Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: dodo_dodoнови [re: Acи]  
Автор saskja (непознат )
Публикувано12.07.02 01:33



Ooo, ti pyk se pritesnjavash ako pyrvia pyt ne stane :-), az kogato hodih na lekar toi mi kazva "destvai, sega e momenta", obache nishto. Az si pomislih krai, neshto ne sym chitava javno, no vtorija pyt stana. Taka che probvaite, pyk ako dylgo vreme ne stava togava se pritesnjavai. Nai-vajnoto e da si spokoina i da ne mislish prekaleno za tova. Naslajdavai se na "praveneto" i tova e.



Тема Re saskjaнови [re: saskja]  
АвторAcи (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 15:16



вече от всичко се притеснявам, знам, че от първия път не е сигурно, но....



Тема Re: ще мога ли да забременеянови [re: dara]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано12.07.02 15:24



айде и аз да се вклю4а.
аз съм се пазила 10год по "балъшкия на4ин" и когато решихме да имаме деца стана - 1вият път на 3тия месец, а 2рият от раз(в буквалния смисъл).
така 4е.....



Тема Re: dodo_dodoнови [re: dodo_dodo]  
АвторAcи (Нерегистриран)
Публикувано29.07.02 17:14



Благодаря ти, ще се опитам да карам по спокойно...но незнам дали ще успея, знаеш как е, изпитала си го.
Извинявай за късния отговор



Тема Re: ще мога ли да забременеянови [re: userkata]  
АвторAcи (Нерегистриран)
Публикувано29.07.02 17:20



хи хи мерси за включването....
значи няма място за тревоги, не съм единственната с този страх



Тема Re: ще мога ли да забременеянови [re: Aни]  
АвторAcи (Нерегистриран)
Публикувано29.07.02 17:22



Права си и аз съм чула за това нещо, но дали е вярно....може и да е вярно



Тема Re: Спокойнонови [re: Acи]  
Автор БOГИ ((без)умна)
Публикувано29.07.02 17:29



На мене едно светило ми каза, че няма смисъл да ме изследва, защото с моя цикъл е съвсем сигурно, че нямам овулация. Интересното е, че аз отидох при него за съвсем друго нещо, имах сърцебиене, та мислехме, че може да е от щитовидната жлеза.
Та аз си се предпазвах по най-различни начини(щото не му повярвах особено) - с хапчета, с избягване на "опасните дни", много често и на принципа Пай'се.........
И си живеех с мисълта, че не може да ми се случи, по едно време бях толкова сигурна, че се отпуснахме съвсем, докато правех почивка от хапчетата и........ сега съм в четвърти месец. А досега се пазехме и нищо не стана........само веднъж се поотпуснахме и от раз!!!!!
Не бой се, няма проблем, само ако ти стане фикс-идея, може да си докараш проблеми на психическа основа.
Не си ли чувала, че най-често стерилни двойки се сдобиват със собствено дете след като си осиновят. Явно механизмите на задържане отпадат и природата си влиза във функцията.

Все някога ставаш пълнолетен.........


Тема Re: ще мога ли да забременеянови [re: Acи]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано29.07.02 17:59



As imam poznato semeistvo -s edin osinoven sin i posle im se rodi momichenze...



Тема Re: ще мога ли да забременеянови [re: Aни]  
Автор Gloria (будала)
Публикувано30.07.02 10:25



надявам се да не е вярно - аз се пазих именно по балъшкия начин точно 10 години - имаше само един фал и съответно аборт, защото не се чувствах готова (беше преди 6 години), а сега от 10 месеца пробвам и не се получава - мнуших си, че е именно защото толкова яростно се пазихме
но аз съм изключение - повечето ми познати когато решиха - и хоп, наследникът се появи



Тема Средностатистическинови [re: Gloria]  
Автор Smile.Модератор (винаги)
Публикувано30.07.02 10:31



за направата на едно бебе са нужни от 6 месеца до 2 години без да има медицински проблеми. Дай си срок до 2г. и ще стане още следващия месец, защото сега си "психясала" на тема "бебе" и това може би ви пречи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.