Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:19 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: НЕ ХОДЕТЕ В "Св. ЛАЗАР"нови [re: Nevena]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано02.09.02 16:59



По-друг начин ще им падне оборота.

Толкова отдавна се появих, май вече си отивам


Тема Re: НЕ ХОДЕТЕ В "Св. ЛАЗАР"нови [re: dodo_dodo]  
Автор Nevena (приземих се)
Публикувано02.09.02 17:05



Ne sum sigurna, zashtoto kakto ti si se izlugala shte ima i drugi. Ako se razduha v mediite, che niamat sterilizator i sa nehaini mnogo poveche hora shte se otkajat i da si misliat za tam. Pasteni tova, koeto napisa tuk i v Moshenik.bg i kudeto ti doide na um.



Тема Re: НЕ ХОДЕТЕ В "Св. ЛАЗАР"нови [re: dodo_dodo]  
Автор River_ (доброжелателна)
Публикувано02.09.02 18:00



Този постинг трябва да го пратиш най-вече в сп.9месеца. Във всеки брой има такива реклами и така го превъзнасят това заведение, че не е чудно, че му се носи репутация на скъпо,но добро заведение. Много майки биха се подлъгали ако четат само списанието. За съжаление силно се съмнявам, че ще отпечатат писмото ти. Но съм твърдо "за" да "популяризираш" опита си с тази клиника, постинга е добра стъпка!!! Дано не им се размине!



Тема Re: НЕ ХОДЕТЕ В "Св. ЛАЗАР"нови [re: Nevena]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано02.09.02 18:45



Дайте идеи за сайтове, където да го пусна ?
А тоя Мошенник нещо не го отваря ?

Толкова отдавна се появих, май вече си отивам


Тема Re: НЕ ХОДЕТЕ В "Св. ЛАЗАР"нови [re: dodo_dodo]  
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано02.09.02 19:08



Още като отидох там преди да родя да огледам не ми хареса държанието на персонала ... явно шестото ми чувство не ме е подвело. Добре, че си написала това, за да не се излъжат момичетата от клуба като теб.



Тема Re: НЕ ХОДЕТЕ В "Св. ЛАЗАР"нови [re: dodo_dodo]  
Авторsissie (Нерегистриран)
Публикувано02.09.02 20:52



koga e stanalo 1050 dolara tam? lele, ami az predi 3-4 meseca hodih da pitam, i beshe 750 dolara (ne che e malko de). kazaha mi che imalo pochti vinagi po 2-3 jeni da rajdat -- ama ne vqrvam, koj e toq ludiq da si pryska parite. kolkoto i da e komfortno..(a to ne e )



Тема Re: НЕ ХОДЕТЕ В "Св. ЛАЗАР"нови [re: dodo_dodo]  
Автор Nevena (приземих се)
Публикувано02.09.02 20:59



http://moshenik.orbitel.bg/



Тема Re: НЕ ХОДЕТЕ В "Св. ЛАЗАР"нови [re: sissie]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано02.09.02 21:26



750 долара е нормалното раждане / какъвто вариант там май не съществува/, секциото е 900 долара. Така поне ми казаха и на мен преди да родя.
След като родих обаче изведнъж се оказа, че е не 900, 1 050. Поставиха ни пред свършен факт!

Толкова отдавна се появих, май вече си отивам


Тема Re: НЕ ХОДЕТЕ В "Св. ЛАЗАР"нови [re: dodo_dodo]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано02.09.02 23:28



Леле, ужас. Чета го тоя постинг от 2 дни и не знам как да реагирам! Адски гадна история и определено го раздухай максимално, че е грехота да се лъжат хората и пари да плащат и да получават това в замяна.
А колкото до изваряване и т.н. В Шейново ми носеха 10, после 20, 30 грама в шише, така че поне си знаеш, че детето го изяжда и това е, ня го дават на друго, макар, че може и да наливат после без изваряване, знае ли човек.
А за хигиената и аз бях голяма маниачка в началото, но пак така ще направя другият път, поне до 6 месеца. И мен ми е мъка сега като олизва улицата и пъха какво ли не в устата си, но пък поне докато е малко и безащитно и без имунитет да си го пазиш.
Всеки луд с номера си, де :)

И dodo_dodo, в списание няма да го публикуват, но в "24 часа" и подобни вестници има подобни рубрики. Та разпрати го навсякъде, цялата история, та дано поне на 1 място излезе, че да им се стъжни на тия безобразници!



Тема Re: НЕ ХОДЕТЕ В "Св. ЛАЗАР"нови [re: Millena]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано02.09.02 23:47



Знаеш ли, от случилото се досега разбрах, че това са изключително дебелокожи персони на които не им пука от нищо.
Освен всичко дотук написано, нещо извън контекста - голям клюкарник. Кой какъв е, коя пациентка как е облечена, с какво кола идва, каква е...
Та мисълта ми беше, че в общи линии хората които могат да си позволят да ползват услугите на това заведение, освен, че имат възможност, се предполага, че имат и някаква власт или положение... А кой какъв е, както написах е тема номер едно сред персонала...
Та те са наясно какви неприятности могат да си имат с някои от пациентите, но това не им пречи, нито пък ги спира да процедират по описаният начин.
Не смятам, че едно орезиляване по медиите ще ги впечатли особено.
На подобен тип екземпляри трябва да им бръкнеш в джоба или по някакъв начин да засегнеш интересите им пряко, за да ги заболи !

Толкова отдавна се появих, май вече си отивам



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.