Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ужасена съмнови  
Авторkpъшkaчka (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 09:38



В средата на 6 месец съм и съм качила 10кг., това не е ли ужасно много? Колко да очаквам до раждането , че ще кача? Моля дайте съвет, идея какво да правя.



Тема Кое му е многото?нови [re: kpъшkaчka]  
Автор Smile. (през зъби)
Публикувано24.07.02 09:48



Чувала съм за рекорди от по 30кг.
Е, можеш да наблягаш повече на плодовете, ама в никакъв случай не се ограничавай от към нещо, което ти се яде. Ако можеш да минеш без сладко - добре, ако не можеш - не е болка за умиране.
Аз лично не съм се ограничавала, ама то е защото до 4-ти месец свалях по 10-тина килограма и после си ги качвах. Това май е по-лошия вариант. После обаче като кърмех - ела да видиш! - 10кг, че и отгоре.
Шъ ги свалиш. Пък ако не - к'во значение има колко килограма си - всички отиваме на едно и също място един ден



Тема Re: Кое му е многото?нови [re: Smile.]  
Авторkpъшkaчka (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 09:52



Какво искаш да кажеш 30кг. до 6 месец ли? Е ако е така то аз съм една слабичка фиданка



Тема Ееее, чааак пък!нови [re: kpъшkaчka]  
Автор Smile. (през зъби)
Публикувано24.07.02 09:56



#0кг на финала на бременността. Ама ти за 3 месеца едва ли ще счупиш рекорда



Тема Re: Кое му е многото?нови [re: kpъшkaчka]  
Автор dara (osobena)
Публикувано24.07.02 09:58



А бе до 6-тия не знам дали бяха, ама до края си качих 30 кила като едното нищо. И доколкото си спомням в деветия почти нищо не качих. Това с първото дете. С второто хич и не се интересувах какво и кога качвам. И с двете бременности не съм се претрепвала от ядене. Ама изобщо! А в последните месеци (бяха юни-юли-август) почти не ядях. После си ги свалих от раз.
Та ти с твоите 10 къде си тръгнала. Не фиданка, ами топлийка си, ще знаеш.


Ние не знаем какво е самотата
И докъде се простира тя...


Тема Re: ужасена съмнови [re: kpъшkaчka]  
Автор БOГИ ((без)умна)
Публикувано24.07.02 10:09



Аз славно навлизам в четвъртия, обаче вече съм 4 отгоре, а стартирах с 11 излишни, така че какво да ти кажа, айде да не се мерим, щото мъжът ми ми пее вече втори месец някаква песничка от филма "слонът, моят приятел"
Впрочем, рекордът, за който аз съм чувала е от 55 до 130!!!!!!!????? С близнаци и с лежане за задържане, ама жената сега си е пак 55, обаче да не ти говоря как й изглеждат краката..........тези вени са ужас, а коремчето й е........
По-добре се ограничи до 30 килограма, моята приятелка от 50 стана 82, а сега си е пак супер гадже, даже бюстът й се прибра. А тя, впрочем, в седмия месец беше в чужбина и за 20 дена качи 8 кг., а като отиде на консултацията, там се опитали да я набият заради това, а тя отвърна на тази агресия с още 10 и още...........

Все някога ставаш пълнолетен.........


Тема Re: ужасена съмнови [re: kpъшkaчka]  
Авторval (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 10:31



az sushto kachih 30kg do kraia na bremennosta
i sega 5 meseca po-kusno vse oshte si imam okolo 10tina za smukvane
v moia sluchai stava mnogo bavno
ostanalite 20 se mahnaha izvednuj a tia si sediat, nezavisimo che ot 2 meseca hodia na fitnes 3 puti v sedmicata
ta veroiatno e po-dobre da vnimavash s hraneneto, zashtoto povecheto kilogrami se kachvat v 7mi i 8mi mesec



Тема Re: ужасена съмнови [re: kpъшkaчka]  
Автор Lolita (siaina)
Публикувано24.07.02 11:03



Аз пък съм 30та седмица и съм с 15кила отгоре.
Май вече някъде тук се оплаквах, че за месец и половина
успях да кача /незнам как/ 6 кг. и доктора ме направи на трътка
като разбра - после си поплаках доста
Стреснах се и спрях да ям шоколад и тестени работи
от рода на кексове, баници и т.н. в резултат на което от 1мес.
не съм мръднала. Е, позволявам си по една вафличка, но на 2-3дена
веднъж. Но смея да твърдя, че и преди не съм ги яла тея неща в
индустриални количества. Може би наистина, както беше се пошегувала ММ
тея кила си седят някъде скрити и решават да се появят за нула време наведнъж
А чух за жена, качила цели 50кг.



Тема Хихинови [re: Lolita]  
Автор Smile. (през зъби)
Публикувано24.07.02 11:09



Сетих се за моята братовчедка, на която също забраниха да яде сладко, а тя преди косултацията направила огромна торта, за да си похапне катосе върне. Ама като я одрязали на консултацията тя от яд, че не трябва да яде, раздала тортата на съседите и не оставила и едно парченце на съпруга. Какъв драматизъм имаше в гласа му като ми се оплакваше....



Тема az kato sym 1.60m ....нови [re: kpъшkaчka]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 11:31



kak 30 kg !?!?!

az kato sym 1.60m wisoka - nali s tia kologrami shte pochna da se tyrkaliam!!
lele kolko me e strah da ne kacha mnogo, che edwa shte hodia ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.