Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ВАРИЦЕЛАААААнови  
Автор [desi] (усмихната)
Публикувано27.09.02 23:38



ААААААААААААААААА, ще подлудея , Аз едвам се успокоих за рубеолата и днеска сина ми се сабуди с 2 пъпки.... аз реших че нещо го е ухапало, ама до вечерта пъпките (го гърдите, дупето и гърба му) са вече поне 50 :( Има много лека температура (37,2) и няма други признаци за болест, а и вече освен в спешното няма къде да го заведа до понеделник... И незнам да го водя ли при положение че няма температури и оплаквани да чакаме с болните, или може да изчакаме с преглед до понеделник ... Ако е добре и пъпките не станат повече де... ако не съм подлудяла да тръгна още след малко към болницата щото май малко ми трябва...

Моля някоя майка виждала варицела дами напише поне така ли изглежда... А може и някаква друга шарка да е знам ли... Рубеола да не е ? Да не се е заразил въпреки че е боледувал ? Ама по описание (пъпките му са с водичка, и като се спукат стават така:

аз реших че е варицела...

ОЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕ , писна ми от шарки вече


Как може всички шарки да са накуп ?




Тема аз карахнови [re: [desi]]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано27.09.02 23:47



варицела като малка и мога да те уверя че беше ужасно- имах висока Т, страшно сърбеше, Пъпките са по-едри от рубеолата (години по-късно карах и нея, та имам спомени)
Не пишеш дали го сърби. Аз мисля че трябв да го водиш на доктор. Моите пъпки приличаха на тази, и бяха много - най-напред имах на корема, после по лицето, в главата - отврат беше.

А явно си имате шаркови вируси в градината - казваха ми че вървят накуп. Като карах рубеолата, гаджето ми тогава се разболя от морбили - оказа се, че той вече е карал рубеола, а аз бях карала морбили (почти бебе) и всеки е пипнал от вирусите това срещу, което няма антитела.

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема при васнови [re: [desi]]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано27.09.02 23:55



що не е задължителна варицелската ваксина?

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема много го сърбинови [re: Shanya]  
Автор [desi] (усмихната)
Публикувано27.09.02 23:56



и едвам го уговарям да не се чеше.... Току що ходих да видя как спи и е топличък и има вече и по лицето пъпки - между косъмчетата на веждите....

Да го будя ли сега да ходим на лекар или да чакаме поне сутринта? То е ясно че ще се ходи на доктор




Тема е не го будинови [re: [desi]]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано27.09.02 23:57



ако е спокоен, но утре припкайте до спешното - дано да ви прегледат бързо като сте със съмнение за шарка...

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: много го сърбинови [re: [desi]]  
Автор Nevena (приземих се)
Публикувано28.09.02 00:02



shtom ima i po vejdite i v okosmenata chast e zarazen s varicella. Mnogo vnimavai, zashtoto v momenta e zarazen i za fetusa, koito moje da se rodi s belezi. Vaksinirai se! Da ne se cheshe che shte ostanat sledi!



Тема Re: при васнови [re: Shanya]  
Автор [desi] (усмихната)
Публикувано28.09.02 00:03



Ами те тука са по желание... нищо не е задължително и сме си с ваксините от БГ .... а и нали сме чужденци и никой нищо не ни разбира на имунизациите... в Градината ми се звериха на документите ама решиха че си имам всичко.




Тема Олелееееенови [re: Nevena]  
Автор [desi] (усмихната)
Публикувано28.09.02 00:06



Аз си мислех че аз като съм карала, няма страшно за бебето ...








Тема Re: Олелееееенови [re: [desi]]  
Автор Nevena (приземих се)
Публикувано28.09.02 00:09



Da, shtom si karala niama strashno. Tia e nai-zaraznata i vsichki sme ya izkarali.



Тема здраве да енови [re: [desi]]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано28.09.02 00:09



поне е малък докато я кара - по-лесно се изживява. Имате ли дежурен лекар утре и от твоята АГ клиника - да питаш след като имаш диагнозата на малкия и от доктор какви рискове може да има и за теб, ако има изобщо.

Ние си бяхме првели имунизационния картон от БГ легализирано и тук ни ги внесоха направо в картона - преписаха датите, но сложиха и допълнителните ваксини- менингит и варицела

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *

Редактирано от Shanya на 28.09.02 00:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.