuvam,che rajdam bez dori da se usetia i bebeto porastva mnogo barzo.A edin ot nai-chestite mi sanishta e,che bebto nemoje da se nauchi da suche i az izpadam v panika,che shte umre ot glad....



Тема Re:нови [re: saskja]  
Автор arrows (оранжева)
Публикувано06.11.02 01:49



I az taka si mislia...

...с оранжевите майки с оранжеви дечица,оранжеви китари-оранжево звънят...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.