Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ще навреди ли на бъдещото бебе  
Авторlna (Нерегистриран)
Публикувано25.07.02 08:53



Има ли нещо такова, че със секса трябва да се внимава в първите три месеца? Или може би в последните е по-опасно, или въобще кажете ми ограничавате ли се. Извинявайте, че ви питам за това, но толкова се страхувам да не сбъркам нещо.



Тема Re: Ще навреди ли на бъдещото бебенови [re: lna]  
Автор БOГИ ((без)умна)
Публикувано25.07.02 09:01



Ако бременността ти е нормална, няма никакви проблеми да водиш нормален сексуален живот, но да бъдеш по-внимателна все пак.
Аз самата не съм се притеснявала от секса, но лекарката ми ми наложи по-ограничен режим, защото бебчето се оказа много ниско, имам болки и други такива неща, а и не съм на 20 години, та затова сега я караме по-спокойно, но въпреки това не сме се отказали от секса.

Консултирай се с гинеколога си и сама прецени.

Впрочем, има доста материали и в нета по този въпрос, но не мога да ти пусна линк, защото не ги помя. Потърси из клуба подобни теми, аз оттук си вземах информацията с линкове и изчетох доста неща.

Честито и успех!!!!!!!

Все някога ставаш пълнолетен.........


Тема Не сме се ограничавалинови [re: lna]  
Автор Smile. (през зъби)
Публикувано25.07.02 09:22



до последно.
При ървата бременност бях подкарала 8-мия месец като попитах трябва ли да се спре секса и акушерката ме изгледа, сякап й казах, че ще имам тризнаци. За нея (от старата школа) секса по време на цялата бременност е забранен за всеки случай.
Пък аз да си призная - тогава най ми се...услаждаше Ми тъй де - нито се стараеш да правиш бебе, нито се празиш да не направиш (белята вече е налице хихи) и чувството, че е малко позабранено (уж) ти наливат нови изживявания. А и позите се попроменят и има доста смешни ситуации.
Казват, че при оргазъма се получават контракции и ако не е закрепено добре бебето през първите месеци - може да падне. На което и двата пъти съм отговаряла, че то ако не е закрепено добре - така или инае ще падне. В 9-тия пък можело да родиш преждевременно. Даже като ми беше писнало да съм бременна пробвах един съвет за започване на раждането - горещ душ, здрав секс и пак горещ душ. Е, при мен не проработи.
Друго нещо е, ако имаш някакви проблеми. Или пък мъжа ти има някакви предразсъдаци. Моя колега (малко цапнат в устата си пада) твърдеше, че когато правели секс с бременната му жена бебето често му ритало топките. По-голяма измислица не бях чувала!



Тема Re: Не сме се ограничавалинови [re: Smile.]  
Автор БOГИ ((без)умна)
Публикувано25.07.02 09:32



Това с оргазма не го знаех, мислех, че само се "травмира" допълнително матката, както каза моята лекарка. Ама ако е до оргазма, да го спра съвсем, защото особено сега.........знаеш как е.....неподозирани удоволствия изпитвам
Е, това просто не трябваше да го чета, сега и за него ще мисля............

Все някога ставаш пълнолетен.........


Тема Re: Не сме се ограничавалинови [re: БOГИ]  
АвторSve (Нерегистриран)
Публикувано25.07.02 15:11



На мен доктора ми забрани да правя секс първия месец-месец и половина, за да не загубя бебето (и аз незнам защо, по принцип нямам никакви усложнения с бременността). Сега обаче вече може и всичко си е О.К. С позите наистина е малко смешно. А чували ли сте вица за бъдещия татко, който по време на секс казал на бременната си в 9 мес. жена:"Обърни се ... не така, така... още се обърни...сега се завърти...още малко...е, най-накрая му намерих дупенцето..." Гадост, а?



Тема Добре де, оргазма.....нови [re: Sve]  
Автор V. (бубче)
Публикувано26.07.02 13:52



Чела съм, че в ранна бременност оргазма бил препоръчителен, дори желателен, заради кръвоналиването в матката. Нали при оргазма се влива повече кръв в половите органи и в матката. А за бебето е полезно, защото това го закрепвало, от хранителната стойност на кръвта де...
Аз също се притеснявам да не получавам оргазъм след овулация, когато чакам, та да не би да не се имплантира, и това като го прочетох се поуспокоих, ама пак ме е шубе и се пазя.
това дали е вярно, как мислите???

Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема Глей сеганови [re: V.]  
Автор Smile.Модератор (винаги)
Публикувано26.07.02 14:46



Целта на оплодената яйцеклетка е да се имплантира. Това е като тумора - прави, струва, но гледа да се захване. Представи си го като паяк с много пипала - все едно ще се закачи и после отлепяне няма.
Яко на едно бебе не му е писано да е бебе - от какво ли не ще изпадне, а не само от оргазъма. Колкото и да е жестоко - природата си знае работата и ликвидира "дефектните" материали.



Тема Re: Глей сеганови [re: Smile.]  
Авторlna (Нерегистриран)
Публикувано27.07.02 16:09



Ами аз досега правих кросове от по 3 км дали мога да продължавам през първия месец или не как мислите?



Тема Re: Глей сеганови [re: lna]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано27.07.02 17:28



Ami krosove i po 3 km,neznam dali e preporachitelno...Namali malko raztoianieto ili pravi jogging,a ne tichai.Po prinzip ne se ogranichava sportuvaneto,no tova go opredelia lekar.As bix te posavetvala da namalish tempoto...



Тема Абе я си почивай!нови [re: lna]  
Автор Smile.Модератор (винаги)
Публикувано29.07.02 10:42



Събирай сили за след раждането. Ше ти трябват, ей!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.