Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:10 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема bolki tam doly...нови  
Автор bimbi (4aka6ta)
Публикувано10.07.02 13:35



zdraveite
sly4valo li vi see kogato sedite i posle kato stanete da ne moje da se izpravite ot bolki doly-vse edno ne6to vi dyrpa i vi rejat s noj?sa6toto mi se sly4va ot vreme na vreme dokato hoda i ne moga da prodalja...sega sam v 9-ti mesec dali e za6toto bebeto sliza nadoly ili kvo?



Тема Re: bolki tam doly...нови [re: bimbi]  
АвторCaндpa (Нерегистриран)
Публикувано10.07.02 14:50



Съжалявам, но не мога да ти кажа, защото не съм била бременна



Тема Re: bolki tam doly... [re: bimbi]  
АвторCaндpa (Нерегистриран)
Публикувано10.07.02 14:53



Съжалявам, но не мога да ти кажа, защото не съм била бременна



Тема Re: bolki tam doly...нови [re: bimbi]  
Автор MM (lyubopitna)
Публикувано10.07.02 18:31



Бимби и мен така ме болЯ миналата седмица. Започна първо отдЯсно и след като един ден тичах около 5 минути да хвана влака за работа(е, изпуснах го естествено...)започна да ме боли по-остро и от двете страни. Питах лекарката и тЯ ми каза да не се притеснЯвам че е нормално да има там болки заради това че матката притиска разни нерви и понЯкога води до такива болки. При мен са само при движение или ако си вдигна по-високо десниЯ крак например (така че обуването и събуването на панталони е малко неудобно в момента). Но по принцип и разните ти ставни връзки и т.н. са по-релаксирани по време на бременността и тъй като бебето вече е по-голЯмо накраЯ притиска повече така че и боли повече. Мен и гърба ме боли доста. Но май ще трЯбва да стискаме зъби. Ти поне не за дълго, аз за малко повече.:-))



Тема Re: bolki tam doly...нови [re: MM]  
АвторTinkerbell (Нерегистриран)
Публикувано10.07.02 18:52



Мии то аз скоро си поставих диагноза разхлабване на ставни връзки. Гадничко беше - както си ходя аз някаква режеща болка от едната ли от двете ли страни и аз не знам;) Взех да се влача като бабе помъкнало 10 шишета с минерална вода. Додрапах до спирката, като слязох от рейса и пак бях свежарка. После още 1-2 пъти ми се е случвало, но като спра да си почина се кротва. И после бавничко щъпук-щъпук - до вкъщи.
А гърбът, слава богу, не ме боли. Макар че седя по цял ден. Ти ме водиш с почти 3 седмици, де.



Тема Re: bolki tam doly...нови [re: Tinkerbell]  
Автор bimbi (4aka6ta)
Публикувано10.07.02 18:58



oh tova s garba e yjasna rabota

vsiaka ve4er edvam seda-sega my hvanah malko cakata-kato me zaboli si slagam topkata na deteto otzad i taka mi oblek4avaaaano koeto e 4e ve4e 6tom me zaboli garba ne sled dylga me zaboliava i korema visoko gore i mnogo nepriatno



Тема Re: bolki tam doly...нови [re: bimbi]  
Авторsugar (Нерегистриран)
Публикувано10.07.02 19:45



позната история аз бях така предната седмица.Даже в началото си помислих сигурно получавам разкритие, но когато отидох в поликлиниката ми казаха, че главичката му слизала на долу, даже била вече в малкия таз и болките били предизвикани от разширяването на костите.



Тема Re: bolki tam doly...нови [re: bimbi]  
Автор eva__t (bremenna:))
Публикувано10.07.02 20:01



Аз съм в средата на 8 месц и точно снощи ми се случи такова нещо - понеже се заседях повече при ставането ме проряза остра болка в дясно долу и също се попритесних , защото често ме мъчат контракции повече от необходимото, и продължи така днес до обяд. Колкото до гърба - също имам болки особено като спя и не мога да намеря засега някакъв лек - други ми казаха че единствения лек за това е да родиш:)) - не е много успокоително, но няма връщане назад:)
Приятна и лека бременност и раждане



Тема Re: bolki tam doly...нови [re: eva__t]  
Автор bimbi (4aka6ta)
Публикувано10.07.02 22:20



mercii i na teb-pyk i na vsi4ki ostanali mami koito sa za toz ili drygia mesec-pojelavam kasmet na vsi4ki -ni i da pi6ete kato rodite (i az 6te pi6a)



Тема Re: bolki tam doly...нови [re: MM]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано10.07.02 22:23



Аз в седмият месец получих подобни болки, прерязваше ме отдясно, помислих да не е апендисит, бях зле, но повече се притесних. Ходих на лекар и точно това ми каза, че детето нараства и притиска разни нерви връзки. Нищо притеснително. Вече в деветият месец започнаха странни болки ниско долу, от типа на предменструалните. За тях ми казаха, че бебето слиза надолу, прави си място и се намества, та от това било.Спокойно.

Толкова отдавна се появих, май вече си отивам



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.