Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:07 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Спазми!!!  
АвторШoши (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 13:32



Ужасни са! Нощем, докато спя, на подбедрения мускул. Лекарката ми предписа да пия Магнерич (магнезий). Вярно е, че не го пия много редовно, но спазмите не намаляват...
Как се справяте с този проблем?



Тема Re: Спазми!!!нови [re: Шoши]  
Автор MM (lyubopitna)
Публикувано23.07.02 14:07



Ами на мен са ми най-вече в долната част на краката в подбедрените мускули.Много е гадно и досадно но просто гледам да мърдам повече с крака като усетЯ че ще имам спазъм или схващане. Масаж вечерно време преди сън също май-помага. А дори и да не помага е приЯтно така че карам мъжа ми да ме масажира редовно всЯка вечер - нали съм бременна не може да откаже и аз се възползвам максимално от това положение!



Тема Re: Спазми!!!нови [re: MM]  
АвторШoши (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 14:21



Аз пък как не съм се сетила?!!! Гениално! Да знае само какво му се пише от тази вечер!
Абе много находчиви жени има в този клуб, евала!



Тема Ама гледайнови [re: Шoши]  
Автор Smile. (през зъби)
Публикувано23.07.02 15:55



да не е по време на мач. Щото аз веднъж тъй го прекарах - така и така си гледа мача и нищо не прави - поне да ме разтрие. Като приближава голово положение - разтриването се забавя, а като отмине - си връща темпото. И като вкараха един гол и като ми стисна прасеца....к'во да ти разправям



Тема Re: Ама гледайнови [re: Smile.]  
АвторШoши (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 16:02



Е, все пак световното вече свърши, а и мъжът ми не е чак такъв запалянко... Слава богу
Бебчето обаче започна усърдно и редовно да рита точно в началото на световното: някой запалянко ще да е...



Тема а аз си мислех, че съм единственатанови [re: Шoши]  
Автормaka (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 20:17



А аз си мислех, че само аз имам такъв проблем. Откакво се получават тези спазми, знаете ли. При предишната бременност си спомням, че ме мъчеха, обикновено вечер като си легна. А сега е още по-зле. Единственото спасение е здраво ритане, ама мога ли да ритам цяла нощ. Понякога не мога да заспя. Кажете какво препоръчват лекарите - само магнезии или има и други облегчители.



Тема Re: Спазми!!!Има ли?нови [re: Шoши]  
АвторБoли (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 22:30




Едно същество, на което хората са викали "УЧИТЕЛЮ"...е говорило на същите тези хора 50 години....и те са го слушали-50 години.
Как са го слушали-50 години?
С ушите си.
Как са го гледали-50 години- С ОЧИТЕ СИ.
И той - УЧИТЕЛЯ ИМ Е ГОВОРИЛ ЕТО ТАКА:
"Природата не търпи безверници, нито болни, нито глупави"
Кой е лекувал Учителя 50 години?
Своите ученици е лекувал.
Кои "глупаци", е учил ТОЙ да боравят с ума си???
Учениците си.
Кои е учил на вяра този УЧИТЕЛ- толкова години?
УЧЕНИЦИТЕ СИ.

"Природата не търпи безверници, нито болни, нито глупави"
"Ние сме ученици от първия да последния дъх"- тъпо повтарят учениците.
И какво прави природата, като не търпи тези "" безверници, болни, глупави"?
Изпарща ги на Земята, обвива ги с пашкули и дрехи с кръпки и ги показва на самите тях....за да се отвратят от себе си.....
И учениците се радват....подиграват се един на друг...правят си номера и упражнения, по женитби, раждане и умиране....и то за цял живот.
Продължавам с цитата:
"Всички тези хора, тя ги е осъдила на смърт"....и свършвам.
Няма повече какво да пиша сега.....



Тема Re: Спазми!!!нови [re: Шoши]  
Автор Firebird (свободна)
Публикувано24.07.02 13:24



Ima edno mqsto, kydeto muskulyt na praseca se razdelq na dve - to e otzad na kraka, gore-dolu po sredata mejdu kolqno i glezen, tam, deto podbedricata se stesnqva. Moje da se napipa s ryka. Kogato muskulyt se shvane, lek natisk na mqstoto na razdelqne pomaga da se otpusne.
Shvashtaneto chesto e ot ohlajdane v kysnite noshtni chasove. Moje da pomogne nqkakyv zagrqvasht mehlem - mentolov vazelin primerno - za da ne se shvashta.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.