Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Cvetna Bremennost  
АвторSany_ani (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 22:33



Zdraveite Momicheta,

Bihte li mi kazali po konkretno , kakvi sa simptomite pri cvetna bremennost, vyzmojno li e da prodayljava 4-5 meseca, s normalno techenie 3-4 dni?
Merci predvaritelno za informaciata.
10x..



Тема Re: Cvetna Bremennostнови [re: Sany_ani]  
Автор Nevena (приземих се)
Публикувано09.08.02 02:00



Niama simptomi osven ugolemiavane na korema, poniakoga gurdite v nachaloto, no ako se ugolemiavat predi menzis niama da zabelejish, pri mene pone beshe taka. Razbrah sluchaino v 18 sedmitsa, daje i pola na bebeto mi kazaha, hodih na ginekolog da mi predpishe hapcheta i toi ustanovi ugolemena matka. Kato rajdah sreshnah jena, na koiato i se e gadelo, no poneje si e imala menstruatsia ne e podozirala. Ako se sumniavash otidi na lekar zashtoto simptomite pri vseki sa razlichni.



Тема Re: Cvetna Bremennostнови [re: Sany_ani]  
Автор ивaнa (майче-зайче)
Публикувано09.08.02 10:22



лелее, ама как така 4-5 месеца имаш подозрения и досега не си направила тест или не си отишла на доктор?!
аз каквато съм шантава да съм преобърнала земята... като си спомня само колко неща ми се случиха през първите пет месеца на бременността, а ти още дори не си сигурна... освен това цветната бременност си е рискова!



Тема Re: Cvetna Bremennostнови [re: Sany_ani]  
Автор Vache ()
Публикувано09.08.02 10:45



Зависи какво разбираш под нормално течение... Ако кръвта е тъмно червена и има съсиреци (т.е. лигавицата на матката се излющва) не би следвало да си бременна. Обаче ако кръвта е светлочервена и течението е оскъдно, това си е направо рисково. Направи си тест за бременност и иди на гинеколог, ако смяташ че нещо не е наред.
Поздрави!
Vache



Тема Re: Cvetna Bremennostнови [re: Sany_ani]  
АвторBezhy (Нерегистриран)
Публикувано10.08.02 01:49



Zdrasti

Ne se shashkaj mnogo, no momichetata sa pravi za testa i ginekologa. No inache ne e bolka za umirane - majka mi e bila s cvetna bremennost kogato me e nosila men - razbrala e v 4 mesec, kogato bebeto e zapochnalo da rita v korema i. No inache bremennostta i e preminala mnogo leko - kato izkliuchim cvetnoto. Daze e imala i mnogo leko razdane :). Samo ne se plashi i uspeh pri doktora :)

Pozdravi ot bydeshta majka
Chao




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.